Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BlackJacK

Hy Moser & CE - prośba o identyfikację

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Chciałbym Was prosić o pomoc przy identyfikacji zegarka. Trafił mi się w spadku kieszonkowy zegarek Hy Moser & CE - złoty 14k. Czy moglibyście powiedzieć mi coś więcej o tym egzemplarzu?

 

Nie ukrywam, że noszę się z zamiarem sprzedaży, czy moglibyście polecić, gdzie mógłbym taki zegarek wycenić/sprzedać najlepiej na terenie Warszawy? Jakaś orientacyjna kwota której należy się za taki zegarek spodziewać?

 

Z góry dziękuję za pomoc, zdjęcia poniżej.

 

P.s. przepraszam jeśli napisałem w niewłaściwym temacie

 

2b7654c9992d746fmed.jpg

 

e2409a63c464d7e0med.jpg

 

6d5bc438bd540339med.jpg

 

c39e4a3e335ad73cmed.jpg

 

88a7781bd594fef2med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przeczytałeś regulamin to wiesz że zegarków nie wyceniamy także "orientacyjnie". Nie ukrywam że jak ja bym odziedziczył takie coś udał bym się do "rzeczoznawcy" który mógłby "orientacyjnie" podać jakąś kwotę.

Za którą i tak pewnie nie sprzedasz tego zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przeczytałeś regulamin to wiesz że zegarków nie wyceniamy także "orientacyjnie". Nie ukrywam że jak ja bym odziedziczył takie coś udał bym się do "rzeczoznawcy" który mógłby "orientacyjnie" podać jakąś kwotę.

Za którą i tak pewnie nie sprzedasz tego zegarka :)

Jedno z moich pytań dotyczyło właśnie miejsca, które jest warte polecenia do wycenienia takiego zegarka :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Z_bych
      1. SEIKO PRESAGE COCKTAIL BLUE MOON OPEN HEART AUTOMATIC SSA405J1
      Cena 1990 + koszt wybranj wysyłki
      Stan 9/10 - proszę obejrzeć zdjęćia i ewentualnie pytać
      Zegarek z roczną gwarancją
       
      PIĘKNE, MĘSKI Seiko Presage Cocktail Blue Moon Open Heart Automatic SSA405J1
       
      Piękny, niedostępny już model Seiko w klasycznej linii 40 mm z granatową, cieniowaną tarczą z okienkiem, przez które można oglądać pracę koła balansowego. Przez przeszklony dekielek można obserwować pracę ładnego mechanizmu automatycznego ze złoconym wahnikiem.
      Pięknie zaprojektowana i wykonana tarcza z nakładanymi, srebrnymi indeksami, złotym sekundnikiem, elegancki, granatowy, skórzany pasek z klamrą motylkową, niewielki rozmiar – ten zegarek świetnie wygląda i super się nosi.
      Ale nie jest to topowy zegarek do zobowiązującego stroju, na swój ślub raczej się nie nadaje.
       
      Specyfikacja:
      Model: SSA405J1 EAN: 4954628233752 Marka: Seiko Wodoszczelność: 50 metrów Mechanizm: automatyczny, Seiko 4R38, japoński, rezerwa 41 h, 24 kamieni Materiał koperty: stal szlachetna Szerokość koperty: 40.50 mm Grubość koperty: 11.80 mm Kolor tarczy: granatowy Szkiełko: mineralne utwardzane Hardlex Pasek: skórzany, granatowy, szer. 20 mm Maks. obwód nadgarstka 19 cm Stan zegarka: zegarek używany, z minimalnymi, praktycznie niewidocznymi śladami używania (pasek bez śladów noszenia).  
      Zegarek jest kupiony w polskim salonie, jest sprzedawany z kompletem dokumentów i pudełek.
       
      2. POLSKI ZEGAREK MĘSKI XICORR M20 WARSZAWA - OKAZJA!
      Cena 1750 + koszt wybranj wysyłki
      Stan 9/10 - proszę obejrzeć zdjęćia i ewentualnie pytać
      Zegarek z roczną gwarancją
       
      Znany i lubiany zegarek od polskiej manufaktury XICORR robiącej od kilku już ładnych lat nietuzinkowe zegarki. Podobnie jest z projektem FSO M20. Prace nad zegarkiem trwały dość długo, ale zaowocowały naprawdę udanym modelem, który jest rozpoznawalny na pierwszy rzut oka. Na szczególną uwagę zasługuje moim zdaniem umieszczenie okienka daty, takiego usytuowania nie znajdziecie w innych zegarkach!. Naprawdę super to wygląda! 
      A sam zegarek pochodzi z pierwszej, chyba najciekawszej i najbardziej zbliżonej do oryginału serii zegarków. Jest używany, nosi tego ślady przede wszystkim na kopercie, ale są naprawdę minimalne. Starałem się oddać to na zdjęciach. Zdjęcia przedstawiają sprzedawany zegarek i jego faktyczny stan a mechanicznie zegarek działa bez zastrzeżeń. 
      Technikalia:
      mechanizm: Seagull TY2130 (naciąg automatyczny), łożyskowanie: 26 kamieni,  częstotliwość pracy: 28800 wahnięć na godzinę, bsorbcja wstrząsów: Novadiac, rezerwa chodu: ok. 42 godziny tarcza: czarno-ciemnoszara, indeksy pokryte masą świecącą SuperLumiNova (biała w dzień, jasnozielona w nocy, wskazówki: godzinowa, minutowa: srebrne z masą świecącą SuperLumiNova (biała w dzień, jasnozielona w nocy), sekundowa: czarna z białą (luminowaną) końcówką koperta: materiał: stal nierdzewna 316L wymiary: średnica: 42 mm, wysokość: 11,7 mm wodoszczelność: 100m/10ATM szkło: szafirowe z wewnętrznym AR paski (2 w komplecie) rozmiar: 22mm  
       





















    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez MagicSmajli
      Witam mam pytanie czy ktoś może wie co to za zegarek? 
      Znalazłem go w śmietniku 😁 dosłownie.
      Nie znam się ale uwielbiam stare rzeczy.
      Więc chciałbym wiedzieć gdzie i kiedy go wyprodukowany.
      Jak tylko zrobię więcej lepszych zdjęć to wstawię.
      Na mechanizmie zegarka jest tylko napis swiss tech. Przejrzałem go z lupą i jedynie na wieczku było słabo widoczne pp/r 171/7





    • Przez KapitanMagellan
      Poproszę o propozycję (zdjęcia) na prv. - rozważę każdą propozycję
       
      kryteria:
      ładny stan wizualny, nie wymagający na ten moment serwisu
      35-38 mm
      lata 60-90
      pozłacana/żółta lub złota koperta
      ,,złoty cyferblat"
       
      za inne propozycję dziękuję.
    • Gość
      Przez Gość
      Mechanizm 15 kamieniowy - sygnowany CORTEBERT-15 JEWELS-
      CAL 532-SWISS MADE, koperta z alpaki (chińskie srebro) o średnicy
      48,0 mm, dwa dekielki okrywające mechanizm.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.