Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
igory76

Klub Miłośników Zegarków Jaeger-LeCoultre

Recommended Posts

Hans miał takiego? Muszę się przyjrzeć.

JLC 469, jak to ten to gratulacje trafienia :) 

post-40960-0-65852100-1540282913_thumb.jpg

Chyba jednak nie do konca.

Tarcza Klossa nie miala okregu na tarczy i posiadala "obciete" 7 i 5 oraz wskazowki bardziej smukle.

Co nie zmienia faktu, ze bardzo fajny Ci sie trafil - gratuluje Maleno  :)

Edited by artme

Ale ogólne skojarzenia dobre :), bo i marka super, a film kultowy, przynajmniej jak dla mnie.  :D

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Dzięki Verbal a co do pytania kolegi Piotrka to nie zauważyłem choć istotnie, dociskając koronką do nadgarstka pewnie da się troszkę ją przestawić.

Widzę że sprzedajesz JLC Polaris. Czy on był kupiony w Polsce ? 

A ja szukam takiego tylko właśnie w stali. Był  nie tak dawno na bazarku i przegapiłem. :(

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Czy warto zainteresować się takim JLC z myślą o zegarku garniturowym?

https://www.chrono24.com/pl/jaegerlecoultre/lecoultre-master-control-date-140889-box--id9440654.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN

Z tego co się orientuję, to sprzedawca znany i polecany na forum? Brak papierów można więc chyba przeboleć?

Czy z tym mechanizmem są jakieś znane problemy/bolączki?

Gdzie w Polsce można przymierzyć JLC? Dobrze kojarxę, że jest w Kruku w Złotych Tarasach?

Edited by Smycel

To model sprzed paru lat. Koperta 37 mm, obecny ma 39 mm. Najlepiej jakbyś przymierzył ten konkretny egzemplarz. Pewnie można go zobaczyć u nich na miejscu (CH Panorama, Warszawa).

JLC jest na pewno w Aparcie w Złotych Tarasach i Galerii Mokotów.

Tego modelu (37mm) w Aparxie juz nie znajdzoesz. Po nim było 40mm, a obecna oferta to 39mm. I w Aparcie chyba tylko jlc mcd w tym rozmiarza przymierzysz.

Fajny model, ale cena za wysoka. Bez papierów (pomimo zakupu we Wrzeciono Czasu) nie dałbym wiecej niż 11k.

Tez rozwazam jlc mc jako garniturowca, ale w manualu i bez daty.

Dzięki :)

Wiem, że ten model jest jyz nie produkowany i ma 37 mm, ale taki rozmiar jak dla mnie w tego typu zegarku byłby bardzo w porządku. Nowy, 39 też prezentuje się świetnie, a przy okazji jeszcze zobaczyłem Ultra Thin z małą sekundą, też mającego niecałe 39 mm.

Muszę zorganizować wyprawę do Warszawy na przymiarrkę :)

Szuwi, a jaki jest ref tego modelu, którym Ty się interesujesz?

PS.

Kojarzycie tego sprzedawcę?

https://www.chrono24.com/pl/jaegerlecoultre/master-control-date--id8391529.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN

Edited by Smycel

Dzięki :)

Wiem, że ten model jest jyz nie produkowany i ma 37 mm, ale taki rozmiar jak dla mnie w tego typu zegarku byłby bardzo w porządku. Nowy, 39 też prezentuje się świetnie, a przy okazji jeszcze zobaczyłem Ultra Thin z małą sekundą, też mającego niecałe 39 mm.

Muszę zorganizować wyprawę do Warszawy na przymiarrkę :)

Szuwi, a jaki jest ref tego modelu, którym Ty się interesujesz?

PS.

Kojarzycie tego sprzedawcę?

https://www.chrono24.com/pl/jaegerlecoultre/master-control-date--id8391529.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN

Szuwi jeżeli nie zmienił upodobań interesował się tym modelem 38,5 z małą sekundą. Tu moje zdjęcie z przymiarki.362d47f57b2f6f38c8d6660f8420c2b8.jpg

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Naprawdę można się wciągnąć w tę linie  :wub:

W Aparcie powiedzieli mi, że 7 listopada jest dodatkową zniżką, oprócz tej z karty - 5%, czyli z kartą platynową wychodzi 15% taniej.

Mysle, za na chrono24 i tak bedzie sporo taniej, niz 15% z ceny apartowej... W TimeTrader tez maja nizsze ceny na jlc niż w apart ze znizka...