Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK...

Rekomendowane odpowiedzi

Staruszku gejostwo jest stare jak świat...

...W dupe z tym światem porombanym...

 

Paweł Bury stapasz po cienkim lodzie ... w d*pę pewnie nie jeden by chciał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie ulice tak nie wyglądają kolego Yoda . To incydenty .

Ale jak ktoś jest przeczulony , to nic się nie poradzi .

Można oczywiście próbować wypalać rozżarzonym żelazem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie ulice tak nie wyglądają kolego Yoda . To incydenty .Ale jak ktoś jest przeczulony , to nic się nie poradzi .Można oczywiście próbować wypalać rozżarzonym żelazem .

Zapomnialeś dopisać- "jeszcze nie wyglądają"

 

P.S Wiesz co to prewencja?

 

Edit

Już dostaleś lajka od obroncy zboczenców :)

( lajk jest incognito więc nie lamie regulaminu zwracajac się personalnie, ciekawe czy się "ujawni" :) )


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie ulice tak nie wyglądają kolego Yoda . To incydenty .Ale jak ktoś jest przeczulony , to nic się nie poradzi .Można oczywiście próbować wypalać rozżarzonym żelazem .

Jeszcze 15 - 20 lat temu (w Poznaniu) jak się zobaczylo pedalow idących za ręce w miejscu publicznym ,to najzwyczajniej w Świecie dostawali wpier..l ,nie wspominając o oficjalnych klubach, paradach ,małżeństwach, czy niestety adopcjach.

 

20 lat później, dzięki "poprawności politycznej" i wszechobecnej "tolerancji" co widzimy na ulicach ,telewizji itd ???

 

Także nie pisz proszę o przeczuleniu, bo za kolejne 20lat będzie tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Ale jak ktoś jest przeczulony , to nic się nie poradzi .

 

Obyśmy byli przeczuleni, jak najmocniej tylko się da. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

 

 

Edit

Już dostaleś lajka od obroncy zboczenców :)

( lajk jest incognito więc nie lamie regulaminu zwracajac się personalnie, ciekawe czy się "ujawni" :) )

Ja dałem "lajka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin tego nie zabrania -mieć własne zdanie.

Napiszesz czemu go dałeś?-pytam poważnie, bez podtekstów.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu organizowane są parady gejów i lesbijek zastanawiam się po co one są? Nie widziałem parad heteroseksualnych a też powinny być.

Tam plusik już jest .... delikatny taki .....jak by piórkiem pisany


Marcin :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Jeszcze 15 - 20 lat temu (w Poznaniu) jak się zobaczylo pedalow idących za ręce w miejscu publicznym ,to najzwyczajniej w Świecie dostawali wpier..l ,nie wspominając o oficjalnych klubach, paradach ,małżeństwach, czy niestety adopcjach.

 

20 lat później, dzięki "poprawności politycznej" i wszechobecnej "tolerancji" co widzimy na ulicach ,telewizji itd ???

 

Także nie pisz proszę o przeczuleniu, bo za kolejne 20lat będzie tylko gorzej.

 

Plusik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A quasi sylogizm wbito skutecznie. Skoro jeden homoseksualista zabił (rok temu!!), to każdy z nich jest potencjalnym mordercą.

 

To tak jak każdy mężczyzna jest potencjalnym gwałcicielem ;) 

W końcu posiada potencjalne narzędzie zbrodni...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę brak tolerancji, zwłaszcza w Poznaniu. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Regulamin tego nie zabrania -mieć własne zdanie.

Napiszesz czemu go dałeś?-pytam poważnie, bez podtekstów.

Od czasu do czasu organizowane są parady gejów i lesbijek zastanawiam się po co one są? Nie widziałem parad heteroseksualnych a też powinny być.

