Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ale to bardzo fajny pasek, świetnie pasuje!! Dziekuję za fotę, mogę podebrać???

 

Jedna z grup "fejsbukowych/twarzoksiązki" zdecydowała się podjąć współpracę i powstaje taki o to projekt :)

Tylko 100 sztuk i już sprzedane, ale prototyp wyglada hmmmm, sami oceńcie.

Dekielka nie mogę dodać :(

post-90676-0-66451900-1465816352_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość zamówienia Szarej Foki z pełnym deklem bo widziałem w internetach że przynajmniej w pewnej fazie projektowania twórcy pełny dekiel szykowali do tego modelu, czy jedyna opcja to przezroczysty dekiel ?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to bardzo fajny pasek, świetnie pasuje!! Dziekuję za fotę, mogę podebrać???

 

Jedna z grup "fejsbukowych/twarzoksiązki" zdecydowała się podjąć współpracę i powstaje taki o to projekt :)

Tylko 100 sztuk i już sprzedane, ale prototyp wyglada hmmmm, sami oceńcie.

Dekielka nie mogę dodać :(

 

Czy można prosić fotkę tarczy i dekielka w rzucie prostopadłym?  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny dekiel, szkoda że nie ma takiego samego w foce.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekielek świetny. Nawet Miyota daje radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc szara foczka bardziej mi się podoba od twarzoksiążkowego projektu :), natomiast prototyp, do którego Filip pasek zmajstrował jak najbardziej się podoba :rolleyes:.

 

 

Bardzo ale to bardzo fajny pasek, świetnie pasuje!! Dziekuję za fotę, mogę podebrać???

 

 

Nie wiem, o czyje foty pytasz. Jeśli chodzi o moje, to śmiało. Podeślij maila na PW, to dostaniesz w oryginalnej rozdziałce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że tak wystarczy, pasek jest jak w Grey Seal, ten projekt jest w budzecie scisnietym jak ........... 100 sztuk na meshu + pasek - 1000pln/sztuka na Miyocie 9015 przez chwile myslalem ze przyjdzie mi dokladac do deala jak 9015 skoczyla w kosmos i dolar stal wysoko.

 

Nie da się zamienić dekla, chyba ze finalnie zostanie całkowicie taka sama koperta to zrobię taką opcje dla posiadaczy Grey Seal że będą mogli zamówić dekielek - ale nie łapcie mnie za słówko, mam rozgrzebane kilka projektów i powoli powoli pcham je do przodu.

 

Paski też już mam nowego producenta, ale znowu to są kolejne $$$$, silikony też mam już na biurku, muszę ważyć na co przeznaczyć nakłady aby nie przeciągnąć :)

post-90676-0-13652200-1465830226_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz, pokaż gumy jak będziesz mial chwilke.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten twarzoksiążkowy jest tylko w jednym słusznym kolorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

.

Nie da się zamienić dekla, chyba ze finalnie zostanie całkowicie taka sama koperta to zrobię taką opcje dla posiadaczy Grey Seal że będą mogli zamówić dekielek - ale nie łapcie mnie za słówko,

 

Jeśli będzie możliwość zamówienia dekielka do grey seal, to ja też się piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za jakość, ale tylko takie coś znalazłem w necie :)

5392430_images.jpg

Edytowane przez seb71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białej foce ładnie na meshu, ale na brązowym pasku jeszcze ładniej.

 

5f393d85b2d9ed0103a061a647386168.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to bardzo fajny pasek, świetnie pasuje!! Dziekuję za fotę, mogę podebrać???

 

Jedna z grup "fejsbukowych/twarzoksiązki" zdecydowała się podjąć współpracę i powstaje taki o to projekt :)

Tylko 100 sztuk i już sprzedane, ale prototyp wyglada hmmmm, sami oceńcie.

