Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, oferty wyskakują i są pozycjonowane za $$

Tak, na ten projekt nie miałem już budzetu ponieważ sfinansowałem magazyn i model casual.

W tej sytuacji muszę odczekać chwilę i zebrać budzet.

 

Jak już pisałem, normalna dystrybucja pobiera ileś procent marży. I jak wypuszcze go na rynek finansując samodzielnie to cena wyniesie okolo 2500pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo pewnie się to odwlecze. A co z wpłatami jak to nie wypali?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indiegogo wraca kase - nie ja operuję tą kasą, ja tylko widzę że ktoś wpłacił i ile ale kasa do mnie nie trafia - dopiero gdyby target został osiągniety - środki są uwalniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa szkoda że prawdopodobnie nie osiągnie progu. Lecz co się odwlecze to nie uciecze

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przez Indiegogo - chyba że posypią się zamówienia - targetem jest 140K usd

A tak z ciekawości - czemu indiegogo, a nie kickstarter? I próbowałeś trochę marketingu gdzieś indziej? Jakiś reddit, czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kickstarter nie dopuszcza Polskich firm - i skomentuje to tak - pod moimi postami na Face potrafili komentować - Nie edycja Limitowana a Edycja Kredytowana - i przez takie podejsce naszych Januszy biznesu wykopali nas jakiś czas temu z KS. Za to że uważali że jest to wyśmienita możliwość do kombinowania........

KS jest epszy efektywniejszy... może mogłem puścić przez firmę w UK czy jakos tak ale.... chciałem być PRAWDZIWY

Nie poszło prze Indie - raczej nie da rady, no co zrobić, poszukam innej drogi. Mam sporo pytań o te zegarki, zgaduję że jak już uda się je wyprodukować i bedzie cena 2500 to pewnie też się bedą sprzedawał i zgaduje ze dopiero wtedy zaczną się pytania a dlaczego nie za 1400... No cóż, życie :)

 

Chwilami myślę że mogłem ustawić cene ne poziomie 490 usd i przeznaczyć nadwyżke 70usd od sztuki na marketing, pewnie by lepiej wyszło, budzet wbrew pozorom musi byc spory w przypadki KS czy Indie, jak już wspominałem zebrałem kolejne doświadczenia, kontakty - za które oczywiscie musiałem zapłacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde doświadczenie wzbogaca i rozwija. Głowa do góry i "alleluja i do przodu" jak mawia pewien zacny biznesmen :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek trzymam kciuki za ten projekt. Jak by co to ja klient jestem.

Powodzenia!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zbierz ludzi, którzy się zadeklarują kupić, nawet się zrzucą przed, z perspektywą zegarka nawet za rok, rozbij wpłatę za zegarek na transze, w dostosowaniu do etapów twoich płatności. Pierwsza wpłata np 30% bez możliwości zwrotu, kolejne w czasie ;)

Edytowane przez niet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zbierz ludzi, którzy się zadeklarują kupić, nawet się zrzucą przed, z perspektywą zegarka nawet za rok, rozbij wpłatę za zegarek na transze, w dostosowaniu do etapów twoich płatności. Pierwsza wpłata np 30% bez możliwości zwrotu, kolejne w czasie ;)

Tak generalnie zamierzam. Ale musze sie odkopać z tym co mam na gorąco w tej chwili. Projekt dla Mustang Klub Polska jest na ukończeniu, przede mną prezentacja projektu na koniec września klubowi i realizacja. Połowa zegarków dla MKP jest wstępnie zarezerwowana.

 

Brąz - FALA, bo na tym projekcie się skupie - zgaduje że będzie na Marzec/Kwiecień - tylko że tym razem prototypy dam do testów, puszcze je w obieg. Prototypy nie są idealne ale przynajmniej będzie można przymierzyć, zobaczyć jak się nosi brąz - taki mam pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z tymi testami, piszę się na taką sztafetę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak generalnie zamierzam. Ale musze sie odkopać z tym co mam na gorąco w tej chwili. Projekt dla Mustang Klub Polska jest na ukończeniu, przede mną prezentacja projektu na koniec września klubowi i realizacja. Połowa zegarków dla MKP jest wstępnie zarezerwowana.

 

Brąz - FALA, bo na tym projekcie się skupie - zgaduje że będzie na Marzec/Kwiecień - tylko że tym razem prototypy dam do testów, puszcze je w obieg. Prototypy nie są idealne ale przynajmniej będzie można przymierzyć, zobaczyć jak się nosi brąz - taki mam pomysł :)

Koniecznie mi jeden wyślij :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak generalnie zamierzam. Ale musze sie odkopać z tym co mam na gorąco w tej chwili. Projekt dla Mustang Klub Polska jest na ukończeniu, przede mną prezentacja projektu na koniec września klubowi i realizacja. Połowa zegarków dla MKP jest wstępnie zarezerwowana.

