Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eye_lip

Amfibia 120512

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kowal_86

Ta recenzja pokazuje dobitnie, że ciekawy opis i przepiękne zdjęcia mogą skutecznie zachęcić do zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wygląda na ten sam produkt. Posiadają też droższe modele i są lepiej wykonane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Teraz mam nadzieję, że mimo promocji, nie przepłaciłem. Generalnie czytałem, że były kiepskie ale potem (podobno) się poprawiły z jakością i smarowaniem.

A znasz może numer przykładowego droższego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zamówiłem ale wczoraj.

Że Swiss, po 260 wychodzą bo chyba jakieś promo... Tak czy siak cena taka, że nie czułem potrzeby brać zza granicy.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem amfibię w butiku Swiss za 260 pln, tylko tą z nurkiem na tarczy. Po dwóch tygodniach używania mogę powiedzieć, że nic złego z tym zegarkiem się nie dzieje. Na tydzień potrafi śpieszyć ponad minutę, ale nie jest to dla mnie uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 100816 też ma około 2 tygodni, też robi jakieś +9 sekund na dobę... dam jej jeszcze czas, żeby się ułożyła, a pewnie przy okazji zmiany dekla na przejrzysty poproszę o lekką regulację... bo zakładam, że takowa jest możliwa przy tym werku?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, akuratność na poziomie seiko 5, nie jest źle... ale jak może być lepiej, to czemu nie? ;)


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji przezroczystego dekla - ile może wziąć zegarmistrz w Krakowie za wymianę dekla? Sam raczej się tego nie podejmę, a ciekawi mnie uczciwość zegarmistrza do którego planuję się niedługo wybrać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Przy takiej kwocie na pewno się skuszę na wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę i pochwale się mocniejszym modem. Jeżeli chodzi o usługi Pana Kowala to potwierdzam. Wymiana wskazówek można powiedzieć od ręki, miałem wrócić za godzinę. Nie wiem czy miał mało pracy czy banalna sprawa z jaką przyszedłem sprawiła, że załatwił sprawę od kopa i zrobiłem wielkie oczy jak usłyszałem 10 zł.:) 

 

IMG_20180707_163135_jpg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzucę moją do kompletu. ma ktoś doświadczenie z uzyskaniem efektu szczotkowania na kopercie i bezelu ?

 

1bcfe43877d17.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.