Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarki z indiegogo niesamowicie mi się podobały. Za cenę, którą zaproponowałeś to była świetna okazja. Szkoda. że nie wyszło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki z indiegogo niesamowicie mi się podobały. Za cenę, którą zaproponowałeś to była świetna okazja. Szkoda. że nie wyszło :(

 

To fakt. W tej sytuacji zapewne wrócę do koncepcji nabycia modelu  "Gwiezdny pył".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupił ktoś gwiezdny pył w czarnej wersji? Jeśli tak proszę o wrzucenie zdjęć, może jakiś filmik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupił ktoś moze dla żony córki kochanki bądź jest w posiadaniu damskiego pyłu? Można jakieś zdjęcia nadgarstkowe? Bo myśle nad prezentem dla zony


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może widzieliście post na @balticuspolska odnośnie aukcji charytatywnej na Fundację Ewy Błaszczyk AKOGO i Budzik. Przekazałem dwa zegarki Gwiezdny Pył, zachęcam do udziału.

 

http://charytatywni.allegro.pl/zegarek-meski-balticus-i5137141

oraz

http://charytatywni.allegro.pl/zegarek-damski-balticus-i5137138

 

BARDZO DZIEKUJE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś konkurs miał być/był na nazwę tego nowego fajnego modelu. Coś wiadomo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konkurs był?

Volans... Zegarek świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, był. nawet brałem udział, ale się nie udało ;)  oprócz Volansa wyróżnione zostały jeszcze 2 inne nazwy z tego co pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balticus Volans już w ofercie salonów, od prototypów odrózniają się przede wszystkim wskazówkami.

 

Główne cechy:

Miyota 9015, szafirowe wypukłe szkło, 10ATM, każdy indywidualnie numerowany na starcie mam małe ilości - ze złotymi wykonczeniami po 50 sztuk (zostało pewnie juz po 40), pełna stal po 100 sztuk.

Koperta 41mm

L2L 48,85

Wysokość 10,85

Cena detaliczna 2200

post-90676-0-62183300-1509088987_thumb.jpg

post-90676-0-32853000-1509088990_thumb.jpg

post-90676-0-70810200-1509088991_thumb.jpg

post-90676-0-06804800-1509088993_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balticus Volans, bardzo fajny zegarek, świetnie leży na nadgarstku. Miałem dzisiaj okazję przymierzyć go. Na żywo prezentuje się lepiej niż na fotkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam odkąd zobaczyłem ten zegarek jakby wyglądała tarcza gdyby jej zewnętrzna część z indeksami godzinowymi miała inną fakturę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do właścicieli( w sumie to nie tylko ;) ) gwiezdnego pyłu.

Czy Waszym zdaniem ta mieniąca tarcza nie wydaje się "kobieca"?

Ogólnie podoba mi się ten zegarek, jest ciekawy i intrygujący, ale czy nie jest właśnie przez ten "pyłek" za bardzo kobiecy? Czy po dłuższym czasie dalej lubicie patrzeć na tą tarcze, czy to była chwilowa fascynacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo nie jest kobieca.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek mam krótko więc ciężko powiedzieć. Mi się podoba. I widziałem już nad nim ochy i achy znajomych - jak przy żadnym moim innym zegarku, które zderzone byly z opiniami, że mam brokat na ręce...:)

 

Stwierdzić moge, że w tak ciężkiej technicznej kopercie całościowo zegarek nie sprawa wrażenia kobiecego - ale przyznam że bardzo podoba się kobietom. Moja żona nie cierpi zegarków i ten jako jedyny przykuł jej uwagę - powiedziała że mogłaby taki nosić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i potwierdzam - zdecydowanie nie kobieca. Spore wymiary koperty i jej masywna budowa dodatkowo odsuwają takie skojarzenie.

Edytowane przez Robbs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.