Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chronofan

citizen problem

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie.Posiadam od niedawna citizena eco drive.Przed chwilą wróciłem ze spaceru patrzę a zegarek zaparowany od wewnątrz.W czym może tkwić problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zegarek nie trzyma szczelności. Do wymiany któraś z uszczelek. A może za słabo przykręcony dekiel, lub koronka (o ile koronka jest zakręcana)? Miałem kiedyś tak w casio. Pomogło wyciągniecie koronki do pozycji ustawienia czasu, i pozostawienie nad włączoną żarówką (koronka jakieś 20-30 cm od żarówki) na chwilę. U mnie po tym zabiegu nie parowało, jednak to zapewne sposób tylko na doraźny. Jak masz gwarancję to nieś do serwisu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kupiłem od innego użytkownika.koronka jest nie zakręcana.no pewnie pojdę z nim do zegarmistrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj z tym zbyt długo, żeby się para nie skropliła i woda nie dostała się do zegarka. 


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jest ok.Ale jesli sie powtórzy to odrazu ide zeby zobaczył jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może zegarek był otwierany i został uszkodzony o-ring. Albo tak jak koledzy mówią coś z koronką chociaż szedłbym raczej w stronę otwieranego zegarka.

Najlepiej wymień na nowy ten o-ring i szczelność sprawdzić wtedy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostałem zrobiony w jajo przez forumowicza który mi zegarek sprzedał.Oddałem do serwisu citizena i okazało się że zegarek jest po zalaniu i nie dosuszony został a do tego uszczelniacze zle pozakładane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostałem zrobiony w jajo przez forumowicza który mi zegarek sprzedał.Oddałem do serwisu citizena i okazało się że zegarek jest po zalaniu i nie dosuszony został a do tego uszczelniacze zle pozakładane

 

Czyli od kogo trzymać się z daleka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobre pytanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A to pan Michał jest forumowiczem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na naszym forum jest to nie wiem.Chyba że pod jakimś pseudonimem.Ale na tej grupie fejsbukookowej jest jako sprzedawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to czemu napisałeś, że zostałeś zrobiony w jajo przez "forumowicza". Pisząc w ten sposób sugerujesz, że ktoś z użytkowników tego forum jest nieuczciwy, a tymczasem naciąłeś się poza naszym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od P. Michała jakiś świstek.Ale po napisaniu o problemie zbył mnie ze to nie jego wina bo to jakaś firma mu załatwiła i takie kręcenie a potem milczenie. NIe są to wielkie koszta wiec nie będę sobie nerwów psuł.


Bo się chwalił że należy do naszego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model bm6930-57m

 

100metrów

ale od zakupu przeze mnie nawet wody nie widział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak, czy inaczej, współczuję chyba jednak nieudanego zakupu i oby dało radę go przywrócić do pełni sił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model bm6930-57m

 

100metrów

ale od zakupu przeze mnie nawet wody nie widział

 

Poprzedni właściciel pewnie zegarkiem trochę się pobawił, otwierał, zamykał, cudował,  a że nie umiał tego zrobić to zrobił jak umiał.  Jak się okazuje najbardziej niebezpieczni  mogą być pasjonaci, oni są w stanie zepsuć tytanowe kulki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.