Tam plusik już jest .... delikatny taki .....jak by piórkiem pisany

 

Marcin :huh:

Nie czytam wszystkiego co tu piszecie. Ogólnie temat jest cholernie ciężki trzeba przyznać, ale ci jak ich nazywacie "zboczeńcy" byli są i będą! Ja jakoś jeszcze w życiu nie spotkałem dwóch facetów idących za rękę, a pracę mam taką że bywam praktyczne w całym kraju.

Ja osobiście sram na to czy ktoś jest gejem, lesbijką czy radykalnym katolem!

Dla mnie zboczeniec to taki który gwałci (a to nie koniecznie jest pedał!) Taki który krzywdzi dzieci (tu chyba też nie za wiele pedałów, no chyba, że ksiądz)

To, że się tu uzewnętrzniacie i walczycie każdy o swoją rację to trochę mnie śmieszy, bo i tak nikt nic na to nie poradzi. Świat się zmienia a na pewno Wy go nie zatrzymacie!

 

Paweł pytaleś o pochody hetero.

Ja co miesiąc 10go widzę taki pochód którego też nie chciałbym oglądać. To się też tyczy KODu czy obrońców (przeciwników) aborcji. Jest tego w pyte! Są pochody wielbicieli Gwiezdnych Wojen gdzie ludzie też się głupio ubierają (chociaż tam też może być pedał)

Jest tego naprawdę mnóstwo i nie chce mi się o tym pisać...

 

Ogólnie rzecz biorąc, to ja nie widzę tego problemu który wy widzicie i za to kolega dostał plusa.

 

No i na koniec...

Kocham swoje dzieci nad życie i jestem w stanie oddać za nie życie. Wydaje mi się, że wychowuję je na dobrych ludzi i uczę szacunku do innych. Ale ja nie o tym... piszecie, że gdyby (nie daj Boże!) Wasze dzieci to trafiło to byście się pod ziemię zapadli!

Kurw@ tego nie jestem w stanie pojąć!!

Dla mnie moje dziecko jest moim dzieckiem i kochał je będę zawsze bez względu na wszystko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie jeszcze trzy lata. Po następnych wyborach PiS będzie miał większość konstytucyjną to zrobi w Polsce porządeczek taki jak trzeba. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że walczę - może nie walczę ale protestuję bo nie chcę świata w takiej wersji do jakiej zmierza a czy mój bunt na to co się dzieje coś da? pewnie nic ale biernie przyglądał się temu też nie będę.

W szkole napiętnowane są dzieci za to że są grubsze chudsze wyższe albo że mają garbaty nos - jak potraktują chłopca wychowywanego przez dwóch tatusiów? który pójdzie w dzień mamy na przedstawienie? Rówieśnicy takiego małolata wykończą psychicznie.

Ostatnia część twojej wypowiedzi bardzo mi się podoba za to plus ale oby mnie to nie spotkało.


Edit

 

Nie jest ok bo roboty mam w 3 d*py a ja siedzę i pisze o jakiś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może nerwowe reakcje związane z " takimi " widokami , wynikają w jakiejś części z  braku pewności , że nie ulegnie się zarażeniu .

Bo , że to jest zaraźliwe , wątpliwości chyba nie ma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

A może nerwowe reakcje związane z " takimi " widokami , wynikają w jakiejś części z  braku pewności , że nie ulegnie się zarażeniu .

Bo , że to jest zaraźliwe , wątpliwości chyba nie ma .

 

Nerwowe reakcje są jak najbardziej pożądane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może nerwowe reakcje związane z " takimi " widokami , wynikają w jakiejś części z  braku pewności , że nie ulegnie się zarażeniu .

Bo , że to jest zaraźliwe , wątpliwości chyba nie ma .

:D

Nerwowe jak nerwowe, ale agresywne reakcje przeważnie są ze strachu, najczesciej przed nieznanym, tutaj zapewne też.

Mnie osobiście nie podoba się, że ktoś wymaga ode mnie akceptacji, twierdząc, że to chodzi o tolerancji, a sam jest dla moich poglądów bardziej nietolerancyjny (nie mówiąc już o akceptacji) i obraża mnie od homofoba. 


