Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
igory76

Klub Miłośników Zegarków Jaeger-LeCoultre

Rekomendowane odpowiedzi

Dla odświeżenia wątku 710EB704-8F4F-4C0A-A352-B463513A3749.thumb.jpeg.9d23bafb16edf1ce94fa1a7a00d7dd8f.jpeg
Super jest ten model. Mogłem schować wszystkie swoje zasady moralne i Ci wykupić go sprzed nosa . Fakt w lustro bym do końca życia nie mógł spojrzeć, ale patrzyłbym na nadgarstek
A tak serio to był niezły deal na prawdziwy diver od świetnej marki jaką jest JLC.
A ten pasek z tą rysą zmieniasz?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jeszcze fajniej lezy na czarnej bransie 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lort napisał(-a):

Super jest ten model. Mogłem schować wszystkie swoje zasady moralne i Ci wykupić go sprzed nosa emoji846.png. Fakt w lustro bym do końca życia nie mógł spojrzeć, ale patrzyłbym na nadgarstek emoji1787.png
A tak serio to był niezły deal na prawdziwy diver od świetnej marki jaką jest JLC.
A ten pasek z tą rysą zmieniasz?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 


 

mialem zmieniać ale jakoś mi to na co dzień nie przeszkadza wiec się jeszcze pomęczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo ladnie - elegancik... 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak łydek na zdjęciu nie liczy się

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łydki to element sportowy, więc pasuje do Rolexa a nie do eleganckiego Reverso 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mroova napisał(-a):

A te sznureczki ? Do czego one pasują ?

Ale rozkmina, serio nie wiesz? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mroova napisał(-a):

A te sznureczki ? Do czego one pasują ?

 

Do Pepsi, które pośpiesznie zakłada jak tylko wróci do domu 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

✌️

4B622622-1CF8-43D3-AD88-EB82DF53DA61.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971 brak wiedzy nie jest kompromitacją, dramatem jest nieprzyznawanie się, zatem: nie wiedziałem, że to ma określone znaczenie, zawsze myślałem że to taka stylówka, więc nie wnikałem w temat. Stylistycznie mi nie pasowało do anturażu - koszuli i zegarka, jeśli uraziłem @Smycel to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nurkuję pod biurkiem ;) 

 

FA363EE3-B665-4796-84FA-4983C8017E8A.thumb.jpeg.746042258a2ba2a4f39955f989c1a4d9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mroova napisał(-a):

@mario1971 brak wiedzy nie jest kompromitacją, dramatem jest nieprzyznawanie się, zatem: nie wiedziałem, że to ma określone znaczenie, zawsze myślałem że to taka stylówka, więc nie wnikałem w temat. Stylistycznie mi nie pasowało do anturażu - koszuli i zegarka, jeśli uraziłem @Smycel to przepraszam.

 

W moim wypadku to jest stylówka - luzik. A co do niepasowania - chciałem ożywić jakimś kolorowym elementem w sumie stonowany wygląd (biała koszula, czarna kamizelka itd.). Generalnie lubię takie przełamania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba tez jakis ignorant, bo dalbym glowe, ze to "stylufka" 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w tym co napiszę poniżej nie ma żadnej złośliwości. Przemawia przeze mnie zwykła ignorancja, którą się oczywiście nie szczycę a stwierdzam tylko fakt. Możecie Panowie, mnie prostemu chłopu z podlaskiej wsi wyjaśnić o co chodzi z tym Reverso?Gdzie jest haczyk? 😀 Wszyscy się nad tym zegarkiem spuszczają, och, ach i wcale a on do mnie zupełnie nie mówi. Ale ja się nie znam, więc może jak dowiem się o co chodzi to go zapragnę 😁(chociaż wątpliwe 😁). I tak jak napisałem na wstępie-zero złośliwości, tylko edukacja mojego durnego łba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mroova napisał(-a):

@mario1971 brak wiedzy nie jest kompromitacją, dramatem jest nieprzyznawanie się, zatem: nie wiedziałem, że to ma określone znaczenie, zawsze myślałem że to taka stylówka, więc nie wnikałem w temat. 

Żartowałem :) Jak dla mnie to także tylko kolorowy dodatek do ubioru, chociaż ja osobiście takich nie noszę ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@artme No ..... to widzę że @mario1971 podgrzał atmosferę oczekiwania, prawie jak kiedyś w innym wątku swoim Langem ...

Edytowane przez mroova
Pisaliśmy w tym samym czasie, pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, loco50 napisał(-a):

Panowie, w tym co napiszę poniżej nie ma żadnej złośliwości. Przemawia przeze mnie zwykła ignorancja, którą się oczywiście nie szczycę a stwierdzam tylko fakt. Możecie Panowie, mnie prostemu chłopu z podlaskiej wsi wyjaśnić o co chodzi z tym Reverso?Gdzie jest haczyk? 😀 Wszyscy się nad tym zegarkiem spuszczają, och, ach i wcale a on do mnie zupełnie nie mówi. Ale ja się nie znam, więc może jak dowiem się o co chodzi to go zapragnę 😁(chociaż wątpliwe 😁). I tak jak napisałem na wstępie-zero złośliwości, tylko edukacja mojego durnego łba. 

Wygodny, kultowy, z dobrą prezencją zegarek - ot i tyle w temacie.

20210120_150425-01.jpeg

 

 

Reverso to linia dla prawdziwych koneserów - smakoszy marki Jaeger-LeCoultre :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reverso, to cala historia i zegarek jedyny w swoim rodzaju. Stworzony czysto uzytkowo (warto przeczytac cala historie obracanej koperty) posiada w swojej kolekcji modele proste i klasyczne oraz dziela sztuki i zeby nie fakt, iz nie moge sie przekonac do kostek (na innych nadgarstkach jakos tak ladniej wygladaja niz na moim 😉), to bylby to nr 1 w moim codziennym noszeniu 😍

 

befbc034b3222e8021334f4f6ef71ff8.jpg

Jaeger-LeCoultre-Reverso-101.jpg.webp.jpeg

1jlc-reverso.jpg

reverso-grande-gmt.jpg

jaeger-lecoultre-reverso-q3988482-multiple-5_2.jpg.webp.jpeg

reverso-grande-reserve.jpg

103191-1.jpg

 

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Panowie, w tym co napiszę poniżej nie ma żadnej złośliwości. Przemawia przeze mnie zwykła ignorancja, którą się oczywiście nie szczycę a stwierdzam tylko fakt. Możecie Panowie, mnie prostemu chłopu z podlaskiej wsi wyjaśnić o co chodzi z tym Reverso?Gdzie jest haczyk? 😀 Wszyscy się nad tym zegarkiem spuszczają, och, ach i wcale a on do mnie zupełnie nie mówi. Ale ja się nie znam, więc może jak dowiem się o co chodzi to go zapragnę 😁(chociaż wątpliwe 😁). I tak jak napisałem na wstępie-zero złośliwości, tylko edukacja mojego durnego łba. 

Nie ma tu żadnej filozofii, są osoby które nic nie czują do Porsche 911, czy innych ikon designu które są uważane za wyznacznik piękna w jakiejś tam kategorii, więc jak Cię Reverso nie rusza to tak jakby Ci tłumaczyć że jakaś chuda baba jest piękna, jak wolisz np. grube czy chłopa - no nie przekonasz się i tyle 😄


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. 911 do mnie się uśmiecha 😁, reverso nie bo kostki w ogóle są mi obce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.