Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK...

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

akism, Polacy  pracują,  płacą podatki. Naturalne podejście czyli zapewnienie bytu sobie i swojej rodzinie, a nie postawa roszczeniowa.

 

LMed pamietam gumy i również resoraki Matchboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w łeb gumą ( pałką ) od milicjanta nie dostałeś sądzę . Bo byś tak nie pieprzył .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj tych, którzy ''siedzieli''  w ośrodkach wczasowych, a później z czerwonymi  biesiadowali. Opozycjoniści ze styropianem zamiast mózgu :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś cięzko wykształcony, jest Ci zle-d*pa w troki :) i wyjeżdzaj.

Dokładnie tak, ale nie czuj się lepszy ds tych co zostają, bo to nieprawda.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz , z ta cała Solidarność to komuna , kolego Iceberg ?

Rozumiem , że kontaktu z MO nie miałeś ( nie mogłeś mieć  ) , to gwarantuje ostrość widzenia tamtego czasu .

No i daje gwarancję , że nie kapowałeś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są osoby, które za działalność opozycyjną wyrzucane były z pracy z wilczym biletem, siedziały w wiezieniach w przepełnionych celach.

Są również  marionetki kreowane na narodowych bohaterów.

post-87445-0-96718000-1476632526_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No  i ... ?  Boli Cię to i doskwiera rozumiem . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceberg nie obrażaj Wałęsy bo do pięt mu nie dorastasz,dzięki niemu żyjemy w wolnym kraju.Taki Kaczyński minuty nie siedział ,jak myślisz dlaczego? Takiej debilnej ekipy rządzącej ,takiej bandy dyletantów w jednym miejscu ten kraj jeszcze nie skupiał.Nawet do odgarniania śniegu się nie nadają ,a co dopiero zarządzania państwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sie zastanawiam jak to jest ze brata mojej mamy zamkneli pierwszego dnia na chyba rok w Uhercach, a takiego groznego kontrrewolucjoniste jak Kaczynski zostawili w spokoju 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo artystow nie ruszali, a to znany aktor jest :)

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.filmweb.pl/film/O%2Bdw%25C3%25B3ch%2Btakich,%2Bco%2Bukradli%2BKsi%25C4%2599%25C5%25BCyc-1962-8232&ved=0ahUKEwjf8-Lo3N_PAhVFvRQKHfd_BkgQFgipATAW&usg=AFQjCNEaA6njgHXeoVyEtA1GaKvvTc7elg

Grał juz w filmach za towarzysza Gomułki, wspierał system :) intelektualnie bedac dzieckiem :), gdzie mu do pana Wałesy...:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akism, uderz w stół, a nożyce się odezwą. Zaklinaj dalej rzeczywistość może ktoś uwierzy :lol:. Stwierdzam fakt o czym mówi prawomocny wyrok Sądu RP z 2014r http://niezalezna.pl/60259-bolek-przegral-w-sadzie-rozmowa-z-krzysztofem-wyszkowskim

 

 

 

Po ostatecznej porażce sądowej Lecha Wałęsy każdy obywatel ma prawo powiedzieć, że w latach 70. były prezydent był zarejestrowany jako TW „Bolek”, donosił na swoich kolegów i pobierał za to wynagrodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo artystow nie ruszali, a to znany aktor jest  :)

https://www.google.p...EtA1GaKvvTc7elg

Grał juz w filmach za towarzysza Gomułki, wspierał system  :) intelektualnie bedac dzieckiem  :) 

 

 

 

Opis filmu mi się podoba 

 

Tekst oryginalny:

 

