Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

macie literówkę w opisie Bartku 

 

Szło jest szafirowe z powłoką antyrefleksyjną położoną "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten nowy projekt. Bardzo podobny od Concorda Marinera, którego nigdzie nie można dostać.

Balticus wydaje się trochę za gruby - ale rozumiem, że machanizmu nie da się zgnieść.

Razi zapięcie - powinno być ukryte. Przy bransolecie jest przytłaczające.

Bransoleta też mogła by mieć większe ogniwa i bardziej geometryczne - nawiązujące do koperty i lunety. Ale może na żywo bedzie lepiej.

Do tego pełny dekiel by się przydał.

 

Anyway, dla mnie pewnie i tak za mały, szkoda bo wersja bez daty brzmi świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten nowy projekt. Bardzo podobny od Concorda Marinera, którego nigdzie nie można dostać.

Balticus wydaje się trochę za gruby - ale rozumiem, że machanizmu nie da się zgnieść.

Razi zapięcie - powinno być ukryte. Przy bransolecie jest przytłaczające.

Bransoleta też mogła by mieć większe ogniwa i bardziej geometryczne - nawiązujące do koperty i lunety. Ale może na żywo bedzie lepiej.

Do tego pełny dekiel by się przydał.

 

Anyway, dla mnie pewnie i tak za mały, szkoda bo wersja bez daty brzmi świetnie.

Dzieki za komentarz :)

To jest jedna z wielu koncepcji, mam u siebie 2 prototypy ale je tez poprawiam, nie ma lekko ale staram sie jak tylko się da aby zegarki wychodzily dobrze zaprojektowane (choć cięzko jest kazdemu dogodzić) oraz aby miały odpowiedni poziom cenowy - więc jest to pewna składowa wielu elementów, oczekiwań wymagań - sztuka kompromisów :)

Na dniach wrzucę kolejną koncepcję tego zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzue ta wersja na bransolecie bez śrubek w uszach to biorę na 100% Extra zegar się szykuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem tu na Forum niebieską foczkę. Po niedzieli powinienem mieć ją u siebie. Dam znać jakie wrażenia jak tylko dotrze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu projekt na bransolecie, w komplecie bedzie jeszcze pasek ze skory cielecej w kolorze niebieskim.

tarcza na projekcie nie oddaje wcale rzeczywistosci ponieważ jest bardzo ciemna niebieska prawie czarna z refleksami niebieskimi oraz srebrnymi, tarcza sama robi robote :)

 

Bedzie wersja z data oraz bez daty - po 100 sztuk, choc bez numeracji, byc moze bede wracal do projektu a z numeracja zablokowalbym sobie ta mozliwosc. nie bedzie tp tak czy siak masowy produkt, chce byc 100% fair

 

I jak???

Wersję z białą/srebrną tarczą poproszę!

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełen dekiel moim zdaniem lepiej by się sprawdził, moja foczka bardzo mi się podoba ale nie ma za bardzo na co popatrzec przez ten dekiel w.mojej subiektywnej ocenie.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzue ta wersja na bransolecie bez śrubek w uszach to biorę na 100% Extra zegar się szykuje!

+100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po fotkach prototypu nowego modelu, które wrzucił ostatnio Filip wygląda to bardzo smakowicie :) Również czekam na efekt końcowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza super, wskazówki - OK, koperta - kształt, wykończenie OK, śruby/wkręty w kopercie zdecydowanie nie potrzebne, bezel - kształt ok, wykończenie było by ok, gdyby nie górna jego powierzchnia, wygląda jak nie wykończona. Te ślady obróbki masakryczne, jak ślady noża tokarskiego. Gdyby to było piaskowane/szczotkowane/satynowane to było by idealnie :) Dekiel zdecydowanie powinien być pełny. Ta miyota do najciekawszych nie należy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzucić fotki tego prototypu?

Gdzieś widziałem już na forum, ale nie nie pamiętam gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie o to, dzięki. Zapowiada się ciekawie. Zastanawiam się, jak z uwagi na kształt koperty będzie leżał na nadgarstku, zwłaszcza mniejszym.

 

 

O tego chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło września się wyjaśni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leży super. Na moim zdjęciu powyżej nadgarstek ma 16.5cm. Mimo fajnego profilu wizualnie wygląda na 2mm większy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

PEŁNY DEKIEL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w środku ma siedzieć miyota serii 8xxx to również jestem za pełnym dekielkiem. Do tego bez tych śrubek ale z datą i w ten sposób ja również będę oczekiwał na premierę. Tarcza jest przepiękna na tym prototypie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Wam te śróbki przeszkadzają, bo brzydkie, czy zbyt nawiązujące do innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Wam te śróbki przeszkadzają, bo brzydkie, czy zbyt nawiązujące do innych?

 

Po części może to że nawiązują do innych (jednak teraz prawie w każdym zegarku można znaleźć nawiązanie do jakiegoś innego "droższego" zegarka). Nie uznaję tego za brzydki zabieg stylistyczny, ale czy pełnią one jakąś funkcję czy po prostu są? :)

W moim przypadku bardziej chodzi o to zamieszanie na górnej części koperty, śrubki, nacięcia na lunecie, dwunastokątna luneta, a to sama "gwieździsta" tarcza robi robotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w środku ma siedzieć miyota serii 8xxx to również jestem za pełnym dekielkiem. Do tego bez tych śrubek ale z datą i w ten sposób ja również będę oczekiwał na premierę. Tarcza jest przepiękna na tym prototypie :)

 

Data jest na prototypie. Ja bym wolał bez, ale jeżeli już musi być, to oby była czytelna.

Dekielek lepszy byłby zamknięty.

 

Śrubki mnie osobiście się podobają. Z drugiej strony w tym zegarku dzieje się wystarczająco dużo - kształt koperty i lunety, tarcza - może nie ma co dokładać kolejnych atrakcji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarła moja foka :).

 

5250106__MG_7473.jpg

5250107__MG_7466.jpg

 

Faktycznie datownik w tym zegarku to pomyłka. Ogólnie wrażenie bardzo pozytywne :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy identycznie upodobanie co do koloru tarczy :) Ale się ludzie czepili tego datownika, starzy jesteście i ślepi Ja bez problemu odczytuję date. Po 2 tygodniach noszenia +9s narazie, bardzo przyzwoicie.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po miesiącu przyglądaniu się temu zegarkowi doszedłem w końcu co mi w nim nie odpowiada, i pewnie w każdym tej firmy - czcionka logo. Kojarzy mi się albo z biżuteryjnym sznytem np. Chopard, co może nie jest jakimś najgorszym porównaniem, w każdym razie w przypadku polskiej marki i "zwykłych" (w sensie nie biżuteryjnych) zegarków to mnie razi. Inny przykład to Adriatica, która już nie jest tak fajna jako skojarzenie. W najlepszym wypadku Balticus w tej czcionce przychodzi mi na myśl jakąś wódkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

243.jpg

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.