Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
igory76

Klub Miłośników Zegarków Jaeger-LeCoultre

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wiem że JLC to głównie elegancja, ale co powiecie na nurka master compressor Navy seals? 
 
BA28734A-C93C-458C-94F5-08DADAC013AC.thumb.jpeg.8e727ea9d9679c0db7542cfc0b5efa82.jpeg
 
09D800A0-1811-4B26-8723-1B50BC834011.thumb.jpeg.f6d781cd56c4d190f156140fb019a267.jpeg
 
09D800A0-1811-4B26-8723-1B50BC834011.thumb.jpeg.f6d781cd56c4d190f156140fb019a267.jpeg
 
48881924-4A2E-4DF6-96CB-6474B6DAFA7F.thumb.png.ccad1b0eb7a8ce77f2a20b73484f5773.png
 
3BA07DBD-32FB-40F0-A215-4879D9B9122D.thumb.jpeg.0a92193bb22231d4ba46d6d3175d91f3.jpeg
Brać nie brać? 
Pamiętam swoje początki z zegarkami z tej półki i w przypadku JLC o tym modelu usłyszałem wraz z reverso i do niego wzdychałem
Patrząc już z perspektywy wielu lat to nadal robi na mnie ogromne wrażenie i u mnie stoi wyżej niż submariner!

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lort napisał:

Pamiętam swoje początki z zegarkami z tej półki i w przypadku JLC o tym modelu usłyszałem wraz z reverso i do niego wzdychałem emoji846.png
Patrząc już z perspektywy wielu lat to nadal robi na mnie ogromne wrażenie i u mnie stoi wyżej niż submariner!

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za opinię :) do mnie gada swoim surowym klimatem no i oryginalnością. Przewinęło się u mnie już kilka nurków Omegi, itp ale jakoś żaden nie został na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, orlis napisał:

Panowie, wiem że JLC to głównie elegancja, ale co powiecie na nurka master compressor Navy seals? 
 

 

Brać nie brać? 

 

Nie odpowiem czy brać czy nie brać, ale swego czasu trochę z nim pobiegałem na ręce- świetnie się nosił. Jest bardzo surowy co dla mnie było dużym plusem. Bardzo fajny, ceramiczny, matowy bezel- wtedy był nowinką. Mnie trochę zniechęcał do tego modelu laserowo grawerowany dekiel ale ja w głowie miałem swojego poprzedniego Compressora DualTime, który na deklu miał 24 karatowy medalion JLC, w porównaniu z tym laserowym czymś robił ogromne wrażenie, choć lubił się odgnieść na nadgarstku, co w Navy Seals już nie miało miejsca :)

Jeśli dobrze kojarzę to świetnie świecił nocą.


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę to ten model miał gumową bransoletę z zapięciem motylkowym.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, niektóre egzemplarze miały tytanowa bransoletę pokryta guma, ale ten akurat jest na skórzanym pasku. Mi akurat ta gumowana bransoleta średnio się podoba chociaż słyszałem ze jest super wygodna. 
 

cena atrakcyjna, wiec pewnie się skuszę. 
 

dzięki Panowie za Wasze komentarze i podzielenie się doświadczeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, niektóre egzemplarze miały tytanowa bransoletę pokryta guma, ale ten akurat jest na skórzanym pasku. Mi akurat ta gumowana bransoleta średnio się podoba chociaż słyszałem ze jest super wygodna. 
 
cena atrakcyjna, wiec pewnie się skuszę. 
 
dzięki Panowie za Wasze komentarze i podzielenie się doświadczeniem. 
Czyli nie gumowa bransoleta tylko gumowana. Rzeczywiście miała dobre opinie. Ja również wole paski lub gumy.

Poproszę zatem o namiary do sprzedającego. Skoro cena jest atrakcyjna do się z nim dogadam

Wrzuć zdjęcia jak kupisz.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, lort napisał:

Czyli nie gumowa bransoleta tylko gumowana. Rzeczywiście miała dobre opinie. Ja również wole paski lub gumy.

Poproszę zatem o namiary do sprzedającego. Skoro cena jest atrakcyjna do się z nim dogadam emoji1787.png

Wrzuć zdjęcia jak kupisz.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 


wrzucę ;) sprzedający jest z Kalifornii ale więcej nie powiem żebyś mi nie podkupił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zdecydowałem na wzmiankowany wcześniej zabytek i właśnie przyjechał. 🥳

6192D1F1-EAB6-4192-8E04-C927BC1F042B.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, orlis napisał:


wrzucę ;) sprzedający jest z Kalifornii ale więcej nie powiem żebyś mi nie podkupił :P

 

zdjęcia wyglądają dobrze, cena po kilku obniżkach jest bardzo atrakcyjna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lort napisał:

 

zdjęcia wyglądają dobrze, cena po kilku obniżkach jest bardzo atrakcyjna :)

Kurcze! ;) 

 

cene mam nawet jeszcze niższa wynegocjowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!  
 
cene mam nawet jeszcze niższa wynegocjowana
Conus czy wyśle za ocean? Ja bym mógł się dogadać na conus

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lort napisał:

Conus czy wyśle za ocean? Ja bym mógł się dogadać na conus emoji2.png

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Conus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Conus
Super. Ponosisz, nacieszysz się i później go od Ciebie odkupie

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, lort napisał:

Super. Ponosisz, nacieszysz się i później go od Ciebie odkupie emoji3.png

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Deal ;) muszę tylko kupić nowy pasek (namierzylem jedna szt w Beverly Hills) i dokupić może tropic gumę. Ale najpierw sprzedawca musi się obudzić, u niego jeszcze przed 6 rano ;)

 

ps. Zamówiony, jestem umówiony na dostawę po nowym roku!

