Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie odnoszę się do potrzeby "walki" z islamizacją. Do potrzeby kontroli i znacznie mniejszej tolerancji. Czy wreszcie do tego, że w Nicei wydarzyła się tragedia. 

Stwierdzam jedynie, że kłamałeś (świadomie bądź nie) o delegalizacji islamu w Japonii. Teraz jasne?

Tak,jasne,dziękuję.

 

Nie zrozumiałeś , chodziło mi o to ,że debile są wszędzie , tak samo fanatycy religijni są w każdej religii

To prawda :mellow:,heh -zrozumiałem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj akurat do czynienia mieliśmy ze schizofrenikiem, który przestał zażywać leki. Czyli są to następstwa schorzenia indywidualnego, a nie społecznego, nazywanego przez poprawnych religią pokoju i szacunku.

Taka jest linia obrony.

 

Tak naprawdę sk......yństwo ma jedno oblicze.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko mi do zaakceptowania tego co wyczyniają niektórzy, a pewnie i większość przedstawicieli K.K. Jednakże powtarzana do znudzenia przez pewnych forumowicz, przy byle okazji kwestia katolików nasuwa mi skojarzenie z poematem Szpotańskiego. Najwyżej za przytoczenie cytatu dostanę bana. Trudno. Oto i on:

 

„Wiecznie ten klecha! Do znudzenia! Pewnie ci nie dał rozgrzeszenia za to, że w kwiecie swej młodości waliłeś konia bez litości!” – tak w poemacie „Towarzysz Szmaciak” szydził Rurka ze Szmaciaka, który mu, jako swemu szefowi w UB, co rusz przynosił donosy na plebana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko mi do zaakceptowania tego co wyczyniają niektórzy, a pewnie i większość przedstawicieli K.K. Jednakże powtarzana do znudzenia przez pewnych forumowicz, przy byle okazji kwestia katolików nasuwa mi skojarzenie z poematem Szpotańskiego. Najwyżej za przytoczenie cytatu dostanę bana. Trudno. Oto i on:

 

„Wiecznie ten klecha! Do znudzenia! Pewnie ci nie dał rozgrzeszenia za to, że w kwiecie swej młodości waliłeś konia bez litości!” – tak w poemacie „Towarzysz Szmaciak” szydził Rurka ze Szmaciaka, który mu, jako swemu szefowi w UB, co rusz przynosił donosy na plebana.

Najwyżej i ja,oto on

Próżnoś repliki się spodziewał

Nie dam ci prztyczka ani klapsa.

Nie powiem nawet "Pies cię jebał",

bo to mezalians byłby dla psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest linia obrony.

 

Tak naprawdę sk......yństwo ma jedno oblicze.

Dokładnie , nie ważne gdzie by się ono działo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej i ja,oto on

Próżnoś repliki się spodziewał

Nie dam ci prztyczka ani klapsa.

Nie powiem nawet "Pies cię jebał",

bo to mezalians byłby dla psa.

Ojej... tak bez wskazania tytułu, autora, cudzysłowowa? To nie jest ok. Skoro już zabrnęliśmy do poziomu Tuwima, to nie może się obyć bez:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej... tak bez wskazania tytułu, autora, cudzysłowowa? To nie jest ok. Skoro już zabrnęliśmy do poziomu Tuwima, to nie może się obyć bez:

 

Fajne!!!

0,50 dla kogo?

Buziaki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0:50 Rzepliński, zwany przez złośliwych "Purchawa" jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś , chodziło mi o to ,że debile są wszędzie , tak samo fanatycy religijni są w każdej religii

Szkoda, że tylko w tej jednej regularnie i masowo zabijają we współczesnych nam czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zacznie sie na dobre gdy nastepny Papiez oglosi aby przeciwstawic sie islamowi. Chrzescijanie zaczna sie wysadzac w meczetach i innych osrodkach islamu oraz w ich dzielnicach i sklepach. Wojna religijna sie rozpocznie.

 

A teraz zastanowmy sie kto pociaga za sznurki w tym calym krwawym kabarecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

A teraz zastanowmy sie kto pociaga za sznurki w tym calym krwawym kabarecie?

W ue ta pani poniżej, a globalnie Ci co sterują USA i zorganizowali 9/11

 

comment_7zo7Y7eEjSmL5QhPzPVboydNmzmYpe6f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznie sie na dobre gdy nastepny Papiez oglosi aby przeciwstawic sie islamowi. Chrzescijanie zaczna sie wysadzac w meczetach i innych osrodkach islamu oraz w ich dzielnicach i sklepach. Wojna religijna sie rozpocznie.

 

A teraz zastanowmy sie kto pociaga za sznurki w tym calym krwawym kabarecie?

