Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Ten zegarek budzi tyle sprzecznych opinii, ze aż postanowiłem sobie go kupić.

 

Jak przyjdzie, zobaczymy :) Z chęcią coś tu skrobnę po porównaniu do posiadanych zegarków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni za mną chodzi ... Dzięki za recenzję, bo to tylko przyśpieszy chód ;) Zegarek ma niewątpliwe zalety i faktycznie zapięcie jest hm.. duże? Jest naprawdę ładny. Mam tylko jedno pytanie co w Balticus oznacza Made in Poland?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarczę na pewno. Mechanizm nie, samo złożenie chyba w PL?

 

Wskazowka, 2990 jest na metce. W kruku wchodzi -10% i wychodzi 2690 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Michal93 napisał:

Tarczę na pewno. Mechanizm nie, samo złożenie chyba w PL?

 

Wskazowka, 2990 jest na metce. W kruku wchodzi -10% i wychodzi 2690 :)

Chyba? Podejrzewam, że inwestorzy wiedzą na pewno i może się podzielą wiedzą. 

Dzieki za wskazówkę, jak uzyskać te 10 % rabaru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak w realu  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy minus - pudełko, opakowanie, sam zegarek po prostu śmierdzą :D nie wiem, muszę go chyba wystawić za okno na tydzień, żeby się pozbyć tego zapachu :)

 

Tarcza na żywo świetna, zegarek 40 mm, a na ręku leży jak 43-44 mm, także bardzo masywny. Jakość wykonania, dla mojego laickiego oka, bardzo porządna, biorąc pod uwagę koszt zakupu to w ogóle świetna. Bardzo fajne zapięcie z regulacją. Wygodna bransoleta, L2L do mojego nadgarstka tez pasuje bardzo dobrze.

 

Nie wiem czy znajdzie się lepszy „całokształt” jak ten Balticus w tej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio w sklepie i robi wrażenie, fakt wydaje się dość masywny ale na moim małym nadgarstku 16.5cm lezal calkiem calkiem. Jak bedzie wersja z calkowicie szczotkowana bransa to moze bym sie skusil, pyganie tylko jak czesto bym go nosił bo to bardzo blink blink rzucajace sie w oczy swiecidelko ;)

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, bober5264 napisał:

...

pyganie tylko jak czesto bym go nosił bo to bardzo blink blink rzucajace sie w oczy swiecidelko ;)

Z tego co kojarzę,  to właśnie taki ma być. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2020 o 18:41, Paweł Bury. napisał:

 

 

 

Screenshot_2020-12-22 Volkswagen Touareg – Wikipedia, wolna encyklopedia.png

Mniejsza o to jak się nazywa - wizualnie podoba mi się

Cena faktycznie wysoka ale raczej się sprzeda - właściciel marki dobrze jak na razie celuje

Trochę szkoda że w nazwie modelu Balticusa jest błąd. Prawidłowa nazwa powinna brzmieć: Nomada, podobnie jak nie Szerp, a Szerpa. 

Kiedyś bodajże Chevrolet nazwał swój model Nova i był zdziwiony że w krajach hiszpańskojęzycznych nie chciał się sprzedawać. Cóż, trochę niefajnie jeździć autem, którego nazwa w wymowie brzmi „no va”, czyli... „nie jeździ”

@pawelbury: w przypadku VW masz angielską pisownię, Polska prawidłowa to Tuareg. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę szkoda że w nazwie modelu Balticusa jest błąd. Prawidłowa nazwa powinna brzmieć: Nomada, podobnie jak nie Szerp, a Szerpa. 

Kiedyś bodajże Chevrolet nazwał swój model Nova i był zdziwiony że w krajach hiszpańskojęzycznych nie chciał się sprzedawać. Cóż, trochę niefajnie jeździć autem, którego nazwa w wymowie brzmi „no va”, czyli... „nie jeździ”
@pawelbury: w przypadku VW masz angielską pisownię, Polska prawidłowa to Tuareg. 
A co powiesz o Pajero? ;) tez u latino nie przyjal sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2020 o 22:32, Michal93 napisał:

Normalne 10% na karcie w kruku :)

Już myślałem że w Kruku jest taniej niż od producenta i się sfrajerowałem zamawiając u źródła :)

Czekam na przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy no 2690 wychodzi, więc z tego co wiem to jest taniej :) Punkty na kartę też dodane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko musisz mieć kartę Kruka i historię zakupów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz coś u nich kupowałem, dostałem kartę ale nie zakładałem konta i nie wiem czy miałbym już jakiś rabat. Na Rolexa ciągle czekam więc historia zakupów nie rośnie.
Poza tym Kruk nie ma GP z datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.01.2021 o 12:51, beniowski napisał:

Trochę szkoda że w nazwie modelu Balticusa jest błąd. Prawidłowa nazwa powinna brzmieć: Nomada, podobnie jak nie Szerp, a Szerpa. 

Kiedyś bodajże Chevrolet nazwał swój model Nova i był zdziwiony że w krajach hiszpańskojęzycznych nie chciał się sprzedawać. Cóż, trochę niefajnie jeździć autem, którego nazwa w wymowie brzmi „no va”, czyli... „nie jeździ”

@pawelbury: w przypadku VW masz angielską pisownię, Polska prawidłowa to Tuareg. 

 

Nie wydaje mi się. Z wersją "nomada" stykam się dopiero od pewnego czasu, w literaturze od zawsze używano formy "nomad". Wydaje mi się, że wersja "nomada" powstała wtórnie, właśnie przez analogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Ceteth napisał:

Powrót do Balticusa :)

 

To nie jest forum miłośników pudełek, pokaż tą ciekawszą rzecz z logiem Balticusa. :P

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem odbierałem to i światła do zdjęcia nie było :) ver 1 pokonała mnie rozmiarem i niedoróbkami. Jak na razie ver 3 wszystko (oprócz rozmiaru klamry w bransolecie) robi lepiej :)

IMG_20210120_083908.jpg

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ceteth napisał:

Wczoraj wieczorem odbierałem to i światła do zdjęcia nie było :) ver 1 pokonała mnie rozmiarem i niedoróbkami. Jak na razie ver 3 wszystko (oprócz rozmiaru klamry w bransolecie) robi lepiej :)

 

Gdzie kupowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bugs napisał:

Gdzie kupowałeś?

Z drugiej ręki dziabnąłem, oferta była nie do odrzucenia, a wersja 3 gdzieś tam na moim radarze była :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2021 o 12:07, Glint napisał:

Balticus dojechał wiec czas się przywitać default_smile.png

 

19 godzin temu, Ceteth napisał:

Powrót do Balticusa :)

Gratuluję. 

9 godzin temu, Ceteth napisał:

Wczoraj wieczorem odbierałem to i światła do zdjęcia nie było :) ver 1 pokonała mnie rozmiarem i niedoróbkami. Jak na razie ver 3 wszystko (oprócz rozmiaru klamry w bransolecie) robi lepiej :)

Fajny jest. 

Pokaż jak leży na ręce. Może skusiłbym się.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.