Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Diego04

Liczymy Kwadraciaki DW/GXX-5XXX

Rekomendowane odpowiedzi

choccookie -2 x DW-5030

pbozek75 - 1 x GW-M5610

 

laryngoskop + 1 x DW-5600E

dudak + 5 x GW-M5610, 1 x G-5600, 1 x DW-5035C, 1 x DW-5600

Daito + 1 x GW-5000

mhr + 1 x GW-M5610

 

 

  • MRG-110 -------------------- 1 szt. (Diego04)
  • DW-5000 --------------- 3 szt. (Diego04, fesou, y60)
  • GW-5000 ----------------- 7 szt. (Dzidu79, mrówka, meXy, Barry Bede, Parówkowy skrytożerca, Daito)
  • G-5600 ------------------ 4 szt. (Diego04, sznib, corten, dudak)
  • GB-5600 ----------------- 1 szt. (Swedro)
  • GW-5600J --------------- 3 szt. (aspirant, M-point, Daito)
  • GW-M5600 --------------- 2 szt. (meXy - 2szt.)
  • GW-S5600 --------------- 3 szt. (rubicon, Wojtek_Z, Wahnik)
  • GW-M5610 -------------- 72 szt. (Diego04, wacha56ks, Leszko, murcins, tommly, Michał Lipiński, pepepatryk, pechagto, karloss, Elixir - 3szt. Oki.tychy, Admof, trollu, lemonln - 2szt. Beriam, Sterlok, S/T, Wojciechk, jarek1560, D1V1510N G, aspirant - 3szt. piniu10, Wojtek_Z, fesou, SQ2EJQ, Barry Bede, G-Mario, ilear, adek2795, zetrov, Keniutek, Daito, _jendraz, dopeman, Capri, Błyskawiczny, Bory, starzec - 2szt. Bastech, rubicon, dudi998, kaes, mystichussar, AdamBanan, PoeticJustice, meksykanka, Pawelkaw, fidelio, sanik, Zygal, marciniozo, killme, cam3ridge, Ludwik33, tarant, Parówkowy skrytożerca, corten, RysiekOchodzki, Jakubartoszewski, dudak - 5szt., mhr)
  • GW-M5630 --------------- 5 szt. (M4rcinS, Daito, Tommly, Redsiedemosiem - 2szt.)
  • DW-5000SL -------------- 2 szt. (mrówka, tap)
  • DW-5030 ----------------- 13 szt. (laryngoskop, murcins, dawid82, GitBit - 3szt. Diego04 - 1szt. Michał Lipiński, _jendraz, rubicon, aspirant, zbytek, mber)
  • DW-5035 -------------------- 2 szt. (RedSiedemosiem, dudak)
  • DW-5200 ----------------- 1 szt. (AndrzejMick)
  • DW-5300 ----------------- 2 szt. (zbytek, Daito)
  • DW-5600 ----------------- 39 szt. (Admof, Leszko, murcins, barto, Diego04, RMazuś, TAtomicus, Pkap11x, olek1982, mikeman, Sol, xenocratex, jagr, meXy - 2szt. S/T, M4rcinS, Barry Bede, Misiu7, aspirant - 6szt. kot20, starzec - 2szt. Wojtek_Z, k4mi7, Otomek, choccookie, clusca, Randin, arcadius, rob3rt, zwirek, laryngoskop, dudak)
  • DW-D5600P -------------- 1 szt. (Xavras-s)
  • DW-5600C ---------------- 8 szt. (laryngoskop, zbytek, Diego04, meXy, choccookie - 3szt. killme)
  • DW-56RT/B -------------- 1 szt. (ilear)
  • DW-6800 ----------------- 1szt. (Diego04)
  • GWX-5600 ---------------- 3 szt. (DamianDe - 2szt. starzec)
  • GRX-5600 ----------------- 3 szt. (DamianDe - 3szt.)
  • GLX-5500 ----------------- 1 szt. (ilear)
  • GLX-5600 ----------------- 5 szt. (_jendraz, jagr, killme, adek2795, starzec)
  • GLS-5600 ----------------- 2 szt. (M4rcinS, PiterM)
  • BG-5605 ------------------ 1 szt. (aspirant)
  • BGD-501 ------------------ 2 szt. (GitBit, Fesou)

Razem: 190 kwadraciaków!

 

* Proszę o dopisywanie się w postach bez kopiowania powyższej listy. 

