Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość raphael1215

Jak Serwis Omegi traktuje swoich klientów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raphael1215

Czytałem temat o reklamacji zegarka za ponad 700 zl. Chodziło o zalanie. Wszystko było rzeczowo prowadzone. Klient dostał informacje na piśmie co i jak będzie robione a co nie będzie. W ogóle to dostał odpowiedz co do uznania/nie uznania reklamacji. Ja do tej pory nie dostałem żadnej pisemnej odpowiedzi. Złożyłem reklamacje domniemam, że została uznana skoro coś robią w temacie. Czy nie powinni ustosunkować się na piśmie co do podstaw i zasadności reklamacji i dopiero działać lub odrzucić reklamacje i nie naprawiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak odpowiedzi na reklamacje Klienta w przeciągu 14 dni jest równoznaczny z jej przyjęciem. Nie ma obowiązku informowania Klienta o przyjęciu reklamacji. Co innego gdyby odrzucili Twoją reklamację, wówczas muszą wysłać odpowiedź, uzasadnienie w ciągu 14 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zamknąć ten temat ? A jak pojawi się w końcu zegarek u poszkodowanego to się otworzy i zaktualizuje informacje.

Kto za proszę podnieść rękę i nacisnąć przycisk, jedną ręką! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za . To może przywrócić tematowi powagę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zamykał tylko bardziej urozmaicił w wątki poboczne czy też zupełnie abstrakcyjne.

Moim zdaniem serwis SG ma Cię po prostu gdzieś... tak, żeby temat nie umarł :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

To może przywrócić tematowi powagę .

 

Myślę, że na to jest już zdecydowanie za późno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za QV. Tak z czystej ciekawości jaki jest twój obecny zawód? Nie ukrywam ze podziwiam upór w udowadnianiu swojej racji w takiej sprawie. Ja bym nie dal rady.

Pozdrawiam i czekam razem z braciom forumowa na rychły powrót zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zamykał tylko bardziej urozmaicił w wątki poboczne czy też zupełnie abstrakcyjne.

Moim zdaniem serwis SG ma Cię po prostu gdzieś... tak, żeby temat nie umarł :)

 

No to może zróbmy tak, że każdy kto ma Omegę wyśle ją do SG żeby coś znaleźli i naprawili. Co za różnica co naprawią - ważne co zepsują. A wtedy watek podepniemy na stronie głównej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Dobry pomysł. Niech każdy wyślę swoje Omegi do serwisu SG i wtedy kazdy będzie mógł konkretnie wypowiedzieć się na temat jakości usług serwisu :)

 

P.S w Breitling - club jest temat reklamacji. Da się ? Kolega popeye92 jest od samego początku rzeczowo i kompetentnie obsługiwany. Co prawda wysyłał na gwarancję przez sprzedawcę ale nie widać w temacie żeby serwis leciał sobie w kulki w jakikolwiek sposób. Rzeczowe podejście serwisu to i krótki i rzeczowy post kolegi popeye92.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknac. Jednak to nic nie da, bo Kolega raphael znajdzie inne miejsce na pisanie bloga. Problem jest w tej sprawie duzy, ale nie jest to zegarek

Podsumowując tych, którzy źle koledze  życzą https://www.youtube.com/watch?v=CzpgK-XMCS4

 

Nikt koledze tutaj zle nie zyczy, ale forma zalatwiania tej sprawy jest groteskowa. Jezeli oni w SG faktycznie to czytaja to tak okopia sie na swojej pozycji, ze nic nie zalatwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ja tam dochodzę do jednego wniosku rafaello. Nie było Cię stać na ten zegarek. I nie chodzi mi tutaj o pieniądze.

