Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
thearchitect

Orient - wersje dla Subaru STI, policzmy te forumowe :)

Recommended Posts

Witam,

nie spotkałem się z podobnym tematem na forum, a zagadnienie trochę zaczyna mnie interesować :-)

Spotkał się ktoś z zestawieniem oficjalnych zegarków Orient wydanych z logiem STI (Subaru Tecnica International) na specjalne okazje, np. 24h wyścig na torze Nurburgring (chyba w roku 2012)? Zwykle są to limitowane serie po 1500-2500 sztuk. Ja natrafiłem tylko swego czasu na to zdjęcie:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/101659061/OrientSTI_2010-2015.jpg które prezentuje te z lat 2010-2015.

Problem w tym, że spotykałem też inne zegarki (czy to akcje w necie czy na żywo), takie które nie posiadały mechanizmu automatycznego a np. kwarcowy i zastanawiam się czy to wesoła twórczość braci z dalekiego wschodu czy rzeczywiście Orient wydawał takie serie, ale np. za niższą cenę i bez limitacji.

A może policzymy tutaj te forumowe orienty STI?:) Obecnie na bazarku jest jeden, żałuję że nie jestem "na kupnie" :-)

Pozdrawiam, Radek

PS. Udane, forumowe transakcje z: Bentley, lookas2, Sol, zodiak7, Kris2, gozdek... i tych użytkowników polecam :-)

Nie wiem czy to się liczy, ale miałem kiedyś takiego:

post-21240-0-27604000-1487183169_thumb.jpg

post-21240-0-13518800-1487183180_thumb.jpg

Guest cypkenzie

Witajcie :)

I ja się dołączam z moim.

Zdjęcie nie moje ale zegarek ten sam. Mój ma numer limitacji 217. Mechaniczny. ae7e6c6214aef683891f1fba8b42c8b5.jpg

Zegarek porządny i swietnie się go nosiło jak miałem Subaru STI. AUTO sprzedałem więc zegarek też bym chciał.

Może jest ktoś zainteresowany to zapraszam do kontaktu :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witajcie koledzy Subarowcy !

pytanie czy wiadomo coś o dalszych edycjach STI na bierzące lata? 

Ostatni to najwyraźniej SEL06002B0?

PZDR

TTT

Też mi się zdaje że to ostatnia wersja, przynajmniej taką widywałem w sklepach i na portalach aukcyjnych

Pozdrawiam, Radek

PS. Udane, forumowe transakcje z: Bentley, lookas2, Sol, zodiak7, Kris2, gozdek... i tych użytkowników polecam :-)