Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Diego04

Liczymy Kwadraciaki DW/GXX-5XXX

Rekomendowane odpowiedzi

Jego to warto mieć dla paska i dekla... dekiel już mam :)

 

Pokaż wyświetlacz bo tu się kilka osób zastanawia czy się rożni od tego z 5630A i E ;)

 

Wyswietlacz jest kompletnie inny - nie ma blaszki opalizujacej, ale nadal jest zloty. Co lepsze, widzialem mase zdjec, ze lcd byl zielony. Myslalem sobie, e tam... pewnie iluminator wlaczony. Do czasu, az (to chyba od nieba / swiatla zalezy) sam zobaczylem zielen :) Ciezko to opisac. Pomimo braku blaszki i tak wyglada rewelacyjnie i jest bardzo czytelny.Fotke zaraz dorzuce editem.

 

Edytowane przez RedSiedemosiem

Kupie ciekawe kolorystycznie kwadraciaki DW/GXX-5XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ciezko to opisac. Pomimo braku blaszki i tak wyglada rewelacyjnie i jest bardzo czytelny.Fotke zaraz dorzuce editem.

 

 

Podejrzewam że taki sam jak w 9430... znaczy warto go ściągnąć.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, ze nawet mam zdjecie sprzed paru dni i sie zastanawialem czy nie wrzucic...?

 

 

Z tym, ze wyswietlacze tylko pozornie wygladaja na takie same. W 9430 jest zolciutki, a w 5630D metaliczny, bardziej na lusterko. Zastanawiam sie, czy nie przelozyc modulu do zoltka E, a z zoltka do D. Wczesniej musze ogarnac lustrzanke, bo sensownych zdjec tego D nie moge zrobic komorka.


Kupie ciekawe kolorystycznie kwadraciaki DW/GXX-5XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie oswoje z nim to moge Wam obu podeslac na tydzien.

 

Może podsyłać to nie bo jeszcze się spodoba i odesłać nie będę chciał :D Zamówić trzeba wyświetlacz i już ;) W sumie te skręcane kostki które można było kupić za w miarę normalna cenę, albo samemu złożyć, już mam wiec trzeba znaleźć inne pole do zbieractwa a GW-X56XX jest masa wiec na kilka pudełek wystarczy :D :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja poproszę o dopisanie.

 

DW-5030

DW-5035D

DW-5600NE

DW-5600V

GW-M5600A

GW-5525A

GW-5600J

BG-5607

GMW-B5000TFG-9ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito: jak cos, to priv ;) 

 

Zibi8, co to jakies wyscigi? Myslalem, ze tylko ja sie scigam z Daito, z Diego i do niedawna z GitBitem ;) ;) ;)


Kupie ciekawe kolorystycznie kwadraciaki DW/GXX-5XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito: jak cos, to priv ;)

 

Zibi8, co to jakies wyscigi? Myslalem, ze tylko ja sie scigam z Daito, z Diego i do niedawna z GitBitem ;) ;) ;)

Wyścigi ;) ,nieeee.

Byłem "skupiony" na Kingach ,w kwadraciaki zaglądałem ,ale nic nie pisałem.

Teraz jak już w temacie Kingów (prawie) "osiągnąłem" założony cel ,to czas na kostki :-)

Troszkę tego już "uzbierałem" przez kilka lat ,ale tak naprawdę daleko mi do Was z wiedzą na ich temat.

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka moja drobna modyfikacja dla GW-M5610BW, którego ostatnio można dostać w dobrej cenie :D

Nie podobała mi się kolorowa tarcza w standardowym GW-M5610 i zastanawiałem się, co z tym zrobić, bo negatyw za bardzo mi nie odpowiadał. Rozwiązanie samo się nasunęło, jak w jednym sklepie znalazłem zegarek w fajnej cenie, a w drugim zestaw bezel z paskiem B)

 

Efekt końcowy.

