Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gero

Casio Pro-Trek lub G-Shock do 600zł. Co kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Po namyśle zdecydowałem się na G9300. Chciałbym zapytać czy polecacie jakieś konkretne zaufane sklepy internetowe lub sprzedawców (np. na popularnym serwisie aukcyjnym) ?

 

Faktycznie im dłuzej przeglądam forum tym bardziej mam ochote zwiększać budżet :P To jest naprawde niebezpiecznie wciągające...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za rady i sugestie. Wciąż chodze z myślą jaki zegar wybrać spośród zaproponowanych...Czy zdecydować sie na względnie najtańszy (w granicach 500zł) tj. gw-m5610 (którego mogę kupić w każdej chwili w internecie- bo jest szeroko dostępny) lub g 9300 (niestety nie ma WC, wielka szkoda), czy też polować na jakiś bardziej wypasiony model np. Protrek, gw 9200, gw 9400...

 

 

No to żeby Ci było łatwiej :D

Miałem równocześnie GW-9400, G-9300 i GW-9200 - z tych trzech "G" na stałe został G-9300, bo odpowiada mi rozmiar oraz funkcjonalność tego zegarka - ma on świetnie rozwiązany "patent" koperty i doskonale układa się na nadgarstku nawet sporo szczuplejszym niż mój (20-21,5cm)- moim zdaniem dużo lepiej niż GW-9400. Żeby nie było tak "słodowo" zarówno G-9300 jak i GW-9400 ciężko się chowa pod mankietem kurtki - pod tym względem zdecydowanie lepiej wypada GX-56...

 

GW-9200 też został w pieleszach domowych i nosi go z upodobaniem moja Szanowna - tez świetny zegarek ale dla mnie za mały... gdybym jednak miał nadgarstek 3-4cm szczuplejszy to byłby mój faworyt. (Szanowna ma 15cm w nadgarstku)

 

Niezależnie od powyższego z wszystkimi g-shock'ami wygrywa, moim zdaniem, PRW-3500 jest to mój ulubiony "plastikowy" zegarek, jakbym miał mniejszy nadgarstek pewnie tą rolę pełniłby PRW-3000. Może protrek'a nie można "bić młotkiem", ALE ma czytelniejszy wyświetlacz i sporo dość przydatnych funkcji - jakby miał możliwość dostępu do stopera bez "grzebania" tak jak 9400 byłby to idealny zegarek.

 

Jeśli NAPRAWDĘ planujesz zakup tylko jednego zegarka - a jest to dość trudne po zarejestrowaniu się na tym forum - to sugerowałbym obejrzenie i przymierzenie PRW-3000, oraz G-9300


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się już na G-9300, tylko jeszcze nie wiem gdzie go kupić, zeby miał gwarancje ZIBI - szukam po internetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ZIBI jak zależy Ci na gwarancji.

Ja do gwarancji nie przywiązuje dużej wagi więc kupuje tu gdzie taniej. Jeszcze się na G nie zawiodłem ale jak wtopie kiedy to trudno się mówi- no risk no fun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudman zamówiony, teraz tylko czekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super, przyjdzie i będzie od nowa :) Kurczę jednak ten barometr by się przydał i radio :) Znam ten "ból" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super, przyjdzie i będzie od nowa :) Kurczę jednak ten barometr by się przydał i radio :) Znam ten "ból" ;)

Dokładnie, tak się zaczyna  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie tak miałem jak koledzy wyżej piszą Kupiłem g-9300, bo bardzo mi się spodobał ale potem było szkoda, że nie ma barometru. Kupiłem więc gdf-100, potem gw-9230, potem wyszedł rangeman więc kupiłem rangemana itd itd... i mam teraz 18 G. Ta choroba jest ciężka i straszna


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie u mnie na razie jest:

GW 9400

GW 9200

GW 5610

DW 6600

DW 6100

i chyba wróci GW 500A bo szwagier chce kwadrata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja G9300 też kupię sobie bo już mi długo w głowie chodzi :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten zegarek miał radio (ten na nasz rynek) to byłby poza konkurencją  :)

... oczywiście w tym przedziale cenowym  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek masz rację. Przyzwyczaiłem się do WC i dw -5600 mnie trochę denerwuje. Tylko szkoda mi kasy na gw-m5610 bo dw kupiony tylko do tyrania i tak go używam. Świetny rozmiar do wszelkich prac.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście tak jest, jak mówicie, że przygoda z G-Shockami zaczyna się tak niewinnie, to strach pomyśleć co będzie potem...Człowiek się budzi, patrzy, a tu w witrynie świeci już cała G-kolekcja...nie wiadomo skąd :P Najpierw Mudman, potem Rangeman...,a na końcu Frogman GWF1000-1...:) Swoją drogą fajny jest ten Frogman, tylko czemu kosztuje majątek...(chyba nie przez zakręcany dekiel)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie, wszystko pięknie ładnie, ale ... Gdybym ja sobie "wymyślił", że chcę G-9300, ale ... w wersji G-9300GY? To czy jest to w PL osiągalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko go znaleźć a jeśli już to rynek wtórny.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko go znaleźć a jeśli już to rynek wtórny.

Hmmm, no to smutno.

Czyli jestem skazany na czarno -czerwony? Zasmuciles mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta wersja wyszła chyba w 2010 roku i nie wyprodukowali ich za dużo. Też chętnie bym go przygarnął.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez swierszczu
      Jak w tytule. Poszukuje Risemana w dobrym stanie. Najchetniej z polskiej dystrybucji i dowodem zakupu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.