Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję za rzetelne informacje.

Wolałbym z datą, bardzo bym wolał... Sam nie wiem... pomyśle i zastanowię się ;-)

jakby mi się trafił oferent z Balticusem, który wziąłby w rozliczeniu mojego Tissota, to bym pewnie i taki bez daty wziął ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za rzetelne informacje.

Wolałbym z datą, bardzo bym wolał... Sam nie wiem... pomyśle i zastanowię się ;-)

jakby mi się trafił oferent z Balticusem, który wziąłby w rozliczeniu mojego Tissota, to bym pewnie i taki bez daty wziął ;-)

 

Sam miałem podobny dylemat - lubię mieć datownik pod ręką ale jednak bardziej podobała mi się wersja bez. Finalnie zdecydowałem się na funkcjonalność i nie żałuję, koperta się mocno nie rysuje, zegarek mam na łapie 3-4 razy w tygodniu i jakoś specjalnie się z nim nie obchodzę. Generalnie polecam pomierzyć przed, bo każdy z nich według mnie daje inne odczucie na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO bardzo dobrze. Świetnie prezentuje się to czerwone przeszycie, które ożywia całą tą kompozycję, a do tego współgra z czerwonymi akcentami na tarczy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze.Zegarek i pasek mają taki techniczny wygląd, więc dobrze są dobrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem Michał i stoję przed zakupem nowego zegarka na codzień - przesiadam się z G-Shocka Steel series.Będzie to Balticus Gwiezdny Pył z datownikiem.

W jednym ze sklepów internetowych jest promocja na kwarca -10% i jest do zgarnięcia za 1710zł, za automata trzeba dać 2300.

To ponad 1/3 różnicy w cenie - stać mnie żeby dopłacić ale nie wiem czy warto, zwłaszcza, że mechanizm nie jest widoczny. 

Proszę o poradę bardziej doświadczonych kolegów co by zrobili na moim miejscu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej. Jestem Michał i stoję przed zakupem nowego zegarka na codzień - przesiadam się z G-Shocka Steel series.Będzie to Balticus Gwiezdny Pył z datownikiem.

W jednym ze sklepów internetowych jest promocja na kwarca -10% i jest do zgarnięcia za 1710zł, za automata trzeba dać 2300.

To ponad 1/3 różnicy w cenie - stać mnie żeby dopłacić ale nie wiem czy warto, zwłaszcza, że mechanizm nie jest widoczny.

Proszę o poradę bardziej doświadczonych kolegów co by zrobili na moim miejscu :)

Kwarc to pewnie nowa wersja slim, jest kilka mm cieńsza od automatu. Jeśli masz mniejszy nadgarstek brałbym kwarca :).

 

EDIT: automata w novotime masz w promocji za 2070d1d40c51078ec2bc9da1bfb59962354a.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dudak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tyrania to kwarc bo jest bardziej wytrzymalszy a jak tak do normalnego noszenia bez żadnych ceregieli  to automat. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli nie musi być mechaniczny werk, to bierz kwarca.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią podejścia do tematu. ☺

W/g mnie, a wiem że jest wielu podobnie myślących - kwarc to nie zegarek, tylko urządzenie do odmierzania czasu. Zegarek musi mieć "duszę", czyli mechanizm. Manualny albo automatyczny. Jeżeli cię stać, to kup sobie zegarek a nie urządzenie. ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz kwarca jeśli się podoba, wygodny bezobsługowy, fajny wygląd.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Buzobsługowy - być może.

Wygląd - taki sam jak automatu. No trochę grubszy, ale to szczegół.

A co zegarek to nie urządzenie.

Edytowane przez Zielonkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zegarek to nie urządzenie.

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem Michał i stoję przed zakupem nowego zegarka na codzień - przesiadam się z G-Shocka Steel series.Będzie to Balticus Gwiezdny Pył z datownikiem.

W jednym ze sklepów internetowych jest promocja na kwarca -10% i jest do zgarnięcia za 1710zł, za automata trzeba dać 2300.

To ponad 1/3 różnicy w cenie - stać mnie żeby dopłacić ale nie wiem czy warto, zwłaszcza, że mechanizm nie jest widoczny. 