 

 

Tak wyglądał wcześniej.

attachicon.gifIMG-20181110_094701.jpg

 

Z poprzednim garniturem.

attachicon.gifzdj1.jpg

 

Niestety nowy pasek jest trochę węższy niż ten oryginalny. Trochę szkoda, bo myślałem, że uda mi się przełożyć do niego czarną klamrę od oryginalnego paska. Wymiana paska trochę nerwów mi zepsuła, bo za nic teleskopy nie chciały wejść na swoje miejsce <_<

Mam identyczny:) Mnie dodatkowo udało się sprzedać stare (nowe) ubranko za około 50 pln więc całość wyszła w rewelacyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie muszę napisać na sklepu jak widzą sprawy gwarancji, bez oryginalnego ubrania, jak im to nie robi różnicy, to też może tak zrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja poproszę o dopisanie.

 

DW-5030

DW-5035D

DW-5600NE

DW-5600V

GW-M5600A

GW-5525A

GW-5600J

BG-5607

GMW-B5000TFG-9ER

 

No to po całości poszedłeś :) a które 5030 Waść nabyłeś?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po całości poszedłeś :) a które 5030 Waść nabyłeś?

Tego z bazarku od GitBit'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RedSiedemosiem 1 x GW-M5630D

maritimeeng 1 x GW-M5610

Rafanox 1 x DW-5600

Pawel.G7 1 x GW-M5610

GeRmAnOs 2 x GW-B5600

Zibi8  1 x DW-5030, 1 x DW-5035, 2 x DW-5600, 1 x GW-M5600, 1 x GW-5525, 1 x GW5600J, 1 x BG-5607, 1 x GMW-B5000

 

  • MRG-110 --------------- 1 szt. (GitBit)
  • DW-5000 ---------------- 3 szt. (Diego04, fesou, y60)
  • GMW-B5000 ----------- 9 szt. (Diego04, Parówkowysrytożerca, clusca, bazant, dudak, SQ2EJQ, Zibi8)
  • GW-5000 --------------- 11 szt. (Dzidu79, mrówka, meXy, Barry Bede, Parówkowy skrytożerca, Daito, CittO, lemonln, dudak, pepepatryk)
  • GW-5525 --------------- 1 szt. (Zibi8)
  • G-5600 ------------------ 5 szt. (Diego04, sznib, corten, dudak, RedSiedemosiem)
  • GB-5600 ---------------- 1 szt. (Swedro)
  • GW-5600J -------------- 4 szt. (aspirant, M-point, Daito, Zibi8)
  • GW-B5600 -------------- 3 szt. (TomG80, GeRmAnOs - 2szt.)
  • GW-S5600 -------------- 4 szt. (rubicon, Wojtek_Z, Wahnik, mariushko)
  • GW-M5600 ------------- 3 szt. (meXy - 2szt. Zibi8)
  • GW-M5610 ------------- 78 szt. (Diego04, wacha56ks, Leszko, murcins, tommly, Michał Lipiński, pechagto, karloss, Elixir - 3szt. Oki.tychy, Admof, trollu, lemonln, Beriam, Sterlok, S/T, Wojciechk, jarek1560, D1V1510N G, aspirant - 3szt. piniu10, Wojtek_Z, fesou, SQ2EJQ, Barry Bede, G-Mario, ilear, adek2795, zetrov, Keniutek, Daito, _jendraz, dopeman, Capri, Błyskawiczny, Bory, starzec - 2szt. Bastech, rubicon, dudi998, kaes, mystichussar, AdamBanan, PoeticJustice, meksykanka, Pawelkaw, fidelio, sanik, Zygal, marciniozo, killme, cam3ridge, Ludwik33, tarant, Parówkowy skrytożerca - 2szt. corten, RysiekOchodzki, Jakubartoszewski, dudak - 4szt. mhr, Super_kulka, sbsquad, RedSiedemosiem, denver47, clusca, mariushko, mat_44, maritimeeng, Pawel.G7)
  • GW-M5630 -------------- 11 szt. (M4rcinS, Daito, Tommly, Redsiedemosiem - 5szt. GeRmAnOs)
  • DW-5000SL -------------- 3 szt. (mrówka, tap, Daito)
  • DW-5025 ----------------- 2 szt. (Daito, dudak)
  • DW-5030 ----------------- 16 szt. (laryngoskop, murcins, dawid82, GitBit - 2szt. Diego04 - 1szt. Michał Lipiński, _jendraz, rubicon, aspirant, zbytek, mber, Daito - 2szt. dudak, Zibi8 )
  • DW-5035 ----------------- 7 szt. (RedSiedemosiem, dudak, kaizer, Daito, Parówkowy skrytożerca, clusca, Zibi8)
  • DW-5200 ----------------- 1 szt. (AndrzejMick)
  • DW-5300 ----------------- 2 szt. (zbytek, Daito)
  • DW-5600 ----------------- 45 szt. (Admof, Leszko, murcins, barto, Diego04, RMazuś, TAtomicus, Pkap11x, olek1982, mikeman, Sol, xenocratex, jagr, meXy - 2szt. S/T, M4rcinS, Barry Bede, Misiu7, aspirant - 6szt. kot20, starzec - 3szt. Wojtek_Z, k4mi7, Otomek, choccookie, Randin, arcadius, rob3rt, zwirek, laryngoskop, dudak, Parówkowy skrytożerca, RedSiedemosiem - 3szt. bazant, Rafanox, Zibi8 - 2szt.)
  • DW-5635 ----------------- 2 szt. (RedSiedemosiem, dudak)
  • DW-D5600P ------------- 2 szt. (Xavras-s, RedSiedemosiem )
  • DW-5600C --------------- 9 szt. (laryngoskop, zbytek, Diego04, meXy, choccookie - 3szt. killme, Daito)
  • DW-56RT/B -------------- 1 szt. (ilear)
  • DW-6800 ----------------- 1 szt. (Diego04)
  • GWX-5600 --------------- 6 szt. (DamianDe - 2szt. starzec, Parówkowy skrytożerca, clusca, dudak)
  • GRX-5600 ---------------- 4 szt. (DamianDe - 3szt. dudak)
  • GLX-5500 ---------------- 1 szt. (ilear)
  • GLX-5600 ---------------- 6 szt. (_jendraz, jagr, killme, adek2795, starzec, TomG80)
  • GLS-5600 ---------------- 2 szt. (M4rcinS, PiterM)
  • BG-5605 ----------------- 1 szt. (aspirant)
  • BG-5607 ----------------- 1 szt. (Zibi8)
  • BGD-501 ----------------- 4 szt. (GitBit, Fesou, RedSiedemosiem, TomG80)

