Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
to tamto

Klub Miłośników Zegarków DAMASKO

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Rafa79 napisał(-a):

Witam się moim DC56, w wersji koszernej ;)

 

Czy macie drodzy Koledzy wiedzę jak pozbyć się tych plamek / przybrudzeń, w sposób nienaruszający nic więcej poza syfem, który gdzieś, czymś uczyniłem?

 

 

 

Stare sprawdzone chrono. Jest świetny choć mi zawsze po głowie bardziej chodziła wersja DC66.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, pisar said:

 

Stare sprawdzone chrono. Jest świetny choć mi zawsze po głowie bardziej chodziła wersja DC66.

Mi z kolei te zębatki nie podchodzą, ale opinia jedynie po zdj., na żywo nigdy nie widziałem DC66. Cała reszta - sztos!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Rafa79 napisał(-a):

Mi z kolei te zębatki nie podchodzą, ale opinia jedynie po zdj., na żywo nigdy nie widziałem DC66. Cała reszta - sztos!

 

Również mam ten problem, że nigdy nie widziałem na zywo a uwielbiam DC66. Do tego bardzo bym chciał zobaczyć DC86, który był tak długo wyczekiwany przez opóznienia po stronie Damasko.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 hours ago, pisar said:

 

Również mam ten problem, że nigdy nie widziałem na zywo a uwielbiam DC66. Do tego bardzo bym chciał zobaczyć DC86, który był tak długo wyczekiwany przez opóznienia po stronie Damasko.

Szkoda, że w PL jeszcze nikt nie podjął tematu sprzedazy, jest (jak widze na ich www) sklep stacjonarny w Rydze (z bizuteria, ale to już cos).

Poza tym, tak sobie myślę, ze czemu by nie wpaść kiedyś do sklepu w Berlinie, np przy jakims przystanku wakacyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damasko miało dystrybucję w Polsce. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Krotko znam Damasko, ale od razu z bardzo dużym szacunkiem i zainteresowaniem.

 

Zakładam, że z ich polityką bez-rabatową w Polsce mieli trudno z rentownoscia, rozwinieciem sprzedaży. Wizerunkowo pewnie podobnie, patrząc gdzie są dzisiaj - tylko największe rynki.

Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To marka niszowa ( taka nawet nisza w niszy) i do tego nieszwajcarska, więc na naszym rynku póki co furory nie zrobi, a garstka pasjonatów to za mało żeby to miało sens.

Internet daje dostęp i do takich nisz więc nie ma co narzekać.

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wpades 😎

20220209_135156.jpg

20220209_222052.jpg

Edytowane przez Jaspel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny.

5 godzin temu, Jaspel napisał(-a):

Taki wpades 😎

20220209_135156.jpg

20220209_222052.jpg

Jaka wielkość koperty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Przemodp napisał(-a):

Bardzo fajny.

Jaka wielkość koperty?

40,bezel 42.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny, tylko dlaczego znowu czerniawy taki 😎


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pochwalę się nowym pasiurem do DC56, a trochę może kogoś zainspiruje do innych pomysłów.

Damasko rewelacyjnie wchodzi w takie tematy.

Tu, wg mnie, wyszło kozacko!

20220209_112837.jpg

20220209_112826.jpg

20220209_113330.jpg

20220209_112751.jpg

20220209_113407.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eleventh napisał(-a):

Czy ktoś wie jaki mechanizm siedzi w Da46 z 2015 roku?

 

ETA2836-2


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

 

Z tego co pamiętam (jak jeszcze byłem psychofanem Damasko i czytałem wszystko) to ten typ z nimi współpracuje więc jest na nieco innych zasadach ;)  

Niemniej jednak imponująca kolekcja.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, pisar napisał(-a):

 

Z tego co pamiętam (jak jeszcze byłem psychofanem Damasko i czytałem wszystko) to ten typ z nimi współpracuje więc jest na nieco innych zasadach ;)  

Niemniej jednak imponująca kolekcja.

 

On byl dlugo dlugo moderatorem pod-forum "German watches" i czesto odwiedzal nie tylko Damasko ale i reszte niemeickich producentow oraz wszelkie targi.

Pisal pozniej z tego fajne relacje, czesto dzieki bliskim relacjom z producentami miewal wglad w plany na przyszlosc itp. - nadal mozna na WUS znalezc jego posty.

Tak jak piszesz obstawiam, ze dziala na innych zasadach niz przecietny zjadacz chleba z ulicy ale kolekcja tak czy siak zacna, ze dwie - trzy sztuki bym przytulil.

 

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek. Poradzi mi ktoś co do bransolety do modelu ds30 czy warto zainwestować? Przez moją nieuwagę z chrono24 ktoś mi sprzątnął używkę i teraz zastanawiam się czy warto wziąć nówkę. Najtaniej znalazłem za 550 USD plus pewnie VAT u nas.


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.