Proszę o poradę bardziej doświadczonych kolegów co by zrobili na moim miejscu  :)

Kwarca bierz. Cieńszy i lżejszy => wygodniejszy, bezobsługowy => używasz innego, a on wciąż działa i bezstresowy => nie musisz się martwić, że stukniesz w stół albo upuścisz i się zepsuje.  Sam kupuję mechaniczne tylko dla designu, bo w kwarcach mniejszy wybór. "Dusza" to emocjonalne przywiązanie użytkownika do zegarka, o który trzeba dbać: uważać na niego, nakręcać, sprawdzać odchyłki chodu, ładować kasę w serwisowanie co kilka lat. Kwarc jest dla Ciebie, a nie Ty dla niego. No, ale co kto lubi. Tak jak z gramofonem i MP3, pełną kurzu i roztoczy biblioteczką i epapierem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarca bierz. Cieńszy i lżejszy => wygodniejszy, bezobsługowy => używasz innego, a on wciąż działa i bezstresowy => nie musisz się martwić, że stukniesz w stół albo upuścisz i się zepsuje. Sam kupuję mechaniczne tylko dla designu, bo w kwarcach mniejszy wybór. "Dusza" to emocjonalne przywiązanie użytkownika do zegarka, o który trzeba dbać: uważać na niego, nakręcać, sprawdzać odchyłki chodu, ładować kasę w serwisowanie co kilka lat. Kwarc jest dla Ciebie, a nie Ty dla niego. No, ale co kto lubi. Tak jak z gramofonem i MP3, pełną kurzu i roztoczy biblioteczką i epapierem ;-)

A co też istotne kwarc zastosowany w wersji slim jest dobrej jakości. Nie jest to budżetówka za 50pln jak z darza się u bardziej znanych producentów.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc to pewnie nowa wersja slim, jest kilka mm cieńsza od automatu. Jeśli masz mniejszy nadgarstek brałbym kwarca :).

 

EDIT: automata w novotime masz w promocji za 2070

 

Promocja wyprzedana niestety  :(.

 

 

 

Dziękuje wszystkim za liczne odpowiedzi i porady. Padło na kwarca, już zamówiony  :). Jak dojdzie na pewno się pochwale.

Zaoszczędzone 6 stówek dołożę do automata, który prędzej czy później się u mnie pojawi. Być może, któryś z prototypów Balticiusa? Zapowiadają się nieźle... ale to oczywiście jak Gwiezdny Pył spełni moje oczekiwania  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wszystkim! Według mnie, to najlepszy model, wypuszczony dotychczas przez Balticusa :)

f5e456f3a47992090d2dc7935fc0992d.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wszystkim! Według mnie, to najlepszy model, wypuszczony dotychczas przez Balticusa :)

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

a według mnie wizualnie najgorszy gwiezdny pył - napackane wszystkiego: subtarcze chronografu, biały datownik i to "dumne" logo/napis czasoholicy w smutnym połaczeniu z plackowatymi indeksami zabiją całe piekno tarczy z awenturynu, której prawie nie widac ... oczywiście to jedynie moja subiektywna opinia

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a według mnie wizualnie najgorszy gwiezdny pył - napackane wszystkiego: subtarcze chronografu, biały datownik i to "dumne" logo/napis czasoholicy w smutnym połaczeniu z plackowatymi indeksami zabiją całe piekno tarczy z awenturynu, której prawie nie widac ... oczywiście to jedynie moja subiektywna opinia

Z gustami jak z tyłkiem - każdy ma swój. I to jest piękne, bo inaczej wszyscy nosiliby bauhausy, albo divery. Niech żyje różnorodność! :D

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem zegarki Balticusa. Oglądałem też czasoholika, ale nie podszedł mi zupełnie, jak dla mnie za dużo się na nim dzieje. Natomiast gwiezdny pył do mnie przemówił i cieszy mój nadgarstek. Może proste pasuje prostym :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałem gwiezdny pył i grey seal fajne zegarki tylko czy cena ponad 2k to nie za dużo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Sprzedają się jak świeże bułeczki wiec chyba nie za dużo :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.