Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

:lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szybkie pytanie do znawców: czy balticus czarny pył wychodził w dwóch rozmiarach koperty 40mm i 42mm? I jaki jest L2L u tego modelu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka perełka, Volans w limitce. Z niebieską wskazówką powstały tylko 3 sztuki. :)

IMG_20220113_104628.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siedzi ladnie i tarcza gwiezdny pyl na zywo mega, jednak zapiecie, to jakas pomylka... 😬

6C1EA66F-1CB2-4566-84BE-9DDA926A94FD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nadgarstku wygląda bardzo dobrze. Według mnie zapięcie, jak i cała bransoleta jest w GP niestety 'taka sobie', lekko mówiąc. Nie można jednak przez to powiedzieć, że nie jest to fajny zegar, bo jest :) Choć są oczywiście różne gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta jest w tej kwocie całkiem, całkiem, ale zapięcie to jest dramat. Funkcjonalnie, ok, fajnie mieć taką regulacje, ale samo wykonanie, rozmiar i odczucie, ze jest zrobione z taniej blachy to już na spory minus. Dla mnie super zegarek, gdyby na metce było max 2 000, nie 3 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem dziś w pracy...

 

20220301_125643.jpg

 

Ups. Źle ustawiłem datownik :)

Wszystko przez to, że wczoraj miałem wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolekcji Gwiezdny Pył dołączyły Bąbelki:

 

 

 

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tys za kwarc i melanż Strauma z Aikonem - z tymże Straum w automacie oczywiście drożej?

Paskudny ten bąbel w oleju.

Jestem na nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Exuberant napisał(-a):

Zegarki ladne, Straum ich z tekstura uprzedzil :D Ale 3tys. za kwarc... Balticus szaleje z cenami.

Cóż, o cenach nie ma sensu dyskutować, ale nie wiem co by mnie miało skusić do tego kwarca, zamiast do Tissota PRX na Powermaticu. Bo cena podobna 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Balticusie Gwiezdny Pył Meteoryt ale Citizen mi się pojawił na horyzoncie i mam dylemat. Citizen Promaster  Super titanium diver. Teraz za i przeciw.Który wybrac? Balticusa mierzyłem w Silesii i to fajny zegarek jest. A Citizen to taki hardcor fajnie by sie prezentował. Cenowo Podobnie

images.jpg

download.jpg

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie patriotycznie, ale dla mnie citek.. Ta głębokość zegarka przyciąga.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mirek 1969 napisał(-a):

Myślałem o Balticusie Gwiezdny Pył Meteoryt ale Citizen mi się pojawił na horyzoncie i mam dylemat. Citizen Promaster  Super titanium diver. Teraz za i przeciw.Który wybrac? Balticusa mierzyłem w Silesii i to fajny zegarek jest. A Citizen to taki hardcor fajnie by sie prezentował. Cenowo Podobnie

Przymierzałeś te zegarki? Ten Citizen to wielkie bydle, dla mnie, przy nadgarstku ~18.5-19 cm, jest za duży. Ale jeśli Tobie to nie przeszkadza, to zdecydowanie Citizen.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jogi napisał(-a):

Przymierzałeś te zegarki? Ten Citizen to wielkie bydle, dla mnie, przy nadgarstku ~18.5-19 cm, jest za duży. Ale jeśli Tobie to nie przeszkadza, to zdecydowanie Citizen.

Traktował bym go jak g shocka na sportowo a g shocki są jeszcze większe a sie nosi.Ale dobrze mówisz . Najpierw przymiarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał Szarej Foki v2 to wylądowała na bazarku.

 

To był mój pierwszy "poważny" zegarek. Wielka zakupowa decyzja wówczas, ogromne emocje. Z chęcią zostawiłbym go sobie z sentymentu, ale brutalna prawda jest taka, że w ogóle go nie noszę. Żal mi trochę bo pewne już nie do odkupienia gdyby mi się zmieniło. No, ale jak ktoś się znajdzie komu zależy to jest do wzięcia ;)

 

Nie jestem obiektywny, ale dla mnie to najlepszy projekt Balticusa. Obecnie albo stylistyczne pudła (aktualne Szare Foki z indeksami w kształcie O) albo ceny poza skalą. Jak już tu kiedyś pisałem, Balticus za 2,5k miał sens, za 6k dla mnie już nie ma.

 

Ale wrócmy do pięknej foki:

 

5afr33p.jpg

 

 

jFADhEN.jpg

 

 

8jOVExu.jpg

 

 

 

 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam wszystkich fanów marki Balticus. Sam jeszcze nie posiadam, ale miałem okazję obcować i recenzować model Moonfish. 

 

Zapraszam Was na recenzję na moim kanale. 

 

 

DSCN0993.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek Balticusa na tym forum jest praktycznie martwy, szkoda. :(

 

 

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mu na tym pasku :)

Wrzucaj częściej ;)

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20220301_125643.thumb.jpg.b12cd409c1c00b784d736f5b31a8b1a0.jpg

Jeszcze datownik niedzisiejszy 😁

Najfajniejsza foczka z tych, które miałem 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam :) 

Dzisiaj zajrzałem do pudła od mojego Balticusa chrono i znalazłem przecudnej urody, ciut oczoj*bny gumowy pasek.

Tylko mnie się tak wydaje czy coś z nim jest nie halo?

 

20221012_153928.jpg

 

Dodam, że na te "większe dziurki" nie dam rady zapiąć paska - za duży nadgarstek :).

Edytowane przez seb71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zamienić kolejność dziurek, duże przesuwasz na dół małe na górę i już można nosić. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, seb71 napisał(-a):

Odświeżam :) 

Dzisiaj zajrzałem do pudła od mojego Balticusa chrono i znalazłem przecudnej urody, ciut oczoj*bny gumowy pasek.

Tylko mnie się tak wydaje czy coś z nim jest nie halo?

 

20221012_153928.jpg

 

Dodam, że na te "większe dziurki" nie dam rady zapiąć paska - za duży nadgarstek :).

 

 

Oj tam, oj tam, czepisz sie szczegolow! 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.