Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Co się nie mogłem zalogować na stronie Balticusa i niestety okno transferowe poeszło .... :angry:

promocja przedłużona do 9 maja (info z fb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promocja przedłużona do 9 maja (info z fb

Zobaczymy. Teraz niestety czekają mnie negocjacje w domu gdyż już zanabyłem inny zegarek w międzyczsie :-)

Ale będę walczył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się nie mogłem zalogować na stronie Balticusa i niestety okno transferowe poeszło .... :angry:

Witam,

Bardzo często hasła lądują w spamie lub np. Onet w ogóle nie przepuszczał wiadomości, zachęcam w razie problemów do kontaktu mailowego lub nawet o telefon, na stronie jest pełen kontakt do mnie, kilka już takich sytuacji udało się rozwiązać :)

 

Dziękuję,

Bartosz Knop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mial 40-41 mm to bym sobie sprawil niebieska szara foke:-) . Ale nietety rozmiar44mm jest dle mnie za duzy. Zaluje bardzo bo wyglada na swietny zegarek. Moze warto sie zastanowic zeby zrobic mniejsza wersje tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mial 40-41 mm to bym sobie sprawil niebieska szara foke:-) . Ale nietety rozmiar44mm jest dle mnie za duzy. Zaluje bardzo bo wyglada na swietny zegarek. Moze warto sie zastanowic zeby zrobic mniejsza wersje tego zegarka.

Witam,

Kolego widzę że jesteś z Gdańska, może moglibyśmy się spotkać i przymierzyłbyś, będzie łatwiej, wiem ze kształt koperty przy rozmiarze 44mm jest bardzo wygodny i dobrze leży, jest spora grupa kobiet które kupiły czy czerwony czy żółty kolor.

Daj znać,

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość obejrzenia zdjęć czerwonego, chętnie bym się mu przyjrzał a na żywo nie dam rady  :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, fajne te zegarki, choć "pastele" to nie moja bajka :). Powodzenia w biznesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kolego widzę że jesteś z Gdańska, może moglibyśmy się spotkać i przymierzyłbyś, będzie łatwiej, wiem ze kształt koperty przy rozmiarze 44mm jest bardzo wygodny i dobrze leży, jest spora grupa kobiet które kupiły czy czerwony czy żółty kolor.

Daj znać,

Pozdrawiam,

Bartek

 

Wygląda na to, że dobrze być z Gdańska. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic 3miasta to dlatego :)

Już niedlugo zegarki będą dostępne w Stolicy jako pierwszy punkt, ale cena już nie będzie promocyjna, Early Birds się niestety musi skończyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedlugo zegarki będą dostępne w Stolicy jako pierwszy punkt

Gdzie? W OCDC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał, szkoda że zegarek ma 44 mm. Gdyby miał w okolicach 41, 42 mm brałbym od razu (tarcza jest po prostu genialna). Życzę powodzenia z projektem i czekam na mniejsze rozmiary  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał, szkoda że zegarek ma 44 mm. Gdyby miał w okolicach 41, 42 mm brałbym od razu (tarcza jest po prostu genialna). Życzę powodzenia z projektem i czekam na mniejsze rozmiary  ;)

42 bedzie dostepny ale w innej kopercie, inna tarcza, padla nazwa na facebooku, zupelnie spontanicznie - gwiezdny pył, cos w tym jest, tarcza jest lekko "gwiezdna" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję pokazać tą tarczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to zdjęcie robione kartoflem z fejsbuka  ;)


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 bedzie dostepny ale w innej kopercie, inna tarcza, padla nazwa na facebooku, zupelnie spontanicznie - gwiezdny pył, cos w tym jest, tarcza jest lekko "gwiezdna" :)

W takim układzie czekam z niecierpliwością  ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to zdjęcie robione kartoflem z fejsbuka  ;)

staram sie juz nie robić zadnych zdjęc moją ręką, bo wychodzi papelina i to straszna :P moze po weekendzie cos uda sie zrobić, z checią wrzucę te prototypy, choć już naniosłem poprawki - nie bedzie dedykowanego paska aby nie utrudniac pozniej zycia i bedzie dodatkowa bransoleta :) pisze o gwiezdnym pyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może roześlij te prototypy do Nas a my Ciebie wyręczymy w robieniu tych zdjęć ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra myśl!

Myślę, że mógłbyś puścić jeden obiegowo i niech każdy ocenia, po kolei.

Sam chętnie bym go potestował i podzielił się opinią.

Na zdjęciach wyglądają bardzo fajnie, ale wiadomo, że na ręcę to zupełnie co innego.

 

A jak się boisz to wyślij do któregoś z forumowych testerów. Jest ich tu kilku :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 bedzie dostepny ale w innej kopercie, inna tarcza, padla nazwa na facebooku, zupelnie spontanicznie - gwiezdny pył, cos w tym jest, tarcza jest lekko "gwiezdna" :)

A możesz zdradzić jaki styl będzie tego zegarka? Fajnie jakby tarcza była tak jak w foce gilszowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz zdradzić jaki styl będzie tego zegarka? Fajnie jakby tarcza była tak jak w foce gilszowana :)

 

Z tego co mi się obiło o oczy, to będzie taki trochę "Genta";) 

Mnie bardzo się spodobał. Mam nadzieję, że nie zatraci charakteru przez tę zmianę mocowania paska.


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się obiło o oczy, to będzie taki trochę "Genta" ;)

Mnie bardzo się spodobał. Mam nadzieję, że nie zatraci charakteru przez tę zmianę mocowania paska.

Tu projekt na bransolecie, w komplecie bedzie jeszcze pasek ze skory cielecej w kolorze niebieskim.

tarcza na projekcie nie oddaje wcale rzeczywistosci ponieważ jest bardzo ciemna niebieska prawie czarna z refleksami niebieskimi oraz srebrnymi, tarcza sama robi robote :)

 

Bedzie wersja z data oraz bez daty - po 100 sztuk, choc bez numeracji, byc moze bede wracal do projektu a z numeracja zablokowalbym sobie ta mozliwosc. nie bedzie tp tak czy siak masowy produkt, chce byc 100% fair

 

I jak???

post-90676-0-35366400-1463416856_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porządku, kiedy premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu projekt na bransolecie, w komplecie bedzie jeszcze pasek ze skory cielecej w kolorze niebieskim.

tarcza na projekcie nie oddaje wcale rzeczywistosci ponieważ jest bardzo ciemna niebieska prawie czarna z refleksami niebieskimi oraz srebrnymi, tarcza sama robi robote :)

 

Bedzie wersja z data oraz bez daty - po 100 sztuk, choc bez numeracji, byc moze bede wracal do projektu a z numeracja zablokowalbym sobie ta mozliwosc. nie bedzie tp tak czy siak masowy produkt, chce byc 100% fair

 

I jak???

Najwięcej zależy według mnie od tarczy, a dokładniej jakie wrażenie będzie robiła na żywo. Tarcza będzie z efektem 3D czy zupełnie płaska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.