Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Balticus Grey Seal na początku była cena 1100zł, natępnie 1500, a teraz 1800zł. Wiadomo skąd takie skoki ceny? Cena poszła z jakością produkcji w górę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsze modele Grey Seal są dalej dostępne w cenie 1500 zł, a 1100 to chyba była przedsprzedaż.

 

W cenie 1800 masz wersje Made In Poland.

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balticus Grey Seal na początku była cena 1100zł, natępnie 1500, a teraz 1800zł. Wiadomo skąd takie skoki ceny? Cena poszła z jakością produkcji w górę?

Z przedsprzedaży jak dopiero wchodziła marka na rynek i nie miała zupełnie dystrybucji - to raz

1800 to modele składane w PL - to dwa

nic sie nie bierze z kosmosu :) aby być szeroko, hmmm o tyle o ile, ale szerzej dostępną marką trzeba walczyć o salony, reklama, marże, cuda wianki - za darmo jakoś nikt nie chce tego obić.

Ot głowne punkty kosztowe, choć jest ich znacznie więcej i dla jasności, każdy przechodzi to samo :) tylko skala różna b 300 sztuk inaczej się kalkuluje niż 300k czy 3mil sztuk :)

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Przewidujecie jakiegos skeletona ?

 

Powtorze za innymi - bardzo dobra robota,wszystkiego dobrego i dlugiego zycia dla pomyslodawcy

I prosze nie rezygnowac z indeksow i oznaczen w wewnatrz tarczy,nigdy,zabraniam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sumie chyba do @Balticus - Bartosz. Czy na terenie Trójmiasta dam radę gdzieś zobaczyć i przymierzyć Grey Seal II? Mam dość mały nadgarstek 16,5 - 17 cm i chciałbym najpierw przymiarkę zrobić. Ja rozumiem, że nie kupię bo umowa z Aliorem itp. ale chciałbym chociaż zobaczyć a widzę na stronie, ze najbliższy odział z tej strony jest w Tczewie...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla chcących zakupić Balticusa ale przeszkodą jest przedświąteczny brak gotówki jest rozwiązanie. Na Allegro jest promocja 20 x 0%. Ja czekam na swój pierwszy automat - wybór "nietypowy" - Helmet
Na ten moment można kupić: Grey Seal, Volans, Star Dust, Black Dust. Jest nawet Grey Seal II - niby nowy :)

Raty faktycznie 0%, wszystko elektronicznie, mi dopięcie wszystkiego zajęło maks. 10 min. Polecam! :)

Edytowane przez Misza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sumie chyba do @Balticus - Bartosz. Czy na terenie Trójmiasta dam radę gdzieś zobaczyć i przymierzyć Grey Seal II? Mam dość mały nadgarstek 16,5 - 17 cm i chciałbym najpierw przymiarkę zrobić. Ja rozumiem, że nie kupię bo umowa z Aliorem itp. ale chciałbym chociaż zobaczyć a widzę na stronie, ze najbliższy odział z tej strony jest w Tczewie...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W galerii bałtyckiej jest spory asortyment


Longines Oposition, Tag Heuer Formula 1, Certina DS Podim 100m, Glashutte Spezimatic, Casio 6900 7ER, Omega SMP300 Chrono, Breitling Avenger Seawolf, Maurice Lacroix Pontos S, Alpina Alpiner 4 - Kukuczka
"Art. 54. Konstytucji RP: 1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś cicho tu o Złotym Pyle

 

feece3352ae3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój? ;)

 

Nie. Byłem dziś w ZT i zwróciłem uwagę na trzcią wersję, o której na forum cicho. Była wersja męska i damska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nie. Byłem dziś w ZT i zwróciłem uwagę na trzcią wersję, o której na forum cicho. Była wersja męska i damska.

I jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia?

Złoto nie mój klimat. Mnie podoba się wersja stalowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Eeav0HA.jpg

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_Kwiatek_ To jest wersja z czarną tarczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

@_Kwiatek_ To jest wersja z czarną tarczą?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_Kwiatek_ To jest wersja z czarną tarczą?

Jest jeszcze srebrna, więc skąd wątpliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo już myślałem że pojawił się granatowy model ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi Mikołaj pod choinkę przyniesie jasnego Volansa ze srebrnymi indeksami. Doczekać się nie mogę :)

 

edit, no i się doczekałem. Zegarek rewelacja. Chodzi równo, wygląda super.

 

pytanie: Miota 9015 ma kierunek nakręcania wahadełkiem zgodnie z ruchem wskazówek zegara (patrząc od tyłu zegarka). W mojej sztuce czasami jest tak, że po odwróceniu zegarka do góry nogami (do dołu wskazówkami) wahadełko wykonuje kilka obrotów w stronę przeciwną. Jak jakby "oddawało" to co się nakręciło...

 

Tak ma być, czy oddawać do serwisu?

Edytowane przez ojciecpolak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Grey Seal II trafia już powoli tez do innych dystrybutorów niż Alior. Mam nadzieje, że niedługo będzie gdzieś do zobaczenia w Gdańsku :) Swoją drogą trochę dziwne, że nie oferują go u Ogrodowicza w Gdyni, przynajmniej na stronie nie ma. Z tego co wiem to tam je składają wiec krótka droga :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.