Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Liczymy "GiePeeSy" czyli GPW-1000

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Stało się. Mój GPW pojechał dziś do serwisu. Rozkalibrowała się wskazówka od dnia tygodnia. Na zdjęciu pokazuje poniedziałek. Sory za paprochy.Trochę jestem w szoku, ale jest gwarancja niech zibi działa.

Powiedz, jak wygląda sytuacja z naprawą Twojego GPW? Dostałeś już go z powrotem czy czekasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem z powrotem. Cały i zdrowy. W karcie napisali: kalibracja. Wygląda że jest jakiś sposób na tą wskazówkę bo zegarek nie wygląda na rozbierany. Wysyłka odbyła się przez salon TT więc nic więcej nie wiem.

Może któryś z kolegów wie jak odbywa się taka kalibracja tej małej wskazówki od dnia tygodnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znajdę gdzieś temat odnośnie gpw 2000???

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiego rozbudowanego tematu:( tam jest bardzo malo informacji poza oczywiscie samym filmem mateja. Tez mysle otym zegarku chociaz nie moge sie zdecydowac czy nowy mtg czy to. Szkoda ze tak malo osob podziekilo sie wrazeniami z uzytkowania gpw 2000. Chyba ze tak malo oaob kupilo bo sie nie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja mam taki zegarek :)

 

Z polskiej dystrybucji w Time Trend udało mi się wynegocjować 2700,ale trafił się na watchshop.pl za około 1700-1800,więc nie zastanawiałem się nawet chwili.

Odnośnie porównania wyglądu z gpw 1000 nie wypowiem się ponieważ to kwestia gustu.

Zaletą gpw 2000 w stosunku go gpw 1000 jest użyteczny timer i stoper - do 24 h, a w gpw 1000 chyba tylko do 24 min.

Synchronizację przez bluetooth wyłączyłem ponieważ powodowała rozjazd w stosunku do gwn q1000, który synchronizował się przez wc o ułamek sekundy, ale było to widoczne.

Bezel niestety łatwo się rysuje (jest lakierowany) - mam pierwsze rysy nawet nie wiem skąd bo zegarek noszę na przemian z innymi i raczej o niego dbam.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz.

 

Pozdrawiam

Radek

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zaletą gpw 2000 w stosunku go gpw 1000 jest użyteczny timer i stoper - do 24 h, a w gpw 1000 chyba tylko do 24 min.

 

24 minuty, ale z rozdzielczością do 5/100 sekundy, a nie całej sekundy... Moim zdaniem to akurat zaleta GPW-1000. Pomijam tu już wrażenia estetyczne, kiedy wskazówka sekundowa zasuwa po tarczy! :P

 

A timer w 1000ce też jest 24-godzinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i sobie chwalę. Czekam jeszcze na czarny metalowy bezel od Adama i będzie jeszcze modzik

81264b097aa593b81c2e7181e0a334e3.jpg

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za model w takiej kolorystyce. I jak się sprawuje ??

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawuje się super, a najważniejsze że leży lepiej na ręku niż żaba. Blutacz działa idealnie, zapisywanie śladów i synchronizacja GPS też działa jak powinna. Wersja na zdjęciu to gpw-2000tbf-1


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i sobie chwalę. Czekam jeszcze na czarny metalowy bezel od Adama i będzie jeszcze modzik

 

Czy mógłbyś napisać ile kosztuje taki bezel i podać namiar gdzie zamówić?

Zamówiłbym na podmianę za mój podrapany :)

 

pozdrawiam

Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś napisać ile kosztuje taki bezel i podać namiar gdzie zamówić?

Zamówiłbym na podmianę za mój podrapany :)

 

pozdrawiam

Radek

To nie jest bezel do wymiany tylko specjalna edycja na 35 lat casio.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można bezel zmienić bo sam będę zmieniał na czarny, a czy ten złoty z limitki jest do dostania to u Adama pytaj ja tam swój czarny aktualnie zamawiam.

Adam Łępa, Świat zegarków. Polecam kontakt na Fejsie , szybka odpowiedź i zainteresowanie kupującym

Bezel tani nie jest, orientacyjnie 170 ale jeszcze czekam na potwierdzenie.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem modowanie dość rzadkiej i oryginalnie wyglądającej edycji pachnie profanacją i obniża wartość zegarka... Dobrze że jest działanie odwracalne heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, może nieprecyzyjnie się wyraziłem, ale chodzi mi właśnie o czarny - czyli taki jak mam aktualnie, ale bez rys ;). W takim razie odezwę się do Pana Adama w sprawie zamówienia. Że nie będzie tanio to się akurat spodziewałem.

 

Pozdrawiam

Radek

Można bezel zmienić bo sam będę zmieniał na czarny, a czy ten złoty z limitki jest do dostania to u Adama pytaj ja tam swój czarny aktualnie zamawiam.

Adam Łępa, Świat zegarków. Polecam kontakt na Fejsie , szybka odpowiedź i zainteresowanie kupującym

Bezel tani nie jest, orientacyjnie 170 ale jeszcze czekam na potwierdzenie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla odświeżenia tematu.e71270ada14f99293e63a72916f959af.jpg

moj ulubiony :-))

5f9a0684cf8199bb86f4f67008d1d672.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada wersje GPW 1000t ? Czy ten tytan rysuje sie tak jak inne wersje ? Ogladalem ostatnio ta wersje vintage mysle ze na niej mniej widac rysy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompozyt w GPW-1000 robi naprawdę dobrą robotę. 64b54f62b40b01820727084d38e727d2.jpgc453a4b9a276c43b641c4b162e292cf3.jpgb35e6053c522312aa1c9d310a1f75c76.jpg89fe6021f983c86d82f4c71823c9d645.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej bransolecie nosi się zupełnie inaczej.

Na razie ani myślę wracać na pasek


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.