Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość andree

Kupiłem-jest piękny ale konkretnie do czego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andree

Piękny zegar w masywnej obudowie -srednica 10 cm-prawdopodobnie samochodowy albo lotniczy?Moze ktos cos wiecej wie? Piekkne niebiesko stalowe wskazówki i mały sekundnik.Na chodzie ale zdaje sie ze trzeba wyczyscic i nasmarowac.Wieku za bardzo nie umiem okreslic.

[img=post-0-0-66258400-1330650762.jpg]

pic00989gi9.th.jpg

 

pic00992ws7.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniutki, nie ma dwóch zdań :lol:

Wyraźnie jest przeznaczony do montowania w samochodzie lub w płycie czołowej starego sprzętu łączności. Czy jest szansa na fotki werku?

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Postaram sie.Nie bedzie to łatwe bo ten zegar jest dosyc pancerny i do werku bedzie sie trudno dostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to do czego - oprawić i jako zegar na biurko. Ja mam tak zrobionego ACZs i zawsze jak ktoś go widzi po raz pierwszy dziwi się niezmiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Miał byc do Wartburga ale jest tak fantastyczny ze w zyciu go nie załoze bo mi jeszcze podprowadza a tymczasem do wartka pojdzie to -elektromechaniczny kienzle,srednica dziesiec centymetrow,pienie tyka,zasilania potrzebuje tylko by naciagac szczątkową sprężyne.

 

[img=post-0-0-20698400-1330650895.jpg]

 

Poluje tez na aczta...ale dla mnie sa ciutke za drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.