Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fajnie wygląda z tą koroną na godzinie 4. Ostatnio miałem rozmyślenia, i doszedłem do wniosku, że te asymetryczne koronki byłyby wygodniejsze na godzinie 2. Można to sprawdzić kręcąc przyciskiem stopera (jeżeli mamy takową możliwość) w pierwszym lepszym chrono i porównać sobie. 

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie wygląda z tą koroną na godzinie 4. Ostatnio miałem rozmyślenia, i doszedłem do wniosku, że te asymetryczne koronki byłyby wygodniejsze na godzinie 2. Można to sprawdzić kręcąc przyciskiem stopera (jeżeli mamy takową możliwość) w pierwszym lepszym chrono i porównać sobie.

Ale ma 4 koronka jest lepiej chroniona, a przy automacie kręcić nią nie ma po co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt ciekawy, a czarna tarcza to będzie na pewno mocny punkt w ofercie. 

Zastanawiam się czy wejdzie od razu cała linia modelowa z różnymi wersjami kolorystycznymi. 

Wersje Zielona, teraz czarna... kiedy niebieska? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny nowy projekt - kiedy przerodzi się w konkret?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten prototyp diverka z czarną tarczą. Bransoleta też pasuje. Wskazówki koniecznie powinny zostać - komponują się świetnie z resztą zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, aczkolwiek jestem ciekaw jak by się prezentowała tarcza z „brakującymi” minutami/sekundami. Z jednej strony ta pokazana wyróżnia się na tle setek innych driverów, z drugiej - podzialka bywa użyteczna.

Mała wada - wskazówki, gdzieś juz takie widziałem ;) np. w roamer r-matic III.

 

Tak czy siak, czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie sprzedaży. Kształt, wymiary, bransoleta - chcę taki. :)

Edytowane przez ntcm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się podcięcie (łukowata pozioma linia) na kopercie na wysokości początku uszu. To samo rozwiązanie zastosował Gerlach w jednym ze swoich modeli, nadaje ono zegarkowi dodatkowej masywności. A to i tak będzie ciężki optycznie klamot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W uszach 24mm, zwężana bransa do 21mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie, w zeszłym tygodniu pokusiłem się na czarny pył z datą - dogryzamy się, ale już czuję miłość. Jedyne z czym mam problem, w pasku który jest w zestawie jeden z teleskopów jest według mnie wadliwy, pasek nie siedzi dobrze w zegarku - nie chciałbym przez taką pierdołę składać reklamacji, czy co gorsza oddawać zegara na jakiś czas - czy ktoś wie, gdzie mogę dokupić taki teleskopik, z góry dzięki i pozdrawiam.

PS. Obił mi się o oczy pasek wykonany na zamówienie do balticusa i szczerze przyznam rwał portki - może ktoś skojarzy, czy był on robiony przez Filipa (JFS)? Jeśli tak byłbym wdzięczny za orientacyjną cenę, pozdrawiam!

Edytowane przez TheKubizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakbyś pokazał albo opisał, mógłbym powiedzieć czy był robiony przeze mnie ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Obił mi się o oczy pasek wykonany na zamówienie do balticusa i szczerze przyznam rwał portki - może ktoś skojarzy, czy był on robiony przez Filipa (JFS)? Jeśli tak byłbym wdzięczny za orientacyjną cenę, pozdrawiam!

Ten? Stronę wcześniej jest więcej zdjęć.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/133677-balticus-watches/page-41?do=findComment&comment=2394536


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakbyś pokazał albo opisał, mógłbym powiedzieć czy był robiony przeze mnie ;)

Za cholerę nie mogę go dokładnie skojarzyć, pamiętam, że zrobił ogromne wrażenie na mnie - no nic. Ale w każdym bądź - można się do Ciebie zgłosić i coś podziałać w tej materii? Pozdrawiam.

 

 

Właśnie nie - choć jest piękny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u Mateusza pasek do mojej żony małego GP. Jak wszyscy wiemy to kwarc i jakoś specjalnie nigdy nie czytałem co tam na deklu jest napisane.

