Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie tu pasuje. :)

20200305-160615.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie pakiety i nagrody do nich przypisane?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pakiet za 2000 zł jest bardzo sensowny. Koszula plus voucher na 700 zł to ciekawa opcja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o pakiecie za 10500 PLN? W komplecie oprócz koszuli jest limitowany zegarek warty jakieś 5k + Złote spinki z motywem z Gwiezdnego Pyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od budżetu. ;) Z numerem 1/200 już nie ma.

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu zainwestowałem w browar, teraz chętnie zainwestowałbym w zegarki, niestety uważam że pakiety są słabe, na co mi koszula , a rabat zmusi mnie do kupienia zegarka za kwotę sporo wyższa i nakręca sprzedaż.Kupię zegarek za 3000 zł dostanę rabat 1000 zł to firma sprzeda zegarek bez pośrednika i jeszcze sporo zarobi.

Co nie zmienia faktu że pewnie coś kupię , lubię wspierać fajne pomysły, choć szałowego zegarka to tam nie widziałem, czekam na model z reklamy z polskimi dniami tygodnia.....Taki bym kupił ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu zainwestowałem w browar, teraz chętnie zainwestowałbym w zegarki, niestety uważam że pakiety są słabe, na co mi koszula , a rabat zmusi mnie do kupienia zegarka za kwotę sporo wyższa i nakręca sprzedaż.Kupię zegarek za 3000 zł dostanę rabat 1000 zł to firma sprzeda zegarek bez pośrednika i jeszcze sporo zarobi.

Co nie zmienia faktu że pewnie coś kupię , lubię wspierać fajne pomysły, choć szałowego zegarka to tam nie widziałem, czekam na model z reklamy z polskimi dniami tygodnia.....Taki bym kupił ????

No to możesz go kupić przy progu 8 i wyżej. Złota bizuterie do tego dostaniesz. Do tego masz akcje, może zyskasz, może nie stracisz, a może stracisz, niestety tego nie wie nikt co nam nasze GPW (nie dotyczy jeszcze Balticusa) odwali. Ja właśnie ze względu na obecną sytuację jestem zmuszony poczekać prawie do końca zbiórki. ;)233ae7d7560d566fa2643a236f6083a3.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba się ten tekst:

Większość startupów i firm na wczesnym etapie rozwoju nie odnajduje się w realiach rynkowych i upada. Inwestując w projekt na platofrmie beesfund.com znacznie bardziej prawdopodobne jest, że utracisz zainwestowane środki, niż uzyskasz zwrot z inwestycji lub ponadprzeciętny zysk. Nie powinieneś w ten sposób inwestować więcej kapitału, niż jesteś w stanie stracić bez utraty standardu życia.

 

Zachęca to do inwestycji, zwłaszcza że dywidendy przez najbliższe lata nie planują, cała zebrana kasa idzie w projekty i reklamę a nic o budynku, ludziach czyli co dalej spółka jednoosobowa która część zegarków składa u miejscowego zegarmistrza? Trochę słabe.Sytacja na świecie też nie jest rewelacyjna, słaby okres na myślenie o akcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma na stanie diver Deep Water i mógłby się wypowiedzieć czy luma daje radę i jak to się nosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim daje radę

20200227-151053.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balticus zapowiedział dziś gwiezdny pył 40mm, nie mogę się doczekać ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Fajny rozmiar, fajne zapięcie i taka sobie koronka.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W automacie i z pasującym datownikiem.

Dobrze się zapowiada :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy na ile zejście z rozmiaru 42mm na 40mm zmieni odczuwalną wielkość zegarka.

Mierzyłem 42mm, ale to nie rozmiar na mój nadgarstek. To bardzo duży zegarek. Szkoda.

 

Dobra zmiana, jeżeli chodzi o wskazówki - godzinową i minutową.

Bez grota w sekundniku byłoby chyba lepiej.

 

Ciekawe na ile zmieni się bransoleta. Przy egzemplarzu, który mierzyłem była taka sobie. Czegoś brakowało.

 

Czekam niecierpliwie. Jak na nadgarstku nie będzie przytłaczał - chętnie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz średnicy zmniejszy się też grubość i L2L, to też sporo da. Co do bransolety to na pewno zapięcie może mieć mikroregulace, a to też spory plus. Osobiście mam chrono GP i na mój nadgarstek 16,5cm jest duży (mam sentyment do niego). Byłoby lepiej gdyby bransoleta miała mikroregulace czego nie daje motylek.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszenie koperty duży +.

Ciekaw jestem, czy będą różne kolory tarcz.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczył porównanie.

Można gdzieś jeszcze dorwać poprzednią wersję 42mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że tylko ja mam zegarek Balticusa na Forum.

20200521-193626.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda, że tylko ja mam zegarek Balticusa na Forum.

Ja też mam, ale takiego default_smile.png2cef8b8b3b8ac5497885eeabfb490fb6.jpg&key=6a0a94b017708be089bc547de5ee22e9e03e58a4e0f38b1d1243fae26b2e3aea

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda, że tylko ja mam zegarek Balticusa na Forum.[[/url]   

 

Ale za to szczerze noszony. Zazdroszczę.    

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Balticusa głównie z powodu rozmiarów kopert. Firma stosuje rozmiarówkę modną na przełomie wieków, natomiast obecnie powraca się (i to juz od pewnego czasu) do rozmiarów klasycznych, tak samo jak klasyczne same w sobie są mechaniczne zegarki. Rozmiar 42 mm dla zegarka garniturowego czy EDC to pomyłka, 40 mm to absolutne, przeze mnie z trudem tolerowane maksimum. Mam jednego 40,5 i wciąż się do niego przyzwyczajam. Przypuszczam, ze planowane 40 mm dla GP to i tak będzie dla mnie za dużo, biorąc pod uwagę formę koperty. W tej chwili 38-40 mm dla EDC i 38 mm dla garniturowca to takie powiedzmy ostrożne optimum, ale 36 mm to też niezła opcja.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.05.2020 o 21:58, oprzemyslaw napisał:

Ale za to szczerze noszy. Zazdroszczę.   

Dzięki. 

 

Sierżant, długo się wzbraniałem przed zakupem właśnie z powodu rozmiaru. Nikt z moich znajomych nie miał abym mógł przymierzyć. Teraz wiem, że pomimo rozmiaru nosi się go świetnie. Leży jak przyklejony. 

20200523-153943.jpg 

W dniu 21.05.2020 o 20:49, Lupus_01 napisał:

Ja też mam, ale takiego

Czerwony fajny. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.