Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Senesino

Co sądzicie na temat zagranicznych "zegarkowych" kanałów na Youtube takich jak Archieluxury, The Urban Gentry, A blog to watch, Paul Pluta, itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bardzo często oglądam zagraniczne kanały na YouTube poświęcone zegarkom i związanego z nimi rzemiosła. Prowadzą je zazwyczaj amatorzy-pasjonaci. Często można natrafić na wartościowe materiały dotyczące danej manufaktury lub modelu. Zarazem coraz częściej da się zauważyć małe wojenki między "jutuberami" polegające zazwyczaj na spieraniu się czy dana marka jest nic nie warta lub ile jest warta w porównaniu do np. Rolexa. 

Czy oglądacie takie kanały? Jaka jest wasz opinia na ich temat i czy macie swoich ulubieńców? Twórcy są zazwyczaj płodni więc pomyślałem, że wątek ten może być miejscem do komentowania ich poczynań na bieżąco  :)

 

Pozdrawiam

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku oglądam theWatches.tv na YT, poza wymienionymi przez @Senesino jakoś najbardziej mi odpowiadają. 

Archieluxury, czyli Poul Pluta jest dość specyficzny i zasób słownictwa jest mało ciekawy w szczególności "Hello F*****'s!" i jego stronniczość jakoś odrzucają mnie od tego typu kanałów. Jeszcze oglądam kanały firmowe np Omega Rolex Partek JLC itp... Czasem wrzucają bardzo ciekawe filmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fioła na punkcie oglądania zegarkowych spraw na Youtube ;)

Poza wymienionymi oglądam jeszcze WIAAWatchReviews, Wornadnwound, iReviewwatches.com, Hodinkee, WatchReport.com, Bank Lyons Jewellers. Ten ostatni może nie do końca ukazuje recenzje zegarków, ale w dobrej jakości można obejrzeć skrótowy opis takich perełek jak na przykład mało znane zegarki Bremont :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam czesto Watch Repair Channel. Pare razy zabladzilem na Urban Gentry ale odstrasza mnie prowadzacy ktory wydaje mi sie byc bardzo nieautentyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam Hodinkee i Ablogtowatch. Archieluxury to głupiec moim zdaniem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hodinkee ostatnio robi re-uploady i mało nowych filmów wrzuca. Ja regularnie oglądam The Urban Gentry Chanell i bardzo lubię słuchać Tristano :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam kanał The Urban Gentry tutaj link  bardzo lubię tego gościa w większości  kwestii się z nim zgadzam. 
Myślę że takie kanały są super ja osobiście bardzo lubię wysłuchać opinii ludzi na temat danej marki lub konkretnego zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem powyżej kanału minitwatch, uzbierało się tam trochę recenzji bardziej przystępnych cenowo zegarków. Poza tym uwielbiam poczucie humoru prowadzącego koleżki, na luzie i bez zbędnego nabzdyczania się.

 

Poza tym czasem lubię popatrzyć na ręce macherowi z kanału Watch Repair Channel. Takie zioranie w trzewia różnych maszynek w połączeniu z miłym dla ucha tonem głosu bywa miłe ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.