Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
igory76

Klub Miłośników Zegarków Jaeger-LeCoultre

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tyle pięknych Jaegerów, a ja chciałem mieć od zawsze takiego prostaka. ;)73c83a9d15f941493fb2c0cee11858de.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20211128_205139.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, eye_lip napisał(-a):

IMG_20211128_205139.jpg

 

Destro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tylko przymiarki zrobiłem. Pierwszy jest extra, drugi kompletnie mnie zawiódł. 9f1c2ef5d4fc1443138335723c89de5a.jpg8a9ab50369223bee1f72c19e62e7355b.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłeś w aparcie? W Poznaniu też mają -30%?


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie, Kruk w Hotelu Europejskim. W Poznaniu praktycznie nic nie mają z JLC, nawet nie pytałem o promocje.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W silesi mają dwie sztuki na rabacie
:
ffd1e1dd5e30bc8ad882c19d31186e90.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten po lewej całkiem fajny. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

drugi kompletnie mnie zawiódł

 

Bo on jest po prostu przeraźliwie nudny, ponad m-c temu zrobiłem downgrade i po kilkuletnich namowach zamieniłem (z dopłatą oczywiście) bardzo podobnego 140.1.89 na JLC Club. Ten poprzedni był największą pomyłką zegarkową w życiu - prezent od żony, która chciała mi kupić Suba, ale wybrałem JLC. Przez ostatnie dwa lata założyłem go tylko jeden raz, aktualnemu właścicielowi się podoba i go nosi.

A z tym clubem wiąże się pewna ciekawostka - kiedyś go już miałem i żona (sama mówi o sobie: korposucz 🙂) go czasem pożyczała - raz założyła na lunch z Kasperem Rørstedem który wg niej wyraźnie lookał co to za sikor. A on sam nosił Hublota.

O taki ten club:25c64841472b9b9178412dc56015.webp

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba jestem faktycznie nudny, bo MCD mi się podoba, ale jest za duży... gdyby miał 36-37mm jak kiedyś, to bym go rozważał zamiast mojego MUT... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie Cię nie rozumiem zatem grzecznie powiem jedynie że ... szanuję Twój wybór 😉 Na zamieszczanych przez Ciebie zdjęciach wyglądał ekstra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

 Pierwszy jest extra, drugi kompletnie mnie zawiódł. 

 

19 minut temu, mroova napisał(-a):

 

Bo on jest po prostu przeraźliwie nudny.

 

Oba te modele są dla mnie bardzo klasyczne. Pierwszy mógłbym nosić do garnituru, a drugi na co dzień. Te zegarki bronią się zarówno dziś jak i obronią się za 10/20 i więcej lat.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z przymiarek kolegi Mario ładnie pokazuje dlaczego zegarki garniturowe nie powinny mieć daty. A już na pewno nie na „3”.  Dlatego kolega Szuwi wygrywa konkurs na najładniejszego Mastera bez komplikacji 😎

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, alleck napisał(-a):

 

 

Oba te modele są dla mnie bardzo klasyczne. Pierwszy mógłbym nosić do garnituru, a drugi na co dzień. Te zegarki bronią się zarówno dziś jak i obronią się za 10/20 i więcej lat.  

Przymierz nowego MCD a zrozumiesz, dlaczego napisałem o pomyłce. Zdecydowanie gorzej układa się na ręce od swojego poprzednika, a okno daty także mi w nim nie pasuje.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Ten po lewej całkiem fajny. 

Tak, to jest jeden z najfajniejszych sektorową tarczą. Muszę podskoczyć i przymierzyć, póki jest (wystawiony). Swoją drogą ciekawe czy ten Atmos dalej stoi na wystawce z wyszczerbioną szybą ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mroova napisał(-a):

Kompletnie Cię nie rozumiem zatem grzecznie powiem jedynie że ... szanuję Twój wybór 😉 Na zamieszczanych przez Ciebie zdjęciach wyglądał ekstra.

Mut jest świetny, ale mam nadgarstek 16,8 i wolałbym 36mm, a moj ma 38mm.

Godzinę temu, desmo napisał(-a):

Zestaw z przymiarek kolegi Mario ładnie pokazuje dlaczego zegarki garniturowe nie powinny mieć daty. A już na pewno nie na „3”.  Dlatego kolega Szuwi wygrywa konkurs na najładniejszego Mastera bez komplikacji 😎

Dziękuję... zaczerwienilem się prawie 😉

I faktycznie moj mut ewentualnie zostanie zastąpiony nie MCD, a Saxonią lub Calatravą - temat sie bedzie rozgrywać jeszcze dłuższy czas. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szuwi napisał(-a):

Mut jest świetny, ale mam nadgarstek 16,8 i wolałbym 36mm, a moj ma 38mm.

Dziękuję... zaczerwienilem się prawie 😉

Jest mniejszy, wcześniejsza wersja - nominalnie 34 mm ale z uwagi na proporcje pusta tarcza/ minimalny bezel, nosi się jak 35,5 😉

https://www.fratellowatches.com/wrist-game-or-crying-shame-jaeger-lecoultre-master-control-ultra-thin/

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przymierz nowego MCD a zrozumiesz, dlaczego napisałem o pomyłce. Zdecydowanie gorzej układa się na ręce od swojego poprzednika, a okno daty także mi w nim nie pasuje.  
Mierzyłem. Nie odczułem żadnego dyskomfortu. To, że ten model na Twojej ręce układa się gorzej wcale nie oznacza, że na innych też się będzie źle układał. To tak samo subiektywne odczucie jak kwestia wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ale mi siedzi w głowie
e1e4e6f5b963857ac14c278a83e7b0b9.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niedzielny proszony obiad trzeba założyć jakiś porządny zegarek...

db41ceca-cf1a-461c-a183-afacf3ebcb36.thumb.jpg.7898a9eee06c81c60311e06a07b4b432.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.