Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Balticus - Bartosz

Przywitanie - Balticus - Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałem oficjalnie się przywitać,

Mam na imię Bartosz i jestem właścicielem marki Balticus, raczkującej marki...... Choroba związana z zegarkami juz u mnie trochę trwa i przerodziła się w coś wiekszego........

 

Będzie mi miło uczestniczyć w życiu forum.

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiitamy witamy Bartku. 

 

Życzę powodzenia w rozwoju marki i spokojnego życia na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum!

Dołączam się do trafnych życzeń powyżej :)

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja nic nie wiedziałem o marce  Balticus, co to za porządki  :ph34r:.

Witaj i pokaż parę czasomierzy z bliska, ja niestety nie mam facebooka więc tutaj moja wiedza jest ograniczona.

 

pozdr.

Łukasz


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Tak tak, trosimy o zdjęcia live, wielu forumowiczów nie używa twarzoksiążki i taka prezentacja byłaby bardzo interesująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jeszcze sie ogarynam w tym Forum, i jesli w złym miejscu sie rozpisuje to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

 

postaram sie podlinkowac poprzez dropboxa kilka zdjec, dostalem juz fajne fotki od klientow, bo moje umiejetnosci fotografowania sa marne jak barszcz z torebki :)

 

Kilka słów, stworzyłem typowy Microbrand, używam Miyoty 9015 i nie zawaham sie go używać i chwalić!! Pierwszy model to Grey Seal, rozmiar 44x51, szafirowe szkla, pasek + mesh w komplecie. Dodatkowo dla grupy na twarzoksiążce bede robił limitowany zegarek - diverka 100sztuk....... też na 9015.

 

Można narzekać że to czy tamto mogło by być lepiej w Grey Sealu ALE zegarek oferuje z wysyłka za 1100pln.........

Nazwa Balticus oraz Grey Seal są nazwami zastrzeżonymi - podjąłem ten trud/koszty i oczekiwanie i zarejestrowałem nazwy na terenie UE.

 

Postaram sie później więcej info dodać,

 

Pozdrawiam,

Bartek

 

post-90676-0-40816200-1459946738_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się zacnie :) gratulacje

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andzej, byłeś jednym z pierwszych klientów, jak tylko udostępniłem Grey Seal do sprzedaży i to na 2 sztuki :) jesli mogę oficjalnie Cię poprosić, napisz swoją opinię.

 

Dziękuję,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mogę być nieobiektywny ponieważ uważam, że należy doceniać i chronić każdą taką polską inicjatywę :). Jak już napisałem, zegarek wygląda bardzo fajnie, dużo subtelniej, niż na zdjęciach, i jako jeden z niewielu zegarków polskich brandów nie jest poświęcony żadnemu historycznemu wydarzeniu... Nie wiem, jaki jest w codziennym użytkowaniu, bo na to jeszcze za wcześnie, ale wiem, że będę kupował kolejne modele :). Tyle ode mnie :). Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.