Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna jest ten motyw fali, pasowałby też do jakiegoś mniejszego 'vintage' :)

 

51 L2L to mi już poza nadgarstek wystaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 punktów A coś na Śląsku lub w Łodzi

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Chwile byłem wyłączony, sporo się dzieje ,nowe salony nowy kanał dystrybucji - chyba dzis ruszyło w 30 punktach w Polsce :) a dodatkowo wczoraj wystartowałem na Indiegogo. Pierwsza marka zegarkowa z polski na takiej platformie.

 

Proszę o wsparcie tak jako udostępnianie na Facebooku jak i zainteresowanie znajomych, oczywiście namawiam do zamawiania, pewnie że tak ale jeśli nie może/nie chce - to choćby o wsparcie informacyjne. Cel postawiony wysoko, ale tak cena jak i oferta wg mnie jest BARDZO DOBRA.

 

https://www.indiegogo.com/projects/balticus-automatic-bronze-watches/x/15185601#/

 

Dziękuję!!

Bartek

A ten Big Wave będzie dostępny może w normalnej dystrybucji, bo na tą chwilę nawet jakbym chciał to nie mam możliwości zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 punktów A coś na Śląsku lub w Łodzi

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...ja już wpłaty dokonałem na obydwa modele na filmiku wyglądają świetnie,jestem ciekaw jak to będzie na żywo. Mam nadzieje że się nie zawiodę,jak nie to napewno to nie będą ostatnie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Big Wave będzie dostępny może w normalnej dystrybucji, bo na tą chwilę nawet jakbym chciał to nie mam możliwości zakupu.

Jeśli wejdą do dystrybucji co cena pewnie bedzie okolo 2300pln, w tej chwili jeszcze nie muszę realizować produkcji i opłacać wszytskiego z góry i trzymać pożniej na magazynie.

Zachęcam do skorzystania z okazji, tylko tak uda się ten projekt zrealizować bez podnoszenia ceny, na dzis cena wychodzi okolo 1400-1450pln za zegarek na miyocie 9 w kopercie z brazu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wejdą do dystrybucji co cena pewnie bedzie okolo 2300pln, w tej chwili jeszcze nie muszę realizować produkcji i opłacać wszytskiego z góry i trzymać pożniej na magazynie.

Zachęcam do skorzystania z okazji, tylko tak uda się ten projekt zrealizować bez podnoszenia ceny, na dzis cena wychodzi okolo 1400-1450pln za zegarek na miyocie 9 w kopercie z brazu!

To daj możliwość płacenia PLN z normalnego konta i pierwszy przeleję pieniądze. W tej sytuacji niestety, ale nie mam możliwości :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj możliwość płacenia PLN z normalnego konta i pierwszy przeleję pieniądze. W tej sytuacji niestety, ale nie mam możliwości :(

to nie zalezy ode mnie, niestety polskie platformy tego typu to masakra a karta kredytowa mimo wszystko jest dostępna i bezpieczna!

rozważałem opcje placenia na moje konto ale..... rodzi to trudność gdy projekt nie zostanie sfinalizowany, problem w postaci odsyłanie pln do klientów.

w przypadku indiegogo, ja nie otrzymuję $ do czasu gdy projekt nie zostanie sfinalizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj możliwość płacenia PLN z normalnego konta i pierwszy przeleję pieniądze. W tej sytuacji niestety, ale nie mam możliwości :(

Załóż paypala, podepnij do konta i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balticus-Ba...

Czyli istnieje prawdopodobieństwo że projekt nie dojdzie do skutku? Szkoda by było bo projekt bardzo ciekawy. Musisz mieć 100% wyprzedane , by projekt ruszył ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balticus-Ba...

Czyli istnieje prawdopodobieństwo że projekt nie dojdzie do skutku? Szkoda by było bo projekt bardzo ciekawy. Musisz mieć 100% wyprzedane , by projekt ruszył ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Istnieje, aleee

- założyłem niższy cel niż 100% produkcji

- tak realizacja 100% założonego celu - dopiero wtedy zostaną uruchmione środki

 

Właśnie dlatego proszę wszędzie o wsparcie informacyjne. Większa ilość ludzi o tym mówi, większa możliwośc dotarcia do ludzi którzy wyciągną pieniążki z potrfela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż paypala, podepnij do konta i po problemie.

Jakoś tak nie kalkuluje mi się wiązanie konta dla jednego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak nie kalkuluje mi się wiązanie konta dla jednego zegarka.

Po zakupie możesz konto usunąć z paypala.

Zresztą rób jak uważasz, jest wiele możliwości zapłaty bez ruszania się z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowanie skuszę, te fale są obłędne a jeszcze brązowa koperta! Super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowanie skuszę, te fale są obłędne a jeszcze brązowa koperta! Super :)

Dzieki, wsparcie wśród znajomych jest potrzebne - informować informować :)

Ja wiem że nachalnie się robi ale.... chcą ten fajny projekt zrealizować - MUSZĘ i mam nadzieję że mnie rozumiecie.

 

Dla przypomnienia:

 

Rejestracja i proces zamawiania jest trywialnie prosty.