Ja tam problemów nie mam jak to niektórzy koledzy wskazują. Problemy ma ten serwis. Dobrze kolega Tomaszewski wskazał ze w przypadku odrzucenia reklamacji serwis powinien odpowiedzieć w ciągu 14 dni. Złożyłem reklamacje na wskazówki i indeksy na piśmie. Nie wymienili nic ze wskazanych rzeczy. Dostałem krótka informacje telefoniczna ze zegarmistrz nic nie zauważył. Dalej czekam na pismo w tej sprawie. Poza tym samo zapewnianie o wysokich standardach szkoleniach i historia o tym ze rezerwa może mieć 53h jak data przeskakuje. Ok super może i prawda. Ale późniejszy telefon, że to jednak pracownik źle ustawił cyklomat i zegar kręcił się za krótko ? Ech nic dodać nic ująć. :D

 

Nie no Panowie żeby nie było, że się czepiam. Zegar padł ok 4 godziny po zmianie daty. Jest to naprawde fascynująca teoria pracownika serwisu. Największe umysły tego świata nie potrafią rozgryść jak w mechanicznym układzie sprężyna z "x" zapasem zmagazynowanej energiu mogła stracic ją na zmianę daty i paść tuż po przeskoczeniu tej daty (z tego co pamiętam z rozmowy to ok 4 rano mechanizm się zatrzymał). Wynika z tego, że bębny się kręciły sprężyna rozwijała a tarcza datownika stała w miejscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Ja tam dochodzę do jednego wniosku rafaello. Nie było Cię stać na ten zegarek. I nie chodzi mi tutaj o pieniądze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

No fakt przeceniłem moją siłę i rolę wrednej daty, która prowadzi do rozładowania energii zgromadzonej w sprężynie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Wynika z tego, że bębny się kręciły sprężyna rozwijała a tarcza datownika stała w miejscu "

 

" No fakt przeceniłem moją siłę i rolę wrednej daty, która prowadzi do rozładowania energii zgromadzonej w sprężynie "

 

 

No nie jest dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

A najlepsze było na koniec ostatniej niedawnej rozmowy z serwisem. Pan x stwierdził, że jak BM dostarczy mi zegarek to sobie juz sam ocenie czy mi pasuje naprawa czy nie :) to jeszcze do tego poproszę kurs zegarmistrzowski i dane na które mam wystawić fakturę za ekspertyzę i będzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Jestem za zamknięciem wątku. Piana została już ubita na masło, które za chwilę zjełczeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Wynika z tego, że bębny się kręciły sprężyna rozwijała a tarcza datownika stała w miejscu "

 

" No fakt przeceniłem moją siłę i rolę wrednej daty, która prowadzi do rozładowania energii zgromadzonej w sprężynie "

 

 

No nie jest dobrze .

Faktycznie nie jest dobrze.,To jest jakaś wyniszczająca obsesja,nerwica natręctw ,.Zaburzenia o charakterze paranoicznym lub obsesyjno- kompulsywnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Niech każdy wyślę swoje Omegi do serwisu SG i wtedy kazdy będzie mógł konkretnie wypowiedzieć się na temat jakości usług serwisu :)

 

P.S w Breitling - club jest temat reklamacji. Da się ? Kolega popeye92 jest od samego początku rzeczowo i kompetentnie obsługiwany. Co prawda wysyłał na gwarancję przez sprzedawcę ale nie widać w temacie żeby serwis leciał sobie w kulki w jakikolwiek sposób. Rzeczowe podejście serwisu to i krótki i rzeczowy post kolegi popeye92.

 

 

Ale co Ty porównujesz luksusowego Breitlinga do prostej, pospolitej Omegi?  :D 

 

a co, podlejmy trochę oliwy do ognia 

 

Problem idealnie podumował Cyrhla. I ma rację, nie chodzi tu o pieniądze. Chodzi o to że spodziewałeś się kupując Omegę że wkroczysz w niebotycznie prestiżowy świat gdzie ludzie biegają przy kliencie serwisu siedzącym z szampanem w ręce kłaniając się w pas i przepraszając że jest o 2 stopnie za mało schłodzony. A to niestety, zwykły, trzepany w milionach sztuk, pospolity zegarek. Może dokładniejszy od innych, może z lepszą historią, i na pewno z lepszym PR, i przez to głównie sporo droższy od wielu podobnych jakościowo, jednak jakby nie patrzeć pospolity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Widzę, że kolega norbie lubi aktywnie się udzielać. Super, czyli mogę liczyć, że jak będziemy siedzieć z BM i czekać na sprawdzenie rezerwy chodu (no bo musze sam ocenić efekty naprawy) to kolega wpadnie portować jakimiś kanapkami i termosem z ciepłą herbatą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis Seiko robi dokumentację zdjęciową przed jak i w trakcie serwisu :D

 

 

 

Dla rozluźnienia ;)

 

 

A który to serwis Seiko? W Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
    • Przez KOVVAL
      Cześć. Zegarek nawet mi wygląda na podróbkę. Ale ceny tych zegarków są tak wysokie, że chciałbym mieć sto procent pewności. Zapięcie zegarka jest lekko uszkodzone. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.