 

Brąz - FALA, bo na tym projekcie się skupie - zgaduje że będzie na Marzec/Kwiecień - tylko że tym razem prototypy dam do testów, puszcze je w obieg. Prototypy nie są idealne ale przynajmniej będzie można przymierzyć, zobaczyć jak się nosi brąz - taki mam pomysł :)

Naprawde chciałem mieć obydwa No cóż co się zewlecze to nie uciecze. Jak będziesz miał ochotę możesz podesłać mi postaram się rozpowszechnić za oceanem. Polonii tu kupa. A i niejednego tubylca by zainteresował

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde chciałem mieć obydwa No cóż co się zewlecze to nie uciecze. Jak będziesz miał ochotę możesz podesłać mi postaram się rozpowszechnić za oceanem. Polonii tu kupa. A i niejednego tubylca by zainteresował

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja w najbliższych tygodniach, w USA ryszy mała kampania...... ale także w Azji.... Dlatego musiałem sfinansować stoki. Dodatkowo walczę na naszym PL rynku o większą ilośc punktów.

 

Co do - "Podaj Dalej" - bo tak to sobie wymyśliłem to pewnie od października wystartuję, tylko muszę wymyślić sposób weryfikacji testeró aby nie "zgubić" zegarków...... chyba ze macie jakies pomysły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerlach robi takie testy.

Forumowicze wpisują się na listę, a następnie, po kolei zegarek jeździ po kraju. Forumowicze meldują na forum o otrzymaniu, a następnie o wysłaniu do kolejnej osoby.

Chyba nic jeszcze nie "wyparowało" choć uszkodzenia się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że się nie uda zebrać kasy, ale trzeba iść do przodu więc każda następna inicjatywa cieszy.

Oczywiście chętnie wpiszę się na listę testerów - weryfikacji też się chętnie poddam, z tym, że ja tylko czystą piję  :D  :D  :D .

 

pozdrawiam i życzę powodzenia.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja w najbliższych tygodniach, w USA ryszy mała kampania...... ale także w Azji.... Dlatego musiałem sfinansować stoki. Dodatkowo walczę na naszym PL rynku o większą ilośc punktów.

 

Co do - "Podaj Dalej" - bo tak to sobie wymyśliłem to pewnie od października wystartuję, tylko muszę wymyślić sposób weryfikacji testeró aby nie "zgubić" zegarków...... chyba ze macie jakies pomysły :)

Bartek.

Pracuje a firmie gdzie 98% to Polacy razem to ok 250 dość zamożnych osób,zakład ma trzy lokalizacje,moja to Indiana i dwie Chicago. Niech każdy weźmie zegarek i da pomacać rodzinie i znajomym robi się 2500 potencjalnych klientów,trzeba lepszej reklamy? Namawiałem tu niejednego by zamówił każdy był pod wrażeniem lecz ze zdjęcia to mało kto był chętny. Oprócz tego mamy tu na forum kolegów z innych miast USA i pewnie też by pomogli. Lepszej kampanii reklamowej po kosztach Ci nie trzeba.

Pozdrawiam.

Piotr.

 

Edit

Jeśli chciałbyś wysłać inne zegarki z Twojej oferty chętnie pomogę w zdobyciu klienta. Nie każdy jest fanem zegarków z brązu a fajnych zegarków w twojej ofercie sporo a mało kto tu widział lub zna.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Bartoszu, nie ukrywam, że projekt zegarka dla Mustang Klub Polska, tak jak Czarny Pył - po prostu mnie urzekł od pierwszego spojrzenia. Moje pytanie brzmi - czy zwykły śmiertelnik spoza grupy będzie miał szansę na kupienie/zarezerwowanie takiego zegarka?

Pozdrawiam,
A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zegarek dla Klubu Mustanga, najpierw będą kupowali użytkownicy zarejestrowani z forum Mustanga, około 60% zegarków wstępnie jest już zarezerwowana.

Jakis czas będą mogło zarezerwować swoje numery, opłacić.... a później pewnie coś trafo do sprzedaży, pewnie nie będzie tego dużo bo i z poza kraju pytają o ten projekt.

Kalkulacja mówi że meski będzie kosztował 2000pln a damski na mechanizmie kwarcowym 1500

M- 100 sztuk

D- 50 sztuk

 

Za chwilke postawię z kolegą stronę dedykowaną do tego projektu.

 

Bardzo dziekuję!

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Balticus będzie na którymś z łodzkich festiwali 30 września - 1 października ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że nici w Wielkiej Fali ;(
Miałem nadzieję, że nie będę musiał szukać sobie prezentu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Balticus będzie na którymś z łodzkich festiwali 30 września - 1 października ?

Na obu będą moje zegarki, nie będę NIESTETY osobiście, w tym samym czasie jest impreza "Sylwester" Mustangowy, impreza którą po trochu też organizuję, a na dodatek zegarek "Mustangowy" był pierwszy i o nim na imprezie będzie mowa.

Ale moje zegarki będzie można zobaczyc, zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.