DZIEKUJE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, wsparcie wśród znajomych jest potrzebne - informować informować :)

Ja wiem że nachalnie się robi ale.... chcą ten fajny projekt zrealizować - MUSZĘ i mam nadzieję że mnie rozumiecie.

 

Dla przypomnienia:

 

Rejestracja i proces zamawiania jest trywialnie prosty.

DZIEKUJE!!

 

Bartosz, rozumiem że masz kogoś z dobrym angielskim w piśmie co Ci przeredaguje tekst na indiegogo? W tekście szereg literówek, stylistycznie też można w paru miejscach się przyczepić. Zegarki na zdjęciach to pełna profeska ale tekst po prostu nie licuje do poziomu zdjęć co może trochę odpychać. No chyba że taka nonszalancja językowa jest zamierzona z Twojej strony :) Nie jestem anglistą ale znam język na tyle że mógłbym to i owo poprawić jakbyś chciał.

 

Taka ogólna uwaga: tak jak pisałem, zegarki świetne ale dla mnie  deal breakerem jest chwilowa ( jak sądzę) niemożność przymierzenia zegarka na Śląsku. Jesteśmy zamożni jak jesteśmy i raczej nie liczyłbym na to że ktoś będzie ryzykował zakup zegarka który okaże się za duży. Zresztą nie jestem pierwszy co tak pisze.

 

Pozdrawiam i życzę wytrwałości bo stylistyka jest super!

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,

Prowadze microbrand i nie mam sztabu koretorów, grafików itd itd itd, to są zalety ale i wady micro.

na zdjecia czekałem miesiącami, wszystko się przeciąga i poźniej się nawarstwia i spada na mnie.... produkcja, projekty, salony, wspolpraca z nowym kanałem dystrybucyjnym ehhhh

A na Indiegogo nie moge po odpaleniu niektórych opisów poprawić/zmienić. :(

 

Mam ten zegarek w stali, wchodzi w bardzo szczególny kanał dystrybucji ale w cenie 1950. Więc Indiegogo to mega dobra oferta.

W poniedziałek mam nadzieje że będę mógł oficjalnie napisać szczególy gdzie dostępny będzie w stalowej kopercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,

Prowadze microbrand i nie mam sztabu koretorów, grafików itd itd itd, to są zalety ale i wady micro.

na zdjecia czekałem miesiącami, wszystko się przeciąga i poźniej się nawarstwia i spada na mnie.... produkcja, projekty, salony, wspolpraca z nowym kanałem dystrybucyjnym ehhhh

A na Indiegogo nie moge po odpaleniu niektórych opisów poprawić/zmienić. :(

 

Mam ten zegarek w stali, wchodzi w bardzo szczególny kanał dystrybucji ale w cenie 1950. Więc Indiegogo to mega dobra oferta.

W poniedziałek mam nadzieje że będę mógł oficjalnie napisać szczególy gdzie dostępny będzie w stalowej kopercie.

W pełni rozumiem i podziwiam. Będę śledził ten wątek czekając na info odnośnie dostępności zegarków w realu.  

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartku a co z tym projektem ala garniturowym?

 

pozdro

Haaa, jak to mówią w drodze :)

Kończe regulamin małego konkursu ale z nadmiaru pracy nie ogarniam wszystkiego na czas i sprawy które choć troche mogą poczekać - czekają

 

Dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się oba z tego projektu na Indiegogo, może wybierałbym jeden, tyle, że nie wiem który  :rolleyes:

Z jednej strony, przy Big Wave mam wątpliwości, co do czytelności zegarka - za dużo dzieje się na tarczy i wskazówki nie są kontrastowe (przynajmniej na zdjęciach i filmie), chociaż to może kwestia oglądania na komórce...

Z drugiej strony w Grey Seal, który jest mega czytelny, na niektórych zdjęciach widać (albo to takie wrażenie), jakby luma nie była idealnie w centrum niektórych indeksów...

Trudny wybór  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się oba z tego projektu na Indiegogo, może wybierałbym jeden, tyle, że nie wiem który  :rolleyes:

Z jednej strony, przy Big Wave mam wątpliwości, co do czytelności zegarka - za dużo dzieje się na tarczy i wskazówki nie są kontrastowe (przynajmniej na zdjęciach i filmie), chociaż to może kwestia oglądania na komórce...

Z drugiej strony w Grey Seal, który jest mega czytelny, na niektórych zdjęciach widać (albo to takie wrażenie), jakby luma nie była idealnie w centrum niektórych indeksów...

Trudny wybór  :D

Wave - to zupelnie inny zegarek, duzo "for fun" zwłaszcza ze wzgledu na lume

Grey Seal - mega mega tradycyjny a luma świeci bardzo poprawnie i mocno.

 

Najmniej się martw lumą :P

Dolar nisko więc zachęcam tym bardziej :P

 

Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolar nisko a co mi z tego jak u mnie dolar cały czas w tym samym miejscu stoi?

Marne pocieszenie

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie wyglądające zegarki, jak uda mi się przymierzyć Grey seal i nie okarze się zbyt duży, to coś czuję, że będę szczęśliwym posiadaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bedzie mały Stardust w czerni? Bo duzy jest za duzy :(

Edytowane przez horser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.