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek, masz 100-procentowego plusa  :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może nerwowe reakcje związane z " takimi " widokami , wynikają w jakiejś części z braku pewności , że nie ulegnie się zarażeniu .

Bo , że to jest zaraźliwe , wątpliwości chyba nie ma .

Myslę ze jak bedziesz pisał następnego posta musisz mieć swiadomosc ze nie ty jeden jesteś inteligentny...postaraj się wiec bardziej, bo to powyzej, slabe jest ;)

 

 

@Kwiatek, dziękuje za odpowiedz, zgadzam się z ostatnim akapitem.

( choc zupelnie niepotrzebnie wspomnialeś o jakichś nieistniejacych paradach milosnikow Gwiezdnych Wojen i pederastach:) )

 

I by nie popadać w 'radosną euforię' dodam ze mordercy, gwałciciele, zboczency to też są czyjeś dzieci......

 

Edit

Czemu Hitler byl zly?

A jaki miał byc?, jak ojca miał Hitlera, i matkę tez Hitler...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Bez żartów, w tworzeniu "pełnej rodziny" przez dwóch "tatusiów" i adoptowane dziecko wcale nie chodzi o dobro tego ostatniego. To taka forma terapii, że wszystko jest w porządku. Wstrząsający obraz owego "wychowania" przedstawiają dorosłe już osoby, które doznały wychowania w takim "terapeutycznym" związku.

 

Nie ma sensu napinać się ze straszeniem PiSem i wprowadzanymi przezeń zmianami konstytucyjnymi. Nie mają najmniejszych szans by przeskoczyć mistrzów gatunku, którzy obecnie pouczają, skąd my to znamy, na temat niedostatecznego poziomu demokratyczności demokracji w Polsce.

Dla uściślenia warto poczytać o tak szacownym prawie w państwie prawa jak  §175.

Najbardziej spodobał mi się ten kawałek o przeniesieniu więźnia po wyzwoleniu wprost z obozu koncentracyjnego do więzienia na resztę zasądzonej kary. 

Wynika z tego, że Polacy mają sporo do nadrobienia także pod względem standardów prawnych w stosunku do czołówki europejskiej. Natomiast nie jestem przekonany czy wykazują choć odrobinę chęci by temu podołać. To źle czy dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

@Kwiatek, dziękuje za odpowiedz, zgadzam się z ostatnim akapitem.

( choc zupelnie niepotrzebnie wspomnialeś o jakichś nieistniejacych paradach milosnikow Gwiezdnych Wojen i pederastach:) )

 

 

Parady istnieją ;)

 

Co roku jest taka w Toruniu:

 

http://torun.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/starforce-2015-fani-gwiezdnych-wojen-spotkali-sie-w-toruniu,3514871,artgal,17253285,t,id,tm,zid.html

 

Kto tam jest uczestnikiem nie jestem w stanie ocenić.

 

W Grabowcu pod Toruniem jest taka gruba maniaków GW którzy wywalczyli dla swojego osiedla nazwy ulic z postaciami z tego filmu.

 

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Ulica_Obi-Wana_Kenobiego_w_Grabowcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przepraszam, ja jestem fanem, ale nie fanatykiem.

( wiem ze istnieje legalny kosciół 'Rycerzy Jedi")

 

P.S Toruń w tej kwesti to zdaje się specyficzne miasto- rycerzy Jedi mają i Ojcow Dyrektorów, religijny rejon ;):)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Sam Piotr widzisz, jedno z drugim się łączy, kobiety jakoś muszą sobie radzić jak dookoła pelno weganów, mamisynków i pederastów...:)

post-48316-0-29136900-1474991074.jpg

 

Ale by smutno nie było w temacie ;) :


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zboczeniec to taki który gwałci (a to nie koniecznie jest pedał!) Taki który krzywdzi dzieci

 

 

Jak ten bogaty  żydowski reżyser, który w USA zgwałcił 13 latkę i uciekł przed wymiarem sprawiedliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.