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.12.2020 o 14:46, orlis napisał:

Deal ;) muszę tylko kupić nowy pasek (namierzylem jedna szt w Beverly Hills) i dokupić może tropic gumę. Ale najpierw sprzedawca musi się obudzić, u niego jeszcze przed 6 rano ;)

 

ps. Zamówiony, jestem umówiony na dostawę po nowym roku!

 

chyba się już obudził :)?

 

w międzyczasie odkurzałem swoje archiwum gdzie lata temu interesowałem się tym modelem

znalazłem również ciekawy artykuł.

https://www.ablogtowatch.com/jaeger-lecoultre-navy-seals-automatic-watch-review/

 

dotyka panującej obecnie mody na odkurzanie modeli sprzed lat i robienie reedycji.

ale dostało się tez trochę modelowi Navy seals i to o zgrozo (przecież to JLC) za mechanizm :)

jednak jest też sporo dobrego o tym modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem :) 

 

Masz dobry timing bo dzisiaj wysłał, powinien być za 2 dni. Chcieliśmy przeczekać okres „świąteczny” żeby gdzieś nie utknęło w sortowni. Ostatnio wysyłałem przed świętem dziękczynienia zegarek do Texasu i zamiast na następny dzień, przyszedł po tygodniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechał! Świetny jest, matowa ceramika robo robotę, zawór kompresyjny to oryginalne rozwiązanie, będzie często gościł na nadgarstku :) 

 

6632A818-EF92-481B-A330-A3E34B4E30B4.thumb.jpeg.1b01d5f14b782179927cca6101cf8cef.jpeg

 

9D45BDE2-3E53-4F66-A2EA-3A65F5B4FC42.thumb.jpeg.f4a8886043ed4cb2ea1aec8eafba4c64.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git! Niech się dobrze nosi gratulacje!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, orlis napisał:

Dojechał! Świetny jest, matowa ceramika robo robotę, zawór kompresyjny to oryginalne rozwiązanie, będzie często gościł na nadgarstku :) 

 

Bardzo oryginalny i nietuzinkowy zegarek. Gratuluję!

Pokażesz go z profilu. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, lukebor napisał:

No i git! Niech się dobrze nosi emoji1.png gratulacje!

Dzięki :) 

8 minut temu, mario1971 napisał:

Bardzo oryginalny i nietuzinkowy zegarek. Gratuluję!

Pokażesz go z profilu. 

To prawda, ma swój charakter. 
ma niecałe 13mm wysokości. 

tak na szybko: 

C307E44D-7E6B-480C-8987-478B3E4795D7.thumb.jpeg.e853ca74711829336a710e1d7d27c181.jpeg

 

9EC7099C-F999-42CE-A3F9-0A17759BD866.thumb.jpeg.7d56d2ee81f9611917121b85bde07fb5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję@orlis teraz dokup mu ten pasek, załóż kilka razy i dogadujmy szczegóły

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13mm - nie jest źle :) Myślałem, że będzie grubszy. Pasek jak rozumiem jest oryginalny. Z jakiego materiału jest zrobiony i co możesz na jego temat powiedzieć.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał:

13mm - nie jest źle :) Myślałem, że będzie grubszy. Pasek jak rozumiem jest oryginalny. Z jakiego materiału jest zrobiony i co możesz na jego temat powiedzieć.


tak pasek jest JLC. To skóra z wstawka z gumy. Fajnie leży na ręku. 

 

4 minuty temu, lort napisał:

Gratuluję@orlis teraz dokup mu ten pasek, załóż kilka razy i dogadujmy szczegóły emoji16.png

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 


😂 daj mi trochę ponosić! Mam jeszcze w zestawie pasek gumowy Bartona wiec na razie się wytrzymam z kupnem nowego. Ten skórzany na razie zostaje, przecięcie na górnej części dodaje mu bitewnego charakteru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, orlis napisał:


tak pasek jest JLC. To skóra z wstawka z gumy. Fajnie leży na ręku. 

 


😂 daj mi trochę ponosić! Mam jeszcze w zestawie pasek gumowy Bartona wiec na razie się wytrzymam z kupnem nowego. Ten skórzany na razie zostaje, przecięcie na górnej części dodaje mu bitewnego charakteru ;)

Dopiero teraz jak napisałeś, zauważyłem sznytę ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.