Wiadomo :)

USA i Soros..oraz w europie-Makrela :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznie sie na dobre gdy nastepny Papiez oglosi aby przeciwstawic sie islamowi. Chrzescijanie zaczna sie wysadzac w meczetach i innych osrodkach islamu oraz w ich dzielnicach i sklepach. Wojna religijna sie rozpocznie.

 

A teraz zastanowmy sie kto pociaga za sznurki w tym calym krwawym kabarecie?

To teraz nieźle popłynąłeś :-) zaraz potem miłośnicy Rolexów zaczną wysadzać się pod salonami Tag Heuer, Tissela, Revue Thommen, Invicta, Steinhart i innych firm robiących "submarinera"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiem, wiem. Rozumiem , ze pozostalo nam tylko skladanie kwiatkow i zniczy przy kazdej tragedii? Aaa i przemowienia politykow jak bardzo im zal i tak dalej .... Ot cala sila UE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest O.K. ponieważ"osiągamy" taki poziom.


My,miłośnicy zegarków,


Czas na ciszę i refleksję.


Jest rok miłosierdzia,uszanujmy to!!!


84 osoby zginęły,w tym wiele dzieci,,,,,


USZANUJMY to .


Proponuję godzinę ciszy w tym temacie....dla uczczenia ofiar.


Zgoda?Jest 17.43.To tylko godzina!!!!


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To teraz nieźle popłynąłeś :-) zaraz potem miłośnicy Rolexów zaczną wysadzać się pod salonami Tag Heuer, Tissela, Revue Thommen, Invicta, Steinhart i innych firm robiących "submarinera"

Pamietaj , ze jezeli jest akcja to wczesniej czy pozniej pojawi sie reakcja. Jak dlugo Chrzescijanie i nie tylko beda dawac sie mordowac czy rozjezdzac? W imie czego? Poprawnosci politycznej? Coz, ida ciezkie czasy i jezeli panstwo nie potrafi mi zagwarantowac bezpieczenstwa to przynajmniej nie powinno mi odbierac prawa do obrony wlasnej i mojej rodziny. Tak, zezwolenia na posiadanie broni powinno sie dostawac tak jak prawo jazdy. Takie moje zdanie.

 

Nie jest O.K. ponieważ"osiągamy" taki poziom.

My,miłośnicy zegarków,

Czas na ciszę i refleksję.

Jest rok miłosierdzia,uszanujmy to!!!

84 osoby zginęły,w tym wiele dzieci,,,,,

USZANUJMY to .

Proponuję godzinę ciszy w tym temacie....dla uczczenia ofiar.

Zgoda?Jest 17.43.To tylko godzina!!!!

 

Taak rok milosierdzia. To moze powiedz to IM a nie Nam! Napisz do Nich np. Kochani Mamy rok milosierdzia czy moglibyscie nie zabijac nas i naszych dzieci?

Wez chlopcze zastanow sie w tym swoim roku milosierdzia i poszukaj go!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja współczuję trochę tym zamachowcom, przy zamachach wykrzykują "Allah jest wielki", państwo Islamskie się do wszystkiego przyznaje, chcą być męczennikami za wiarę, a europejskie media robią wszystko żeby im to zabrać. 

 

+1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty zapoznaj się z regułami Koranu a potem wypisuj bzdury typu "reguły islamu" 

bo to co robią ci zamachowcy mało ma wspólnego z regułami religii islamskiej

Chrześcijanie też wyrzynali w pień w tzw imię Chrystusa  /w Jerozolimie wycięli w pień kobiety dzieci i mężczyzn/ Salladyn gdy odbił miasto nie był tak okrutny jak ci którzy 

nieśli przed sobą krzyż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dużo kolejnych ofiar musi ponieść ludzkość (islam i jego terroryzm już na ich 270 milionów na koncie) zanim zostanie zakwalifikowany jako ideologia totalitarna. Taka niestety jest prawda ze koranowi dość blisko do mein kampf. Wojna religijna trwa odkąd islam powstał. Żałosne są porównania do przykładów gdy chrześcijanie mordowali z takich s nie innych powodów, bo było to wieki temu. Żadna religia nie jest tak żądna krwi jak islam bo to po prostu nie jest religia. Czas się doedukować i otworzyć oczy.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda , to są tzw fundamentaliści którzy wyrwane teksty z koranu przeinaczają sieją śmierć i nienawiść , poszukują naiwniaków ludzi podatnych na manipulacje i pierdoły o dziewicach im wmawiają o ,życiu wiecznym w luksusie o zbawieniu przez Allacha

wysyłają ich na śmierć w imię własnych interesów a sami w swoich norach piją wóde którą innym zabraniają

we współczesnym świecie też mamy takie sekty wywodzace się z chrześcijaństwa tylko tam nikt nikogo na bezsensowną śmierć nie wysyła

ew doi z kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.