Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artme

Hulk vs Daytona 2016

Hulk vs Daytona 2016  

90 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zalety i wady obu tych modeli sa chyba wszystkim znane, dlatego pytanie tylko o wyglad ;)

 

Na plus Suba rowniez matowa bransoleta i jej regulacja. Plynaca duza sekunda rowniez fajniejsza, ale nie o to chodzi :P

 

Kwestia daty... coz - to chyba jedyny minus tegoz modelu, jednak wynagrodzic to moze wieksza rezerwa chodu, ktora pozwala odlozyc zegarek na caly weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk to takie dziwadło, ciekawostka - mieć fajnie ale nosić codziennie do wszystkiego to już niekoniecznie. Z tych dwóch - Daytona.

A najlepiej Hulk, tylko czarny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój głos na Daytonę, chociaż ja bym wybrał inną wersję kolorystyczną np z grafitową tarczą,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicon - ja nie o sobie mysle, tylko tak pytam o gusta  :P;)

Akurat.... B)

 

Mariusz, chyba jednak Daytona... :) jest niewiele zegarków u których byłbym w stanie przełknąć brak daty a ten jest jednym z nich.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme - zagłosowałem bez większego zastanowienia na Daytonę. 

...a uzasadnienie? Szczerze to moim zdaniem wystarczył rzut okiem i dla mnie wybór był oczywisty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co - Hulk na bazarek :blink::D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Submarinera. Daytona też piękna, ale jednak wolałbym chyba tzw. Hulka. I najchętniej nosiłbym go do koszuli:

 

12-07-26%2B-%2BStripes%252C%2Bcircles%25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk wbrew pozorom nadaje sie do szerokiej gamy strojow. Przy bialej koszuli stanowi piekny komplet a do szortow i polo wyroznia sie kolorem i sportowym designem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego na Twoim miejscu zostałbym przy Hulku, a Daytonę może dokupił później ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Submarinera. Daytona też piękna, ale jednak wolałbym chyba tzw. Hulka. I najchętniej nosiłbym go do koszuli:

 

 

 

Dla mnie to wygląda źle. Do strojów wszystkich poniżej koszuli jest idealny. No chyba że ktoś lubi krzyczeć: "Mam Rolexa!" to wtedy spełni on swoją rolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - a ktos, kto zaklada tenisowki do marynarki chce krzyczec "Mam Conversy!" :D

 

Krzyśku - troche sie z tego usmialem, bo sam posiadajac czarnego Suba jakis czas temu tak samo myslalem ;), ale moda idzie w kierunku wiekszego "wyluzowania"/wyboru i choc niektore zestawienia sa dosc mocno przesadzone, to na szczescie mozna dobierac elementy wygladu/stroju na wiecej sposobow niz kiedys i wg mnie to dobrze. Klasyka sie nie zmienia i jesli ktos zaklada divera czy inny chrono na bransolecie do smokingu, to jego wybor. Jednak biala koszula i np. jeansy z marynarka nie wygladaja zle i nie raza tak jak kiedys ;)

 

Poza tym jak juz pisalem - Hulk nie "świeci" swoja zielenią. Zdjecie w/w jest mocno "przerysowane" i ok - sam bezel daje odcien zieleni w wiekszosci ulozenia, ale caly zegarek potrafi w wiekszosci sytuacji wygladac prawie jak czarny - uwierz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, oglądałem Hulka w różnym oświetleniu i tak naprawdę tarcza sieci się i mieni tylko w ostrym świetle sztucznym lub pełnym słońcu.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwoch, Daytona :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Nicon - ja nie o sobie mysle, tylko tak pytam o gusta  :P;)

Skoro to pytanie o gusta, to powinna być w ankiecie jeszcze trzecia opcja - żaden mi się nie podoba. Mógłbym wtedy zagłosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinna :)

Pytanie brzmi "ktory ladniejszy" a nie "ktory ci sie podoba" B);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Nie powinna :)

Pytanie brzmi "ktory ladniejszy" a nie "ktory ci sie podoba" B);)

Mariusz,

Twoje pytania są tożsame. Przecież wiadomo, że napiszę, iż moim zdaniem ładniejszy jest ten zegarek, który bardziej mi się podoba. Lubię całym sercem Yacht-Master, DateJust II i DateJust 41. A tak w ogóle uważam, że Rolex marnuje swój potencjał na pierdoły. Powinni w końcu pokazać kolekcję Grande Complication. Zegarmistrzostwo na poziomie piaskownicy Rolex opanował do perfekcji. Po co w tym dalej tkwić?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kasy oczywiście . Taki to biznes . Dużo , prosto i bajer o ekskluzywności .

Nie można mieć wątpliwości , że osiągają założone cele .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Dla kasy oczywiście . Taki to biznes . Dużo , prosto i bajer o ekskluzywności .

Na masowej chałturze jeszcze nikt sztuki przez wielkie S nie zbudował. Pytanie czy Rolex ma takie ambicje.

 

Nie można mieć wątpliwości , że osiągają założone cele .

To prawda, ale mogliby zaoferować też coś dla fanów haute horlogerie. W końcu jak długo można gnębić dwa nieskomplikowane mechanizmy? To trochę tak, jakby muzyk wydał dwie płyty i zamiast pracować nad nowym materiałem, bez przerwy kombinował nad nowymi wersjami już wydanych płyt. A to zrobił jakiś remaster, następnie wersję na nośniku z 24-karatowego złota, SHM-CD, Blu-Spec, SACD itd. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz,

Twoje pytania są tożsame. Przecież wiadomo, że napiszę, iż moim zdaniem ładniejszy jest ten zegarek, który bardziej mi się podoba.

Nie sa. Skoro ktorys Ci sie bardziej podoba, to logicznym jest, ze drugi podoba sie rowniez tylko mniej, wiec nie drąż tego, bo sam sie pogrążasz :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daytona

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk i nosilbym do wszystkiego. Jak innym by to nie pasowalo to ich problem.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest argument :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk!!!

Bo to ładny zegarek jest ;)

 

Nie bardzo ogarniam fenomenu Daytony.

Ni to ładne, ni specjalnie zaawansowane technicznie... Takie byle jakie :P

 

Ps. Jak Daytona, to tylko vintage (P.N)


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.