Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość vitriol

Seiko: SARX035 vs SDGM003 vs SSA303 vs SARX033

  

121 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka - moim skromnym...

 

 

iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Który byś wybrał jako swoje jedyne Seiko?

 

 

Vitriol czekamy na porównanie SARX z SDGM !

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Szkoda, że nie dali takich koronek jak w Seiko SARB np. 033. Tak czy tak piękne zegarki...  :wub:


PS. za ile można wyrwać SARX035?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Vitriol czekamy na porównanie SARX z SDGM !

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Spokojnie kolego, nie zapomniałem:) może w weekend lub w następnym tygodniu bo w tym tygodniu muszę zadbać o pracę przed urlopem ;)

 

4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend może być ale z tym następnym tygodniem to nam tu nie wyjeżdżaj bo brak w nas tyle cierpliwości

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można za rozsądne pieniądze zakupić SDGM001?


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SARX033 ; z tych mi najbardziej pasuje jako zegarek klasyczny, a takiego szukam.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos w sprawie "kontrowersyjnych" wskazówek w Sabx033. Mam ten zegarek od ponad trzech miesięcy i ciągle nie mogę się napatrzyć. Gdybym miał coś zmieniać to wolałbym tarczę bez perłowej poświaty oraz napis Automatic innym krojem niż kursywa. Natomiast wskazówki są jedyne w swoim rodzaju. Raz, z powodu kształtu, dwa, z powodu zmiennego koloru od czerni do błękitu. Myślę, że to właśnie wskazówki są najbardziej charakterystyczną i najbardziej atrakcyjną cechą tego zegarka. Gdybym miał rozszerzyć swoją kolekcję o któryś z omawianych modeli to wybieram SDGM003.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddałem głos na 1, ale najchętniej bym zagłosował na 1 i 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SARX 033 to dla mnie 100% elegancji w prostym i doskonałym wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rękach i SDGMa, SARXa i SARWa03, którego mam teraz.

 

Jak dla mnie SARX jest bardziej udanym modelem niż SDGM. Wykonanie identyczne. Koperta SDGM ma więcej smaczków, ale SARXa i SARWa ma krótsze uszy i lepiej leży (48.6 vs 46.3 mm). Tarcza SDGMa jest dla mnie męcząca po dłuższym użytkowaniu. Zegarek bardzo rzuca się w oczy. SARX i SARW mają bardziej stonowaną tarczę, efekt jest zdecydowanie subtelniejszy, a w przypadku czarnych wersji wpada on od koloru piano black po nawet delikatny brąz. Oba (SDGM i SARX) palcują sie strasznie przez powłokę diashield, ale taki już ich urok.AR zarówno w SDGM jak i SARW jest ekstra, praktycznie nie widać szkła. Optycznie pomimo tego, że SARX jest większy od SDGMa (40.8 vs 40.5 mm) to wydaje się zdecydowanie mniejszy na nadgarstku. Zapewnia to mniejsza średnica tarczy i lepiej przylegająca koperta z krótszymi uszami. O koronce w SDGM nie wspominam, bo wg mnie ona zupełnie nie pasuje do niczego (a już szczególnie do SDGM001).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.