Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK...

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak. Ale obawiam się, że będzie się działo dużo więcej w tej mierze niż przed rokiem czy za całej poprzedniej kadencji. A sądziłem w swojej naiwności, że to niemożliwe.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, po prostu pewne sprawy będą tylko bardziej nagłaśniane inne bardziej wyciszane, niż kiedyś. Nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to że WSZYSCY Z NICH chcą dobrze....

( jedni dla siebie, inni dla innych, a najmniej Ci co dla kraju...)

 

Boję się tylko by nas nie sprzedali jak 244 lata temu...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalany Gdańsk, ledwo wróciłem do domu, przez miasto nie dałoby rady, uratował tunel pod Martwą Wisłą, a i tak kierowca z którym jechałem miał szczęście razem ze mną bo mogło się skończyć na barierce od aquaplaningu na trasie za tunelem. Rano pewnie nie będzie jak dojechać do pracy bo ma padać do 9-ej rano a Radunia i Kanał był już godzinę temu o krok od wylania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalany Gdańsk, ledwo wróciłem do domu, przez miasto nie dałoby rady, uratował tunel pod Martwą Wisłą, a i tak kierowca z którym jechałem miał szczęście razem ze mną bo mogło się skończyć na barierce od aquaplaningu na trasie za tunelem. Rano pewnie nie będzie jak dojechać do pracy bo ma padać do 9-ej rano a Radunia i Kanał był już godzinę temu o krok od wylania.

We Wrzeszczu Strzyża ma rwący nurt. Turyści pewnie zachwyceni. Ale od jutra pogoda ma się podobnież poprawić. A to zajawka z dzisiejszego dnia:

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Trojmiasto-pod-woda-Padac-ma-do-rana-n103646.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie w sprawie polityki ale jednak sądzę że rok temu nie było gorzej. Niestety wielu ludzi chyba kompletnie nie zdaje sobie sprawy co się szykuje. A historia już nie raz pokazała że "potem" było za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Ale obawiam się, że będzie się działo dużo więcej w tej mierze niż przed rokiem czy za całej poprzedniej kadencji. A sądziłem w swojej naiwności, że to niemożliwe.

 

Nie strasz nie strasz bo się zesr... :D Takie stare "porzekadło"

Polska i tak jest tylko pionkiem. I choćby Macierewicz wypowiedział jutro Ruskim wojnę to i tak jeśli Ruscy nie zechcą a amerykanie im nie pozwolą to nic się nie stanie. Rosjanie sobie pozwalają na dużo słownej agresji i my możemy, nie ma się co szczypać. Niemiaszki cały czas z tymi zdrajcami z Francji knują jakby tu zrobić sobie strefę buforową z Polski.

Najlepsze to zawsze zajmować się po prostu sobą i robić swoje - czyli chcesz pokoju!? szykuj się do wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym rzec: Ja se ne boim. Ja mam rakovinu. ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co dzieje się w Gdańsku to armagedon. Powtórka z 2001 jak nic... a Budyń zwołuje sztab kryzysowy o kilkanaście godzin za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co się dzieje w Nicei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzisz czemu to zamieszanie z TK, takie ciśnienie żeby go ubezwlasnowolnic? Dopiero jak nie będzie hamulca pokażą na co ich stac. Wiem że nie przekonam tych co nie dadzą się przekonać ale sytuacja naprawdę zaczyna być groźna. A na dzieci dają powiadasz? Państwo nie może dać niczego bo nic nie ma. Państwo jedynie rozdaje pieniądze które zebrało od obywateli. Więc Ty dajesz ja daje itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się szykuje? Bo ja jakoś nie widzę. Po prostu teraz dają dają na dzieci i imprezy kościelne, jak się za 4 lata dorwie inna władza to się wajcha przekręci i będą dawać na parady homoseksualistów i zliberalizują aborcję. Żadnej rewolucji nie będzie, bez paniki.