W chacie ubogiego mieszkańca wsi Zapiecek przychodzą na świat dwaj żarłoczni, leniwi i okrutni bliźniacy - Jacek i Placek. Bez przerwy płatają złośliwe figle spokojnym mieszkańcom. Aby oddalić od siebie na zawsze widmo jakiejkolwiek pracy, postanawiają ukraść z nieba złoty księżyc i go sprzedać. Wyruszają w drogę; by mieć co jeść, zabierają swej matce ostatni bochenek chleba, który niebawem zamienia się w kamień. Po wielu perypetiach udaje się im złowić księżyc w sieć, ale wpadają w ręce zbójców. Ponieważ księżyc przeszedł w nów i zniknął z sieci, biorą udział w zbójeckiej wyprawie do złotego miasta. Tu przekonują się o pozornej wartości wszelkich skarbów. Postanawiają wrócić do Zapiecka i pomagać rodzicom w pracy. mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceberg nie obrażaj Wałęsy bo do pięt mu nie dorastasz,dzięki niemu żyjemy w wolnym kraju.Taki Kaczyński minuty nie siedział ,jak myślisz dlaczego? Takiej debilnej ekipy rządzącej ,takiej bandy dyletantów w jednym miejscu ten kraj jeszcze nie skupiał.Nawet do odgarniania śniegu się nie nadają ,a co dopiero zarządzania państwem.

Bardzo Ci współczuję, myślę że przez najbliższe 8 lat a może i więcej, lekkiego i bezstresowego życia miał nie będziesz. :P  :D  

Długotrwała zgryzota i stres przyczynia się do powstawania nowotworów i obniża potencję. Podobno jest to udowodnione naukowo. :)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek to Twoje przewidywania,a Nostradamusem raczej nie jesteś.Z tego co widzimy to ten z gówna ulepiony rząd już pęka w posadach więc za 8 lat to nawet na nawóz nadawać się nie będzie.Co do zgryzoty owszem,współczuję i proponuję zrobić badania wstępne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akism, uderz w stół, a nożyce się odezwą. Zaklinaj dalej rzeczywistość może ktoś uwierzy :lol:. Stwierdzam fakt o czym mówi prawomocny wyrok Sądu RP z 2014r http://niezalezna.pl/60259-bolek-przegral-w-sadzie-rozmowa-z-krzysztofem-wyszkowskim

 

O, Scheissberg wypłynął...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek to Twoje przewidywania,a Nostradamusem raczej nie jesteś.Z tego co widzimy to ten z gówna ulepiony rząd już pęka w posadach więc za 8 lat to nawet na nawóz nadawać się nie będzie.Co do zgryzoty owszem,współczuję i proponuję zrobić badania wstępne..

Bardzo dziękuję za bezinteresowną troskę. Robiłem ostatnio wszystkie badania i wyszło że jestem zdrowy jak młody byczek. :)

Nawet prostata ma wielkość adekwatną do wieku. :P


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceberg nie obrażaj Wałęsy bo do pięt mu nie dorastasz,dzięki niemu żyjemy w wolnym kraju.Taki Kaczyński minuty nie siedział ,jak myślisz dlaczego? Takiej debilnej ekipy rządzącej ,takiej bandy dyletantów w jednym miejscu ten kraj jeszcze nie skupiał.Nawet do odgarniania śniegu się nie nadają ,a co dopiero zarządzania państwem.

Jako imigrant lub ich potomek, powinieneś wstrzymać od tego typu dyskusji. W Twoim kraju gdyby nie turyści, przodkowie dalej by wytrzepywali  pchły z gaciów.

Więc wara od oceniania mojego kraju.


czas nie chodzi spać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję,cieszę się razem z Tobą..

Gaudi pisze się "gaci" ,odmianów się naucz..Nie zabronisz mi oceniania kogokolwiek i czegokolwiek bo żyjemy w wolnym kraju( w miarę). Takie teksty to teściowej możesz sprzedawać leszczu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sie zastanawiam jak to jest ze brata mojej mamy zamkneli pierwszego dnia na chyba rok w Uhercach, a takiego groznego kontrrewolucjoniste jak Kaczynski zostawili w spokoju

 