Razem: 250 kwadraciaków!

 

* Proszę o dopisywanie się w postach bez kopiowania powyższej listy. 

* Jeśli widzisz swój nick na powyższej liście a nie masz już danego modelu również proszę o info w poście bez kopiowania listy.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o dopisanie GMW-B5000D-1. Zostaje na dłużej.ba07c6a2c7744c0ebb65f3ca33a3576e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o dopisanie GMW-B5000D-1. Zostaje na dłużej.ba07c6a2c7744c0ebb65f3ca33a3576e.jpg

Gratuluję zakupu.

P's to kolejny z "tych na dłużej" :) :) -maks dwa miesiące ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gratuluję zakupu.

P's to kolejny z "tych na dłużej" :) :) -maks dwa miesiące ?

Pozdrawiam

Wolałbym na troszkę dłużej, niż na dwa miesiące, bo tyle to pewnie będą do niego czarne ciuchy szły, jak już będzie się je dało zamówić. :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kilka miesiecy temu prosilem o dopisanie. GW M5610, widze ze kolega mnie pominal:(

post-96520-0-81127700-1542635577_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kilka miesiecy temu prosilem o dopisanie. GW M5610, widze ze kolega mnie pominal:(

 

Wybacz kolego że Cię nie dopisałem do listy ale przejrzałem własnie 27 stron tego tematu jak i również zawartość postów w Twoim profilu i nigdzie nie znalazłem posta z takową prośbą.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeden gwb5600 wypada a na jego miejsce gwm5630.

db4c12d0faacfc3df645bf077f723f68.jpg

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.