Chyba nie masz wiadomości na temat stanu finansów w samorządach i instytucjach rządowych. Na 500+ poszło już wszystko i jeszcze trochę.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak większość wracajac nad ranem do domu pójdzie na kebaba....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla....M  :angry:

post-63153-0-77892400-1468535716_thumb.jpg


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzisz czemu to zamieszanie z TK, takie ciśnienie żeby go ubezwlasnowolnic? Dopiero jak nie będzie hamulca pokażą na co ich stac. Wiem że nie przekonam tych co nie dadzą się przekonać ale sytuacja naprawdę zaczyna być groźna. A na dzieci dają powiadasz? Państwo nie może dać niczego bo nic nie ma. Państwo jedynie rozdaje pieniądze które zebrało od obywateli. Więc Ty dajesz ja daje itd.

to tym lepiej że nie rządzi już po, bo jak zobaczyli że program 500plus (w rzeczywistości program 700 minus :-) ) się dobrze przyjął to oni obiecali że dadzą pincet na każde dziecko, czego pis nie zrobił... 

 

dobre podsumowanie, polecam odrobinę humoru:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co się dzieje w Nicei

No co? Wszystko normalnie i do przewidzenia ... pochyl się lepiej nad TK. 

 

Makabra - ponad 80 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jesteście zdecydowanie nadaktywni w temacie polityki. Przypominam, że to forum zegarkowe. Piszcie o zegarkach a z polityką idźcie na onet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie w tej naszej Europie dzieje, Francja znowu atakowana, znowu cywile giną w wojnie na ulicach cywilizowanego kraju w środku UE.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pora zapuscic brode i przejsc na islam. A i dla bezpieczenstwa zamiast pistoletu nosic koran.

Tak dlugo jak islam nie bedzie zdelegalizowany tak dlugo beda zamachy.Europa ze swoim prawem jest jak dziecko we mgle.Nic nie moze zrobic bo zaraz odzywaja sie " obroncy praw czlowieka" i poprawnosci politycznej.

Co zrobi pani Merkel razem z Hollande? Ano nic, powstaje pytanie: Dlaczego amerykanie wywoluja w tych krajach "rewolucje" a nastepnie Merkel otwiera granice w Europie i przyjmuje wszystkich jak leci. Komu na tym zalezy?Do czego to zmierza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondolencje dla wszystkich rodzin ofiar.Straszna tragedia,która mogła dotknąć każdego z nas.

Co sie w tej naszej Europie dzieje, Francja znowu atakowana, znowu cywile giną w wojnie na ulicach cywilizowanego kraju w środku UE.

W tym przypadku przypominają mi się słowa Jana Pawła II   "Francjo,najstarsza córo Kościoła,co zrobiłaś ze swoim chrztem?"

 

.

Tak dlugo jak islam nie bedzie zdelegalizowany tak dlugo beda zamachy.Europa ze swoim prawem jest jak dziecko we mgle.

Popieram,tak jak w Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Francji jest tylko 1 opcja jeśli chcą żeby to się skończyło, muszą się poddać, przecież tamci nie odpuszczą dopóki nie będzie ( w całej Francji szariat, Mahomet patronem Francji, kalifat w całej Francji). Jeśli ktoś myśli inaczej to się myli, za duża mieszanka tam jest, gdzie tak naprawdę jedna nacja przejmuje strachem kontrole nad resztą.

Proszę nie zrozumieć mnie źle, osobiście nic nie mam do Arabów, Persów czy innych nacji, ale tak wygląda świat .


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to w Japonii Islam jest "zdelegalizowany"? Nie wierzcie we wszystko co daje sie znaleźć w sieci...

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobi pani Merkel razem z Hollande? Ano nic, powstaje pytanie: Dlaczego amerykanie wywoluja w tych krajach "rewolucje" a nastepnie Merkel otwiera granice w Europie i przyjmuje wszystkich jak leci. Komu na tym zalezy?Do czego to zmierza?

Dlaczeego? jest powiedzenie - hajs sie musi zgadzac, jak i jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniadze.

komu zalezy - ano temu kto wlasnie taki hajs na tm robi

czemu - destabilizacja kraju. wspolnoty (UE) jak i wprowadzenie terroru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.