Podobno sluzby zawinely Lecha i mysleli, ze to pomylka z drugim Kaczynskim, ten sam ojciec i matka, data urodzenia itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok, bo afera reprywatyzacyjna goni aferę. Dla przypomnienia w II RP obowiazywała ustawa,  na podstawie  której każdy urzędnik państwowy mógł zostać rozstrzelany za "przestępstwa popełnione z chęci zysku".  http://historia.wp.pl/title,Afery-korupcyjne-w-II-RP-urzednikom-grozila-kara-smierci-przez-rozstrzelanie,wid,17379376,wiadomosc.html?ticaid=117eaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Polacy się integrują za granicą? Ciekawe stwierdzenie..A ja wiem,że za granicą Polak kroi Polaka jak może.Co do wyborów to wygrali Ci co na nie przyszli,gdyby głosowali wszyscy uprawnieni Kaczyński by obgryzał paznokcie siedząc na swojej idiotycznej drabince.Imigranci nie chcą w Polsce przebywać bo tu nie ma benefitów,zresztą Polacy sami po nie do Anglii jeżdżą więc uświadom sobie ,że my też migrujemy za chlebem i łatwym życiem.W Anglii Polacy szybciej się rozmnażają niż Pakistańczycy i Arabowie,zgadnij dlaczego ?

Za granicą Polak kroi Polaka bo konkurują w przytłaczającej większości o ten sam najgorszy kawałek rynku pracy. W przyzwoitych firmach gdzie trafiają nieliczni, Polak Polaka nie kroi bo zwykle nie ma w nich zbyt wielu Polaków za to jest pewna odmienna cywilizacyjnie kultura pracy i za "polskie krojenie" bardzo szybko by się z nim pożegnano jak wielkim by specjalistą nie był :D. To są takie subtelności jak różnica między formalną znajomością języka a realną znajomością języka ale i kultury danego miejsca. Z tym drugim wśród Polaków nie jest najlepiej a stwierdziłbym, że tragicznie. Z językiem też jest tak, na co wskazywałoby szlacheckie ego.

Właśnie dlatego, "...że my też migrujemy za chlebem i łatwym życiem..." na zawsze będą wizy do USA a niedługo do GB ze wskazaniem na inne miejsca. Najzwyczajniej nikt nie chce ciągle biadolącej i nieszczęśliwej szlachty z przerośniętym ego.

Właśnie dlatego Polacy mieszkają w GB pośród Ciapatych i Arabów. GB to jest społeczeństwo klasowe, nadal! Nie widzą subtelnej segregacji jedynie ci, którzy są mało rozgarnięci albo nie chcący tego widzieć. Wyjątki potwierdzają regułę. Szklany sufit jak najbardzie jest lecz niewielu, póki co do niego dotarło. Następne pokolenie dotrze do niego już na starcie, będzie nim taka a nie inna ścieżka edukacji a to w GB ma znaczenie.

 

Gdyby głosowali wszyscy uprawnieni to Kaczyński miałby konstytucyjną większość. Nie zapominaj, że 500+ to benefit :) .

 

To nie jest tak, że przynajmiej niektórzy wyjeżdżają bo sobie nie radzą w Polsce albo zostają bo im się łazka kręci w oku za Polską. Ludzie wyjeżdżają by się czegoś nauczyć nie zakładając przy tym czy wrócą czy też zostaną. W Europie tak było do XIXw. Są w prawdzie "konsumenci", którym wystarczy mała stabilizacja ale jak napisałem oni się nie liczą bo i tak do niczego nie dojdą a w miejscach gdzie mieszkają wcześniej jak później staną się przedmiotem niechęci no może niechętnej tolerancji w europejskim duchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję,cieszę się razem z Tobą..Gaudi pisze się "gaci" ,odmianów się naucz..Nie zabronisz mi oceniania kogokolwiek i czegokolwiek bo żyjemy w wolnym kraju( w miarę). Takie teksty to teściowej możesz sprzedawać leszczu..

Poziom wypowiedzi zbliża się do dolin w okolicach " pudelek" itp.

I jest to łamanie regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było i teraz powinni wprowadzić podobny przepis,może nie aż tak brutalny,ale całkowita konfiskata mienia powinna wchodzić w jego skład.

Enkil szkoda,że nie wtrąciłeś tej uwagi jak Gaudi zaczął mnie obrażać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za ostro z tą konfiskatą ? A jak swojemu nóżka się podwinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zrobił bym to, i zamierzałem, gdy zaczął cię obrażać, ale nie zdążyłem. Byłeś szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.