Dekielka nie mogę dodać :(

 

Bardzo fajny projekt, choć wrzucanie datownika do kanapkowej tarczy to zbrodnia, moim zdaniem - pokażesz jak "świeci"?? No i pytanko - nie myślałeś żeby jakiś pokrewny model w innym kolorze i bez datownika na rynek wypuścić?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny projekt, choć wrzucanie datownika do kanapkowej tarczy to zbrodnia, moim zdaniem - pokażesz jak "świeci"?? No i pytanko - nie myślałeś żeby jakiś pokrewny model w innym kolorze i bez datownika na rynek wypuścić?

sichoooooo :P

nie potwierdzam nie zaprzeczam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sichoooooo :P

 

No dobra... ale jakby co to nadal szukam fajnego nurka z białą tarczą BEZ DATY ;):D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... ale jakby co to nadal szukam fajnego nurka z białą tarczą BEZ DATY ;):D

taki ale bez daty??? bedzie ok???

mocno ale to mocno rozmyślam o wywaleniu datownika...... przekonaj mnie :)

post-90676-0-40665700-1466202421_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki ale bez daty??? bedzie ok???

 

 

No byłby O.K. :)

 

 

 

mocno ale to mocno rozmyślam o wywaleniu datownika...... przekonaj mnie :)

 

Porównaj sobie tarczę Vis'a VC z datownikiem i bez datownika - myślę że to powinno Cię przekonać - kanapkowa tarcza i okienko datownika, moim skromnym zdaniem, się wykluczają, osobiście nie widziałem takiego zestawienia które dobrze by wyglądało niezależnie od ceny zegarka, w "kanapce" i tak jest wystarczająca ilość dziur więc poco jeszcze dodawać dodatkową ;)  

Ponad powyższe okienko datownika może stanowić "smaczek" jeśli jest dobrze wykonane, ma ładnie zrobioną ramkę, kolor datownika jest w kolorze indeksów, albo tarczy, ale "tak se" wycięty kwadratowy otwór wygląda słabo nawet na zwykłej tarczy.

Wiem że są "fetyszyści" którzy nie wyobrażają sobie zegarka bez datownika ze względów użytkowych, ale, moim zdaniem, zegarek w naszych czasach - czyli gdy czas można sprawdzić w wielu innych miejscach, takich jak deska rozdzielcza samochodu, telefon, komputer, itd itp, w zależności co tam ktoś ma przed oczyma -  powinien przede wszystkim być ładny :) czyli datownik chyba odpada... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tego co Daito napisał. Jestem fetyszystą dla którego zegarek musi mieć datę. Właśnie dlatego, że czas można sprawdzić na wielkich elektronicznych urządzeniach chcę to robić oldschoolowo na moim nie bezdusznym zegarku z okienkiem datownika

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, pod koniec 2015 zacząłem myśleć o zegarku z brązu, wymyśliłem że będzie z Wielką Falą, w styczniu - projekt ląduje na biurko..... a w między czasie, Seiko wypuszcza CREDORa.

 

No właśnie - realizować czy odpuścić?

 

Prototyp juz gotowy..... teraz tylko muszę dopracować materiał na kopertę, okazało się że obróbka brązu jest bardzo ważna i na materiale najtańszym z którego została wykonana koperta zostają ślady nawet po palcach i tak jak chciałem się zmieścić w 1500pln to nic z tego bo szkoda oferować hmmm "słaby produkt" - delikatnie to ujmując.

post-90676-0-51228900-1466668969_thumb.jpg

post-90676-0-74613700-1466669002_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak poważnie warunkujesz powstanie tego projektu ze względu na zegarek Credora ?

czy to tak dla jaja :lol: .

Wygląda ładnie, pomysł ciekawy i nietuzinkowy. Nie napisałeś jaki ostatecznie przedział cenowy osiągnie zegarek, więc ciężko sugerować cokolwiek,

(potem powiesz, że przecież chcieliście  ;)  :D ).

Mnie się podoba i chętnie zobaczył bym na żywca.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że gdyby tarcza była czarna matowa + koniecznie wypukły szafir  to zegarek znalazłby jednak dużo więcej nabywców. Sam bym się pewnie skusił jeżeli cena nie przekroczyłaby 2k.

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba konotacje z Credorem dość odległe. Zegarki jednak funkcjonują (będą) w odległych obszarach. Jeśli jesteś przekonany do projektu, to go rób. I na marginesie :) może to początek trendu/mody w "dizajnie" tarcz " z falą " i za wami pójdą inni :) :) :). Powodzenia

Edytowane przez rink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.