Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK...

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że w sobotę wolne muszą mieć, ale tylko do zachodu słońca. :)                                                                                                                                       

 Teraz to wolne mają przez ponad tydzień.,od 22 do 30 kwietnia.I to takie ultra rygorystyczne wolne.,Możesz przyjechać na Lee Avenue zostawić 1000 dolarów w dowolnych nominałach na chodniku  i mogę zagwarantować ,że żaden nawet jednego banknotu nie podniesie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wolne mają przez ponad tydzień.,od 22 do 30 kwietnia.I to takie ultra rygorystyczne wolne.,Możesz przyjechać na Lee Avenue zostawić 1000 dolarów w dowolnych nominałach na chodniku i mogę zagwarantować ,że żaden nawet jednego banknotu nie podniesie.

Niekoniecznie! Gdyby któryś z wiernych zaczął się intensywnie modlić, kwietniowe Lee Avenue - na skutek cudu - zmieniłoby się na przykład we wrześniowe Lee Avenue. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak zapewne dookoła banknotu nagle zrobiłby się wrzesień... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mój pierwszy dzień starości : /

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Wszystkiego Najlepszego?! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kosma, pomyślności! :)

 

(Aż się boję zapytać, od kiedy to zaczyna się starość. ;)  )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiecie, że kolega ma urodziny, a nie np. problemy z hydrauliką?  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(Aż się boję zapytać, od kiedy to zaczyna się starość. ;)  )

Moim zdaniem starość zaczyna się wtedy, kiedy pomiędzy pierwszym a drugim nu.......m trzeba robić godzinną przerwę . :)  :P


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem starość zaczyna się wtedy, kiedy pomiędzy pierwszym a drugim nu.......m trzeba robić godzinną przerwę . :)  :P

 

Jakim drugim  :rolleyes:  :D


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xseno..... :)

 

Rozłóż palce dłoni,

zaczynając od kciuka 

licz - dziesięć, dwadzieścia  ;)

a dalej jak widzisz "poziomnica"  :lol:

i tendencja spadkowa.  :P

 

Moim zdaniem starość zaczyna się wtedy, kiedy pomiędzy pierwszym a drugim

 

Czekasz na zastrzyk..... :(

gotówki  :D

by starczyło na wspomagacze. :P


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No urodziny, przyszedłem na świat zaraz po wybuchu w Czarnobylu. Może dlatego tak ładnie wyrosłem heheheh :D

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee, to jaka tam starość, ja po Czarnobylu pamiętam jak piłem płyn " lugola chyba" , i od tej pory lubię spirytus, dlatego też nie udzielam się w wątku o rozrabianiu spirytusu, bo po co smak psuć i rozwadniać.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mój pierwszy dzień starości : /

 

Wysłane z mojego LG-D855

 

 

Czyli 60-tka

Najlepszego.......

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczny kraj...

Skoro można wnieść na stadion, na którym znajduje się głowa państwa, kilkaset kilogramów materiałów pirotechnicznych, to ile można wnieść karabinów i pasów szachida?

post-6402-0-43605800-1462264966_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie i Panie, mam taką nieprzyjemną sytuacj. Dałem się troszkę wpuścić w maliny jeśli chodzi o fundusze inwestycyjne. I desperacko szukam osoby, która się zna  na takich rzeczach, i która mogła by mi pomóc lub doradzić jak nie dać się przekręcić do końca.  Wiem że wina jest moja ale może da się jeszcze  coś uratować. Jest tu na forum jakaś dobra dusza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Życie płata różne figle i myśląc, że mnie to może nie dotyczyć oszukałem się. Cóż tak już widocznie musiało być...

To forum odkryłem przypadkowo. Spędziłem tu ponad rok, rok w ciągu którego wcześniej wiedząc tylko że zegarek to zegarek poznałem coś więcej. Nie byłem aktywnym użytkownikiem w sensie pisania. Zawsze wolałem czytać niż pisać. Czytać i starać się zrozumieć co ktoś pisze. Dzięki Wam poznałem trochę nazewnictwa związanego z zegarkami, które wcześniej było dla mnie nieznane. Poznałem marki zegarkowe o których nigdy nie miałem pojęcia. Poznałem naprawdę super forum....

Nadszedł jednak czas....o ironio...czas w którym muszę się z Wami pożegnać. Proszę Administrację o usunięcie mojego konta.

Pozdrawiam Wszystkich,

Trzymajcie się.


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż to się stało? Byli już tacy co usuwali, a potem wracali z tym, że nie za bardzo rozumiem po co usuwać? Jak już musisz to odpocznij i wróć później ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Życie płata różne figle i myśląc, że mnie to może nie dotyczyć oszukałem się. Cóż tak już widocznie musiało być...

To forum odkryłem przypadkowo. Spędziłem tu ponad rok, rok w ciągu którego wcześniej wiedząc tylko że zegarek to zegarek poznałem coś więcej. Nie byłem aktywnym użytkownikiem w sensie pisania. Zawsze wolałem czytać niż pisać. Czytać i starać się zrozumieć co ktoś pisze. Dzięki Wam poznałem trochę nazewnictwa związanego z zegarkami, które wcześniej było dla mnie nieznane. Poznałem marki zegarkowe o których nigdy nie miałem pojęcia. Poznałem naprawdę super forum....

Nadszedł jednak czas....o ironio...czas w którym muszę się z Wami pożegnać. Proszę Administrację o usunięcie mojego konta.

Pozdrawiam Wszystkich,

Trzymajcie się.

 

Zabrzmiało dość enigmatycznie, żeby nie powiedzieć strasznie,

aż się boję zapytać ale skoro sam już zacząłeś to wal co i jak . 


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam zabrzmiało niepokojąco - mów co Ci leży na sercu  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeby nie było takiej grozy... nie jest OK, bo o tej porze roku miałem już zazwyczaj pełny sześciopak  :angry:  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Życie płata różne figle i myśląc, że mnie to może nie dotyczyć oszukałem się. Cóż tak już widocznie musiało być...

To forum odkryłem przypadkowo. Spędziłem tu ponad rok, rok w ciągu którego wcześniej wiedząc tylko że zegarek to zegarek poznałem coś więcej. Nie byłem aktywnym użytkownikiem w sensie pisania. Zawsze wolałem czytać niż pisać. Czytać i starać się zrozumieć co ktoś pisze. Dzięki Wam poznałem trochę nazewnictwa związanego z zegarkami, które wcześniej było dla mnie nieznane. Poznałem marki zegarkowe o których nigdy nie miałem pojęcia. Poznałem naprawdę super forum....

Nadszedł jednak czas....o ironio...czas w którym muszę się z Wami pożegnać. Proszę Administrację o usunięcie mojego konta.

Pozdrawiam Wszystkich,

Trzymajcie się.

post-28411-0-59387200-1462872507_thumb.png


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sachem, co się dzieje? :(

 

 

A u mnie, nie jest ok, bo...

Pomagając, sieje wokół siebie straszną niewdziecznosć :(

 

Mam dziś w Hamburgu słoneczny, ponury dzień.


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, Angelo, nie rób komuś dobrze - nie będzie ci źle... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.