Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pit83

Co byscie wybrali?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc koledzy

Świruje ostatnio po necie za jakąś sportową elegancją. Na bazarku nie ma, lub budżet nie pozwala (1000, max 1100pln)

Wymagania:

-srebrna, lub czarna koperta; musi byc kwarc bo bedzie na nadgarstku w porywach do 3ech, 4ech x na miesiac; koniecznie biała tarcza i przede wszystkim musi sie cos na niej dziać ( jakieś chrono lub multidata); dobrze zeby byla bransa wtedy wiecej mozliwosci by sie zabawic z podmiana na pasek, ale sam pasek tez bedzie ok

 

Napaliłem sie na Zeppelina, ale tu nie dosc ze nie moge sie zdecydowac miedzy dwoma modelami, to jeszcze nie jestem do konca pewien czy nie przepłacam za design, bo marka ogolnie mało znana:

31a32ba621cda85f8a2f139f71d63d71.jpg

0939c87a6c59fe0f8724914fd2d65783.jpg

Prócz tych dwoch chodza mi po glowie jeszcze typowe szwajcary typu

5cd10d68896bec9ea3f91a4567f79bfd.jpg

a87a7704208f3e9010d518bc06f36bf7.jpg

Choć Atlantic moze byc dla mnie za duży bo ma koperte 45; zależy ile od ucha do ucha

 

Jak w temacie: Co byście wybrali?

A moze ktos ma propozycje w tym guście? moze na sprzedaż

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45mm bez koronki to już jest dużo.ja miałem eternę kontiki 42mm i wydawała mi się duża.jak jest bezel to jakoś to inaczej wygląda.np.miałem też sinn u1 44mm i wcale nie był taki duży bo był bezel nawet lepiej leżał mi od tej eterny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45mm bez koronki to już jest dużo.ja miałem eternę kontiki 42mm i wydawała mi się duża.jak jest bezel to jakoś to inaczej wygląda.np.miałem też sinn u1 44mm i wcale nie był taki duży bo był bezel nawet lepiej leżał mi od tej eterny.

Różnie to bywa, mialem zega z koronką 45, z tym że uszy byly krotkie i wyprofilowane w dół i bylo calkiem znośnie na moim malym nadgarstku.

Dużo zależy od długości uszu.

Ale bezpieczny zakup przez internet, czyli bez przymierzania zaczyna sie od koronki 43mm

Oczywiście najlepiej zakupić z pewnego źródła - wtedy zawsze można zwrócić

,

,

@Mirek1969 - co byś wybrał z tego zestawu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć bo to są jak się nie mylę kwarcowe zegarki .Może lepiej dołożyć i pomyśleć o automacie bez udziwnień. Ale tobie musi się podobać.Co chwilę można coś na bazarku wyniuchać.Ostatnio poszedł ładny titus aż serce mnie boli że go nie wziąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirku......niedoczytaleś .....bo to wlasnie ma byc kwarc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być kwarc to ja bym wziął Zeppelina bo mniej znany.Atlanticów i Adriatic wszędzie pełno a Zeppelin to już bardziej nisza.Tak sobie po cichu myślę -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad rem, co to za błędna maniera określania rozmiaru zegarka "z koronką"?

Mam kolegę, 140 kg, 190cm, nadgarstek 23 cemtymetry, nosi zegarek 45 mm, mam też kolege ktory ma nadgarstek 17 cm i ...ten sam model zegarka, ale

to zegarek nosi Jego .


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Master Yoda

......oczywiscie ze bledna; sory ale cos mi sie popierniczylo i zamiast " "koperta" pisalem "koronka". Przepraszam najmocniej, zakrecilem sie strasznie.

Uściślając: Bezpieczny zakup zegarka bez wczesniejszego przymierzania to koperta 43mm, i niżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat.

Moze ktos jeszcze sie wypowie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zegarek Zeppelin i z czystym sumieniem polecam. Marka może niezbyt znana (dla mnie to akurat zaleta), a wewnątrz sprawdzone mechanizmy (u mnie japońska Miyota automat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten model Adriatici (w złoconej kopercie) i jestem bardzo zadowolony. Wczoraj pokazywałem gościom z Włoch swoje zegarki, bo zorientowali się że się nimi interesuję i jako najładniejszy wybrali właśnie Adriaticę :D (nie oni pierwsi co mnie trochę śmieszy, a trochę irytuje :D )

 

Zeppeliny są bardzo stylowe i to dobry wybór - tyle że płacisz dwa razy więcej, a nie dostajesz szafirowego szkła, które jest w tym modelu Adriatici ;)

 

gallery_65341_2683_1403470.jpg

 

Rozmiar lug to lug to 50mm. Leży wygodnie i ma wytrzymały pasek.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej cenie to Adriatica, z dwojga złego (Szwajcary) to wolałbym bardziej użyteczną Adriaticę z takimi komplikacjami niż Seahuntera w Chrono i to na pasku na którym juz nie wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam to, co Ci się podoba.

Osobiście skłaniałbym się w kierunku Adriatici. Kolega z pracy ma chrono z jasną tarczą i robi świetne wrażenie. Wykończenie detali też na dobrym poziomie.

Atlantic jeśli jednak chciałbyś rozpoznawalną markę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wypowiedzi.

Postawie jednak na Zeppelina

Wizualnie podoba mi sie najbardziej, i tak jak pisal jeden z kolegow marka mniej rozpoznawalna i chociaz wywola kilka pytan u kolegow ......choc zegarki nosze wylacznie dla siebie.

Czekam jeszcze do weekendu - moze cos sie na bazarku pojawi, a jesli nie to w poniedzialek klikam na Zeppelina.

 

Jak mi nie podejdzie, to najwyzej po jakims czasie wyladuje na bazarku......o ile mam juz do niego uprawnienia(?)

 

No wlasnie - Koledzy - czy po osiagnieciu tych regulaminowych postow dostane dostep do dzialu SPRZEDAM z automatu, czy musze napisac do ktoregos z moderatorow???

Chyba ze sa jeszcze jakies inne wymagania, np staż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś trzeba było mieć 50 postów ale nie wiem czy się coś nie zmieniło.jak wystawisz coś na bazarku to sam się przekonasz czy ci wskoczy temat czy coś jeszcze brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.