    • Przez dodge66
      Na sprzedaż leci Omega Seamaster Aqua Terra 38mm z niebieską tarczą, ref. 220.10.38.20.03.001. Zegarek jest w zasadzie nowy, był na nadgarstku dosłownie parę razy - nie ma żadnych śladów używania. Bransoleta została skrócona na mój nadgarstek w salonie, zapasowe ogniwa są oczywiście w komplecie. W styczniu 2023 zostało wymienione zapięcie w bransolecie na nowe (ciężko się odpinało, nie zauważyłem tego wcześniej więc zareklamowałem), także termin gwarancji biegnie od tego momentu (jeszcze 4 lata). Od tego czasu zegarek właściwie nie opuszczał pudełka - na zapięciu są nadal folie Z uwagi na skrócenie bransolety i wymianę zapięcia - zgodnie z regulaminem stan określam na 9/10.
       
      Pełny zestaw sklepowy:
      - pudełko transportowe
      - pudełko białe
      - pudełko właściwe - drewniane (a w nim etui podróżne)
      - etui na karty z trzema kartami i dodatkową białą kartą gwarancyjną
      - rachunek oraz potwierdzenie chodu i szczelności
      - zawieszka
      - instrukcja
      - katalog Omega
      - papirus od AD
      - torba prezentowa z oryginalną wstążką
       
      Posiadam również The Master Chronometer Certification w PDF z podpisem elektronicznym Omegi, który prześlę nowemu właścicielowi
       
      Cena: 25 550 zł za praktycznie nowy zegarek - czyli 20% zniżki od ceny w salonie
      Możliwa wysyłka na koszt i ryzyko kupującego lub odbiór osobisty (miejsce do ustalenia, jestem w ciągłym ruchu)
       
      Poniżej trochę zdjęć zrobionych podczas miesiąca miodowego z nowym zegarkiem - AT ma bardzo dużo smaczków:
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
      Etui podróżne jest ukryte w drewnianym pudełku:
       

       
      Poniżej zdjęcia zrobione przed chwilą z lampą, aby wszystko było wyraźnie widoczne
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       
       

       

       

       

       

       

       

       
       
    • Przez mati95
      Witam ma prośbe czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć jaki to jest dokłanie model zegarka, ponieważ szukałem po zdjęciach w interencie i nie mogę znaleźć takiego samego. Od zegarmistrza dowiedziałem się, że jest to damski zegarek omega autentyczny z lat około 1920 roku. Ma wybitą punce oraz było sprawdzane i jest 585 próba złota. Zegarek ma około 17 gram. Średnica bez tych uchwytów to około 25 mm. Posiadam zegarek bez paska, mechanizm jest sprawny, tak samo nakręcanie. Jedyna złota rzecz która w nim nie jest co jest dla mnie dziwne to koronka jak widać na zdjeciach, ale może się ktos wypowie co sie zna.
       I moje pytanie czy uważacie, że jest on wart więcej niż samo złoto po rozebraniu zegarka gdyż cięzko mi zrobić jego wycenę. Z góry dziękuje za pomoc, dodaje zdjęcia poniżej
    • Przez Seler
      1. Omega Speedmaster, referencja 3513.50.00 z 2006 roku. 
      Stan 8/10, w tym roku przeszedł pełen serwis. 
      Pudełko + karta produktowa i gwarancyjna. Dorzucam etui podróżne Omega.
       
      9900zł
       
      2. Sinn 556A RS.
      Stan 9/10, jedyne bardziej widoczne ślady użytkowania na zapięciu bransolety.
      Polska dystrybucja (Wrzeciono Czasu), styczeń 2023.
      W zestawie zegarek z oryginalną bransoletą i paskiem skórzanym Sinn.
       
      4200zł
       
       






















×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.