Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
igory76

Klub Miłośników Zegarków Jaeger-LeCoultre

Recommended Posts

W dniu 8.09.2021 o 09:50, Marcin eM napisał(-a):

Czołem. 
Reverso pasuje na każdą okazję😊

4B59EA98-C3C8-4077-9DBC-2EFB5A0EC876.jpeg

W końcu geneza zobowiązuje

40 minut temu, Verbal napisał(-a):

Nowe dzieciątko. Skromny a ładny :)

JLCMD2020box.jpg

Brawo!! To 39mm?

4 godziny temu, Verbal napisał(-a):

Świetny nabytek, z "obu stron"  :) gratuluję i niech cieszy 

Gratuluję świetnego klasyka! 

kusi mnie żeby do nurka tez dodać coś ze stajni JLC bardziej klasycznego 

2940BCBD-6DE9-425E-A2EB-0618DB6C532B.thumb.jpeg.318816e041979aeff73732d82e19a2a6.jpeg

W dniu 22.09.2021 o 12:47, Verbal napisał(-a):

Gratuluję, świetny jest.

Od kiedy się pojawił ten model (czyli od zeszłego roku) korci mnie żeby go kupić. Tak sobie myślę, że mógłby u mnie robić za EDC i za garniturowca. W ten sposób pozbył bym się dwóch zegarków, a w ostatecznym rozrachunku zredukowało by to mój zbiór do 4 sztuk :D Kusząca wizja, niestety nie udało mi się go nigdzie przymierzyć. Wygląda na pewno o wiele lżej niż poprzednia wersja. Tamta miała grube ucha i bardzo szeroką lunetę, przez co cyferblat wydawał mi się bardzo mały. Tu się trochę obawiam jasnych wskazówek na jasnym tle, bo u mnie już wiek słuszny i oczy nie te, i z roku na rok nie będzie lepiej ;)  

Powiem tak - nie mnie oceniac gusta, ale compresor z jakimis cyrkoniami na bezelu, to jak kwiatek do kożucha... 😬

W dniu 23.09.2021 o 17:49, alleck napisał(-a):

Gratuluję, świetny jest.

Od kiedy się pojawił ten model (czyli od zeszłego roku) korci mnie żeby go kupić. Tak sobie myślę, że mógłby u mnie robić za EDC i za garniturowca. W ten sposób pozbył bym się dwóch zegarków, a w ostatecznym rozrachunku zredukowało by to mój zbiór do 4 sztuk :D Kusząca wizja, niestety nie udało mi się go nigdzie przymierzyć. Wygląda na pewno o wiele lżej niż poprzednia wersja. Tamta miała grube ucha i bardzo szeroką lunetę, przez co cyferblat wydawał mi się bardzo mały. Tu się trochę obawiam jasnych wskazówek na jasnym tle, bo u mnie już wiek słuszny i oczy nie te, i z roku na rok nie będzie lepiej ;)  

Na początku roku Apart miał jedną sztukę, ale sprzedali. Jeśli gdzieś jest inna to można sciągnąć na "oględziny" :)  Wskazówka ma dwie faktury które inaczej odbijają światło, co poprawia czytelność. Wszystko jest tutaj przemyślane. Docenić detale można tylko z bliska.

Edited by Verbal

W dniu 24.09.2021 o 16:38, artme napisał(-a):

Powiem tak - nie mnie oceniac gusta, ale compresor z jakimis cyrkoniami na bezelu, to jak kwiatek do kożucha... 😬

Co tam komu w duszy gra, tak jak piszesz. Jednak zegarek w dzisiejszych czasach to ozdoba, rodzaj biżuterii. Jeden nie nosi wcale, inny srebrny łańcuszek, trzeci złoty kajdan, a jeszcze inny takie lub inne kamyki. Wolność wyboru…
A JLC jakoś jednak robił kompresory z brylantami. 
Tak jak są np. Rolexy GMT Master z rubinami i szafirami, Daytony z diamentami i innymi kamieniami itp itd. 
✌️😉

Przy okazji wykonania i montażu nowego ubranka (JFS Alligator) dla @agremi szybka sesja tego niecodziennego zestawu:

OI001202.jpg

OI001200.jpg

OI001198 (1).jpg

46 minut temu, eye_lip napisał(-a):

szybka sesja tego niecodziennego zestawu

Dzięki ogromne za ten pasek!
Wyszedł fantastyczny i zestaw wygląda naprawdę super!

Prawdziwy zegarmistrz wśród zegarków, ikona stylu i elegancji. Przedstawiam wam Reverso 1931. :)e68db762a9a11f062915568bcffde3d6.jpg