Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

George22

Który wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc zegarka do 3500 PLN (tylko Szwajcarskie lub niemieckie dostępne w polskiej dystrybucji). Ja wybrałem 

Orisa Clasic date

Longines Conquest

któty byście wybrali a może macie inne ciekawe propozcje klasycznych automatów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycine combat lub classic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieszczą się w moim budżecie?  a z moich propozycji który lepszy? (oba mi się podobaja). Glycine nie spokałem u Polskich dystrybutorów przy takiej kasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieszczą się w moim budżecie? a z moich propozycji który lepszy? (oba mi się podobaja). Glycine nie spokałem u Polskich dystrybutorów przy takiej kasie.

Cenowo w sam raz z Twoim budżetem. A dystrybutorem na Polskę jest znany forumowicz piotrkraków, więc może uda Ci się cenę dobrą ustalić.

Markach jest obecna w trzech sklepach w Warszawie, Poznaniu i Wrocku. I oczywiście Kraków, bezpośrednio u dystrybutora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za już może jeszcze jakieś propozycje do przemyślenia na niedziele - co wybrać aby długo się cieszyć wyborem na codziennego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze: Junghans, Tissot, Epos, Stowa, może jakaś Alpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jest nad czym myśleć, choć Stowy i Alpiny u polskich dystrbutorów nie widziałem.

sprowadzanie z zagranicy to temat nie dla mnie. Pozdrawiam wszystkich co udzielili mi rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpiny są w niektórych sklepach, a dystrybutor też jest na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.