Po przybliżeniu zdjęcia Mateusza można przeczytać, że to AUTOMATIC MOVEMENT

 

uS61UKN.jpg

 

@Balticus - Bartosz powinienem reklamować? Bo ktoś mi do środka kwarca włożył :P

I co to jest "CRYSTA"? :D

Edytowane przez diesel

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no, trzeba sobie zdawać sprawę, że microbrandy to jednak nie Certina czy inna duża firma typu korpo Swatch i to trochę chałupnictwo i takie babole mogą się zdarzyć.

 

Lepsze kwiatki są na stronie www.

 

Xnl4ouk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona Balticusa rzeczywiście jest ortograficznie trudna. Za to cieszę się, że ludzie mający te same problemy co ja osiągają sukcesy w życiu  ;). Jest to na prawdę budujące. 

A co do tej wpadki z napisem na deklu. Zachowałbym dla potomnych. Może kiedyś będzie to coś warte. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u Mateusza pasek do mojej żony małego GP. Jak wszyscy wiemy to kwarc i jakoś specjalnie nigdy nie czytałem co tam na deklu jest napisane.

Po przybliżeniu zdjęcia Mateusza można przeczytać, że to AUTOMATIC MOVEMENT

 

@Balticus - Bartosz powinienem reklamować? Bo ktoś mi do środka kwarca włożył :P

I co to jest "CRYSTA"? :D

 

Hehe tak to jest jak się skupia na robieniu paska :D Nawet ja tego nie zauważyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-44476-0-68055100-1549352355_thumb.jpeg

 

Gratka dla kolekcjonerów.

 

Powstał unikalny zegarek Balticus Order Uśmiechu, który został wykonany w jednym tylko egzemplarzu i nigdy nie powstanie drugi taki sam. Zegarek posiada modyfikację tarczki faz księżyca, gdzie zamiast księżyca mamy słoneczko Orderu Uśmiechu . Tutaj jest temat, gdzie można poczytać dlaczego powstał ten unikalny zegarek: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/171477-order-uśmiechu

 

 

Ten unikat każdy z nas może mieć. Niżej szczegóły jak zalicytować.

 

Napisz maila na adres: [email protected] w tytule podając „Koncert Charytatywny - licytacja”.

 

W treści maila podaj:

- swoje imię i nazwisko,

- przedmiot, którym jesteś zainteresowany czyli zegarek Order Uśmiechu

- górną granicę sumy jaką jesteś w stanie za dany przedmiot zapłacić,

- podaj swój numer telefonu i adres mailowy do kontaktu

 

post-44476-0-01594500-1549352465_thumb.jpeg

 

Zdjęcia: Filip Szymaniak

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właściciela Balticusa:)

 

Czy i kiedy można spodziewać się tarczy meteorytu z automatem?

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne pytanie - do posiadaczy Balticusa Gwiezdny Pył z datownikiem i automatem... (ogromnie mi się podoba i nosze się z zamiarem)

Jak się ten instrument sprawuje po paru(nastu) miesiącach eksploatacji?

Czy nie jest za duży, za gruby (czy te z za wysoki) i zbyt kanciasty?

Czy koperta się bardzo rysuje, a jeśli tak to czy da się to wypolerować?

No i ogólnie - co i jak z tym czasomierzem...? Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne pytanie - do posiadaczy Balticusa Gwiezdny Pył z datownikiem i automatem... (ogromnie mi się podoba i nosze się z zamiarem)

Jak się ten instrument sprawuje po paru(nastu) miesiącach eksploatacji?

Czy nie jest za duży, za gruby (czy te z za wysoki) i zbyt kanciasty?

Czy koperta się bardzo rysuje, a jeśli tak to czy da się to wypolerować?

No i ogólnie - co i jak z tym czasomierzem...? Warto?

 

Mogę się wypowiedzieć bo mam takiego od momentu premiery. Co prawda noszony okazjonalnie na przemiennie z innymi. Myślę że raz na 2-3 tygodnie gości na nadgarstku.

Czas trzyma dobrze, nie zauważyłem specjalnych odchyłek.

Jest bardzo wygodny, mam mały nadgarstek i nie mam z nim problemu.

Koperta nie łapie łatwo rys. Jedyne mikrorysy mam na bezelu. Koperta jest szczotkowana więc we własnym zakresie raczej nie poprawisz,

Warto. Chociaż jeśli nie zależy Ci na dacie to bym brał bez. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.