Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gero

Casio Pro-Trek lub G-Shock do 600zł. Co kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że skłaniam się coraz bardziej w kierunku kwadratowego G tj. GW-m5610 i chyba zdecyduję się na ten zegareczek. W tej cenie nie widzę dla niego konkurencji. Tym bardziej, że ma funkcje Waveceptor na której mi bardzo zależy.

 

Zastanawiam się czy jest sens dokładać kilka stów więcej do jakiegoś Pro-Treka np PRW-3000..., poza tym, że ma więcej dodatkowych funkcji (temp. barometr itd.) to technologicznie jest chyba tak samo zaawansowany jak gw-m5610?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do PRW to jest bardzo ubogi i ma tylko podstawowe funkcje.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Kanta'' do Protreka to nie ma co porównywać,bo to zupełnie inna liga.

Wszystko zależy czego oczekujesz od zegarka.

Czy ''Triple Sensor'' jest Ci potrzebny-góry,pola,lasy.

Jeżeli nie to kwadrat jest idealny. Ma podstawę-solar,radio i do tego twardy jak stonka. Nawet jak coś mu zrobisz to zmienisz ''ubranie'' i znowu jak nowy :)

Od czasu jak mojego zanabyłem to ciągle na ręce i teraz jak założę Romana to muszę się chwilę przyzwyczaić do ''klocka'' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak się zdecydujesz na GW-M5610 to od razu dokup branse bo imo oryginalny pasek w tym modelu jest delikatnie mówiąc słaby  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kajdan lub też tańsza a lepsza opcja od oryginalnego paska-pasek od DW 6900 mam i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kajdan lub też tańsza a lepsza opcja od oryginalnego paska-pasek od DW 6900 mam i polecam.

Jak już pasek to imo lepszy od GW-6900 niż DW  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech i tak będzie. Mój jest od dw,ale i tak lepszy od oryginalnego.

A zapytam w czym jest różnica,bo może zmienię na ten od GW??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Kanta'' do Protreka to nie ma co porównywać,bo to zupełnie inna liga.

 

 

Zdecydowanie inna - zresztą cena też "nieco" się różni... :)

 

Ja tam pewnie nieobiektywny jestem bo z założenia "kwardaciaki" mi się źle kojarzą, (lata 80-te) no może poza GXW-56, ale może jednak warto rozejrzeć się za GW-9200???

Na forum często zdarzają się używki w niemal idealnym stanie... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A zapytam w czym jest różnica,bo może zmienię na ten od GW??

Przede wszystkim jest bardziej elastyczny, (miękki) lepiej otula nadgarstek i co najważniejsze to ta harmonijka jest delikatniejsza i tak nie pieje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć ,chyba się skuszę,bo teraz tylko kwadrata noszę tak mi siadł ;)

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za rady i sugestie. Wciąż chodze z myślą jaki zegar wybrać spośród zaproponowanych...Czy zdecydować sie na względnie najtańszy (w granicach 500zł) tj. gw-m5610 (którego mogę kupić w każdej chwili w internecie- bo jest szeroko dostępny) lub g 9300 (niestety nie ma WC, wielka szkoda), czy też polować na jakiś bardziej wypasiony model np. Protrek, gw 9200, gw 9400...

 

Nie śpieszy mi się z zakupem, pieniądze można łatwo wydać, a przecież kilka stówek piechotą nie chodzi (zwłaszcza dla studenciaka)...A chciałbym kupić taki zegarek, który posłużył by mi kilka lat (to chyba nie naiwne myślenie :) ). Śledze ciągle forumowy bazarek, akurat może ktoś będzie "robił czystki w kolekcji" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G9300 i GW 9400 to duże zegarki. G9300 mimo,że nie ma WC to jest bardzo dokładny. Miałem go i powiem tyle,że nie miałem tak dokładnego zegarka bez wc,ale to nie jest tylko moja opinia. Dużo ludzi na forum to potwierdzi. Jeżeli miał bym wybierać między 9400-9300 to wybór jest oczywisty Roman :) ale to trochę większe pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gero na Twoim miejscu bym wziął G9300 lub poczekał i dołożył do GW9400 lub Protreka jeśli Ci się podoba.

G9300 jest bardzo dokładny, mój robił ok +3s na miesiąc. Na nadgarstku 17cm będzie leżał idealnie, a GW9400 też wygodnie, ale na pewno gorzej, poza tym przy kopercie przy pasku będzie odstawał i będą dziury. Musisz popatrzeć w necie na fotki na nadgarstkach.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gw 9400 jest super, wysoka półka, lecz cenowo poza zasięgiem (nowy egzemplarz). G9300 wydaje się teraz najrozsądniejszym wyborem. Kamilspider, czy polecasz jakiegoś Protreka do którego warto by było troszke dołożyć? Oprócz PWR-3000, który cenowo jest znacznie droższy od g9300 (w internecie ceny PWR-3000 wahają się w granicach 900zł, czyli prawie 300zł wiecej niż ceny g9300).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9400 bez problemu kupisz w TT za 1050 zł. po rabacie przez negocjuj cenę (musisz być zalogowany).

Imo warto dołożyć lub dozbierać ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy Protreka niestety, więc mogę tylko gdybać.

Jeśli GW9400 Ci się podoba bardzo to możesz w zagranicznych sklepach poszukać taniej, ale myślę, że G9300 Ci się spodoba. Musisz przejść się do sklepu i poprzymierzać różne modele.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku jest 9400 praktycznie nowy za 950zł.

Imo za dużo woła za dwuletni zegarek  ;)

Ciekawe czy on w ogóle jest z polskiej dystrybucji i czy ma przedłużoną gwarę  ;)

Jeszcze niedawno wynegocjowałem cenę w TT 980 zł. za nowy, teraz taniej niż za 1050 nie sprzedadzą bo podobno mało na stanie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No możliwe,że dużo. Tylko mówię,że jest a co kto zrobi to już inna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem tego gw 9400 na bazarku i stwierdziłem, ze troszkę za drogi na dzień dobry. Uznałem, że wybór zwężę do trzech zegarków:

 

1. GW m5610 (na którego korzyść przemawia WC i jest najtańszy),

2. G9300 (wizualnie bardziej mi odpowiada, ma też więcej funkcji niż kwadraciak, ale brak WC),

3. PROTREK PRG-270 (wizualnie też ok, ma chyba najwięcej funkcji, lecz brak WC).

 

Wstępnie skłaniał bym się ku G9300 lub PRG-270. Co prawda o G9300 wiem już sporo (jest wygodny, bedzie pasował na mój 17cm nadgarstek, jest dokładny), tak o tym protreku nie wiem jeszcze za wiele...

 

Jeśli chodzi o sporty wodne te chyba też dwa pierwsze G-Shocki mają przewagę, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup co Ci się podoba i tak każdy z tych zegarków jest bardzo dobry i spełni swoje funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, no tak by było najprościej :) Kto wie, może w przyszłości będe mógł sobie pozwolić na taki komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze trochę posiedzisz i poczytasz to forum to zegarki Cię łykną... :D Jeśli nie chcesz wpaść w nałóg to za dużo nie oglądaj i za bardzo się nie zastanawiaj, bierz to co się podoba ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez swierszczu
      Jak w tytule. Poszukuje Risemana w dobrym stanie. Najchetniej z polskiej dystrybucji i dowodem zakupu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.