Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mistrz17

Velatura z ebaya

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na oku zegar z linku  http://www.ebay.com/itm/301939947319?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Mam jednak problem z tłumaczeniem . Nie jestem pewien czy ryski tyczą się zegarka czy opakowania, a zdjęć gość chyba realnych nie wstawił.

 Czy mam możliwość zwrotu z ebaya jak coś nie podpasi?


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysy tyczą się zegarka. Zwrotu nie ma jeśli przedmiot jest zgodny z opisem.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E:

 

Filip już wszystko wyjaśnił (rysy na szkiełku + kopercie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę szkoda że rys nie pokazał trochę loteria :unsure: 

Dzięki.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, ale do 02.05 na urlopie zobaczymy. Plus taki że ma dobre opinie, ale i tak ryzyko.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic nie dostaniesz, a na pewno nie dokładne zdjęcia - to jest dodatkowa robota dla takiego sprzedawcy, a i tak pewnie sprzeda ten zegarek, skoro normalnie przynajmniej 50% droższy jest.

 

Jeżeli poza tym to jest tak duża obniżka to dla mnie byłoby to już zbytnio podchwytliwe. Wolałbym poczekać i kupić jak będzie jakaś promocja albo coś podobnego niż od razu po zakupie irytować się uszkodzonym szkłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolałbym zapłacić więcej i mieć pewność że z  zegarkiem jest wszystko ok. Problem w tym, że ten zegar jest już dawno wyprzedany i pojawia się czasami tylko gdzieś na portalach.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak właśnie poluje na jeden model Atlantica sprzed kilku lat - tylko, że jeżeli nie będzie napisane, że z zegarkiem jest wszystko ok to zasadą dla mnie jest to - że nie biorę.

 

Nie chcę się potem denerwować, że coś z nim jest nie tak (no chyba, że nie będzie to opisane w aukcji - wtedy zwrot) ale jeżeli jest napisane, że w jakiś sposób uszkodzony to odpuszczam. Jak w końcu uda mi się trafić nówkę sztukę to radość będzie dwukrotnie większa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też racja.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.