Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

daktarin

Idealne połączenie… czyli pasek + zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Imho blaszki do zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokażę jeszcze tu... Tym razem amfibia na nowiusieńkim pasku mojej roboty. Co myślicie o takim polaczeniu? ;)7b029ddef52f6ae28bcc8a81c897f5ba.jpgd9dfad95147fbd4d88f4cbc89428b747.jpg79f4ca59ba21d805b83b97d7cf91c587.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokażę jeszcze tu... Tym razem amfibia na nowiusieńkim pasku mojej roboty. Co myślicie o takim polaczeniu? ;)

Bardzo jej w tych spodenkach do twarzy. Zarówno kolor paska jak i jego grubość tutaj świetne pasuje.

I ładny plener

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jej w tych spodenkach do twarzy. Zarówno kolor paska jak i jego grubość tutaj świetne pasuje.

I ładny plener

Dzięki Marcinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil... w przeciągu 12-tu miesięcy wysforowałeś się z okręgówki do ekstraklasy!! :)

 

nie tylko pod względem tworzenia kolekcji (od "zera"), ale przy majstrowaniu ze skórkami i dratwą, a także fotoaparatem... chapeau bas! :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil... w przeciągu 12-tu miesięcy wysforowałeś się z okręgówki do ekstraklasy!! :)

 

nie tylko pod względem tworzenia kolekcji (od "zera"), ale przy majstrowaniu ze skórkami i dratwą, a także fotoaparatem... chapeau bas! :)

:D dzięki. Tak jak mi mówiłeś na początku, wciąga po uszy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku nosiłem go na bondowym NATO, później na bransolecie, a teraz zainspirowany Danielem Craigiem postanowiłem wrzucić moją Amfę na brązowe ZULU (albo NATO, w sumie to nie wiem ;) ). Podobno czarny nie łączy się z brązem, ale mi się podoba. Co sądzicie?

 

gallery_74509_1976_2857722.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne połączenia Mike S. Wrzucisz jakieś nadgarstkowe? Gdzie dorwales takie cudo? Mówię o pasku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek z Chin ;), jakość nie powala, ale chciałem sprawdzić co przyjdzie za tych kilka $. Do okazjonalnego noszenia powinien się nadawać ;). A w zestawie dostałem jeszcze przyrząd do zdejmowania teleskopów ;)

post-74509-0-65604600-1469548021_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike, super wygląda te połączenie :) do mnie leci też w podobnym kolorze, pokażę jak przybędzie :)


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Bardzo fajnie współgra wszystko razem. Podoba mi się to połączenie. Przy okazji zdradź tajemnice do czego podpięty jest ten słoik.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To stary Kiev po dziadku, służy jedynie jako tło ;). Kiedyś, w dawnych czasach liceum, próbowałem się zainteresować fotografia analogową, wywoływaniem zdjęć itp, ale jakoś mi przeszło i strasznie tego żałuję... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kiedyś, w dawnych czasach liceum, próbowałem się zainteresować fotografia analogową, wywoływaniem zdjęć itp, ale jakoś mi przeszło i strasznie tego żałuję...

Na to chyba nigdy nie jest za późno...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

To stary Kiev po dziadku, służy jedynie jako tło ;). Kiedyś, w dawnych czasach liceum, próbowałem się zainteresować fotografia analogową, wywoływaniem zdjęć itp, ale jakoś mi przeszło i strasznie tego żałuję... 

Nie ma czego żałować trzeba tylko dalej próbować.  ;) Mi jak czasami odbije wyciągam swojego starego Zenita i robię kilka zdjęć. Potem zabawa w wywoływanie i odbitki. Na szczęście mam jeszcze w pracy ciemnie więc chociaż z pomieszczeniem nie mam problemu.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek idealnie pasuje do tej amfibii, mieć taki okaz w kolekcji to sama radość ;) graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek to ZULU - one sa z grubszego materialu robione. Klamry tez sa masywniejsze i zaokraglone. NATO natomiast ma takie "cienkie i kanciaste" klamry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... trochę trwało zrobienie chomątka, ale wpasowało się w "epokę" Mołni ... chyba ?    


post-79747-0-48153500-1469626399_thumb.jpg



Daihatsu Charade, a chłopu zegarek... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest jej trochę za ciasno tam? ;) Wyglada jak dziecko przesadnie opatulone przez rodziców ;) (albo jak Kenny z South Park ). Może da sie trochę dociąć te skórę, żeby tarcza nie była taka stłamszona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest jej trochę za ciasno tam? ;) Wyglada jak dziecko przesadnie opatulone przez rodziców ;) (albo jak Kenny z South Park ). Może da sie trochę dociąć te skórę, żeby tarcza nie była taka stłamszona.

;D dobre, teraz jak jest zszyty to raczej nic już się nie zrobi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny jest z czarnego silikonu ale tak mi sie bardziej podoba:

post-76533-0-72555900-1469636480_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.