Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej to zadzwonić na podany numer telefonu. Przez Facebooka kontakt jest ciężki :(

A Deep Water ma być dostępny jeszcze w tym roku.

Edytowane przez Kopzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym spróbować moją Grey Seal II na bransolecie. Rozstaw uszu - wiadomo, 22mm. Ale zależy mi na zaokrąglonych ogniwach końcowych, dopasowanych do okrągłej koperty. Czy ktoś z Was ma pojęcia jak dobrać bransoletę, żeby końcowe ogniwa pasowały? Czy np. taka Jubilee Strapcode robiona pod Steinhart Ocean One będzie dobra: https://www.strapcode.com/products/metal-ss-bcl20-b092


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świątecznie

 

post-101461-0-37878700-1577313088_thumb.jpeg

 

 

Bardzo fajny, uniwersalny zegarek. Rozmiar dla mnie na styk, dlatego byłby jeszcze fajniejszy, gdyby miał o 2-3mm mniejszą kopertę. ;)

 

Przy okazji wspomnę, że kontakt i obsługa ze strony Balticusa pierwsza klasa - dzięki!

Edytowane przez ntcm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volans to świetny zegarek na dzień powszedni. Klasyka, do wszystkiego pasuje. 364ab4a869ae4538ba34e54961c1cbbe.jpg

e3419fdde0cfc499dc3108437065ce17.jpg

Edytowane przez opolczyk

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem w tym wątku zdjęcia fali więc wrzucam :)417293e4df5863ef3d96b432ba5da327.jpg

Edytowane przez Czy3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dokopałem hasło do forum po kilku latach, żeby móc napisać w tym temacie.

Właśnie miałem zamawiać GP, ale poczekam jeszcze chwilę, bo być może skuszę się na divera. Tym bardziej, że ma koronkę w prawidłowym miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy ktoś z was licytował zegarek, który Balticus przygotowywał dla klubu Wisła Kraków?

Projekt wygląda ciekawie.


Obecnie posiadane: Maurice Lacroix Masterpiece Flyback Chronograph, Gerlach Karaś,  GS DW5600, Seiko Presage SARY057, Balticus "Wiślak"

Historyczne: Longines Hydroconquest, Orient Bambino v2, Tag Heuer Formula 1, Jorg Gray 3500 Chrono, Seiko SSb073p1, Orient Mako III, Citizen ny4050-03l, Dan Henry 1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy ktoś z was licytował zegarek, który Balticus przygotowywał dla klubu Wisła Kraków?

Projekt wygląda ciekawie.

Pod warunkiem, że jest się kibicem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że zegarek nie będzie interesował kibiców innych klubów. Ale myślę, że dla osób postronnych może być to fajna ciekawostka.


Obecnie posiadane: Maurice Lacroix Masterpiece Flyback Chronograph, Gerlach Karaś,  GS DW5600, Seiko Presage SARY057, Balticus "Wiślak"

Historyczne: Longines Hydroconquest, Orient Bambino v2, Tag Heuer Formula 1, Jorg Gray 3500 Chrono, Seiko SSb073p1, Orient Mako III, Citizen ny4050-03l, Dan Henry 1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak grubo wystartowali z cena , chyba, że się nie znam bo nie wiem jaka specyfikacja. Zegarek ładny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w komentarzach na fb, była informacja, że cena ma być "nieco" wyższa od Grey seal 2. Tu wychodzi jakieś +40%. Zobaczymy jeszcze jak w innych źródłach będzie. Może to swoisty podatek od nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi indeksy wydają się zbyt grube i masywne w stosunku do reszty elementów tarczy i bezela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że mechanizm automatyczny wyczytałem, ale wie ktoś jakiej produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech. Ładny, ale cena prawie jak za szwajcary. :/

Edytowane przez ntcm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. W tej cenie Certine DS Action na powermaticu czy chocby uzywanego Hydroconquesta sie kupi ze o calej masie microbrandow nie wspomne.

Ciekawe co na to Wroclaw. Czy tez pojda ze swoim nurkiwm w ta cenowa strone.

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynagrodzenia pracowników do góry

ZUS do góry

energia do góry

czynsze/dzierżawy do góry

wszelkie usługi dla biznesu do góry

kłody pod nogi w rozliczaniu różnych kosztów podatkowych

za...ste pomysły typu PPK

.

.

.

.

oczekujecie niższych cen ....???  Nawet Caritas bierze już więcej za świeczki


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię... Żale społeczne to w innym temacie. Jeśli ktoś pisze orientacyjna cenę jako "nieco wyższą" to +40% dla mnie przekracza pojęcie nieco. I tyle. Kogo stać to kupi. Kogo nie to nie. Proste. Odnośmy się do faktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynagrodzenia pracowników do góry

ZUS do góry

energia do góry

czynsze/dzierżawy do góry

wszelkie usługi dla biznesu do góry

kłody pod nogi w rozliczaniu różnych kosztów podatkowych

za...ste pomysły typu PPK

.

.

.

.

oczekujecie niższych cen ....??? Nawet Caritas bierze już więcej za świeczki

Tak.

 

€700 to już jest średnia/wyższa półka (cenowa) microbrandów, nieraz ze szwajcarskim mechanizmem - gdyby takowy znalazł się w Deep Water, to cena by tak nie bolała.

Bardzo cieszą mnie polskie marki, fajne projekty - jak ten tutaj. Oby wszystkie się sprzedały - kibicuję. Sam jednak postoję i popatrzę, bo dla mnie to troszkę za drogo w porównaniu do innych.

 

Poza tym odrobinę za duży. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie widać jaki będzie odzew. Do tego aby ruszyć sprzedaż będą promocje, kody, newslettery. Chyba, że będzie się dobrze sprzedawał. Sam jestem ciekaw jak rynek zareaguje. To poza Syrena od xicorra oraz polpora najbardziej odważna cena.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię... Żale społeczne to w innym temacie. Jeśli ktoś pisze orientacyjna cenę jako "nieco wyższą" to +40% dla mnie przekracza pojęcie nieco. I tyle. Kogo stać to kupi. Kogo nie to nie. Proste. Odnośmy się do faktów.

1.to nie jest żal społeczny tylko właśnie fakt,

2.trzeba się przyzwyczaić, że tanio to już było. czy cena jest odpowiednia dla klienta?, to przyznaję Tobie rację, każdy sam oceni i kupi lub nie

3.a ja proszę, abyś nie pouczał mnie co gdzie mam pisać. sam będę o tym decydował


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.