* Jeśli widzisz swój nick na powyższej liście a nie masz już danego modelu również proszę o info w poście bez kopiowania listy.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączyła do mnie nowa kosteczka można dopisać dw-5035

mam pytanie włączyłem funkcję podświetlania niestety nie wzbudza się podświetlenie jak w kingu przy ruchu nadgarstka czy robię coś źle czy trzeba reklamować ?

post-102554-0-73119200-1531217964.jpg

Edytowane przez kaizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączyła do mnie nowa kosteczka można dopisać dw-5035

mam pytanie włączyłem funkcję podświetlania niestety nie wzbudza się podświetlenie jak w kingu przy ruchu nadgarstka czy robię coś źle czy trzeba reklamować ?

 

Ten moduł nie ma opcji automatycznego podświetlenia. 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do znawców z czego jest zrobione złota powłoka w  DW wersji na 35   to jakaś farba, pvd, czy może metal barwiony w masie chodzi mi o trwałośc powłoki czy będzie się to ścierać ?

Edytowane przez kaizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie GW-M5610BC :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do znawców z czego jest zrobione złota powłoka w  DW wersji na 35   to jakaś farba, pvd, czy może metal barwiony w masie chodzi mi o trwałośc powłoki czy będzie się to ścierać ?

 

Jest to jakaś powłoka, na pewno nie barwione w masie. Ale biorąc pod uwagę, że to dekiel to nie obawiałbym się, że się wytrze. Może złapać ryski prędzej.

Poszukaj w sieci zdjęć DW-5025 będziesz miał porównanie.

Chyba pozłacany w co wątpię ;)

https://www.g-central.com/g-shock-35th-anniversary-d-collection-frogman-gf-8235d-dw-5035d-dw-5735d/

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jakaś powłoka, na pewno nie barwione w masie. Ale biorąc pod uwagę, że to dekiel to nie obawiałbym się, że się wytrze. Może złapać ryski prędzej.

Poszukaj w sieci zdjęć DW-5025 będziesz miał porównanie.

Chyba pozłacany w co wątpię ;)

https://www.g-central.com/g-shock-35th-anniversary-d-collection-frogman-gf-8235d-dw-5035d-dw-5735d/

szczerze wolał bym jakieś barwienie w masie bo jeżeli to jest pvd lub inne powlekanie złotem to zapięcie i szlufka się powycierają. Zahaczę przy okazji o jakiegoś złotnika i podpytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę pytanie o jubileuszowe 5035 - wie ktoś może, czy w DW też poprawili (powiększyli) przyciski, jak w B5000, czy po staremu są ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 5035 w złotym kagańcu - wersja odpustowa  :lol:

post-102554-0-96157100-1532003457_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę pytanie o jubileuszowe 5035 - wie ktoś może, czy w DW też poprawili (powiększyli) przyciski, jak w B5000, czy po staremu są ...?

Nie miałem w rączce b5000 ale porównując mojego 5035 do kostki 5600 maja ten sam rozmiar przycisków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do stanu magazynowego dołączył DW-5035D-1BER

 

DSC00489.jpg

 

DSC00495.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito, kaizer, jak oceniacie odcień LCD w tym DW-5035D? Jest srebrny czy delikatnie wpada w odcień żółtego? Na waszych fotach ewidentnie widać srebro ale na niektórych fotach w sieci czy na insta zalatuje lekko żółcią..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito, kaizer, jak oceniacie odcień LCD w tym DW-5035D? Jest srebrny czy delikatnie wpada w odcień żółtego? Na waszych fotach ewidentnie widać srebro ale na niektórych fotach w sieci czy na insta zalatuje lekko żółcią..

Na PV Ci napisałem, lekko w złoty wpada.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito, kaizer, jak oceniacie odcień LCD w tym DW-5035D? Jest srebrny czy delikatnie wpada w odcień żółtego? Na waszych fotach ewidentnie widać srebro ale na niektórych fotach w sieci czy na insta zalatuje lekko żółcią..

Zdecydowanie srebrny złota nie widzę ale wiesz ja znam tylko 3 kolory i ten jest za***isty

Wydaje mi się ze złoty może być widoczny jako refleks otoczenia na zewnątrz zdecydowanie srebny w pomieszczeniu od sztucznego światła możesz doszukać się na upartego złota

Edytowane przez kaizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie srebrny złota nie widzę ale wiesz ja znam tylko 3 kolory i ten jest za***isty

Wydaje mi się ze złoty może być widoczny jako refleks otoczenia na zewnątrz zdecydowanie srebny w pomieszczeniu od sztucznego światła możesz doszukać się na upartego złota

Ale na pewno piszesz o DW-5035D? Bo jeśłi tak to ten wyświetlacz nie jest srebrny - moja Szanowna, a Ona się zna bo potrafi rozróżnić kolor fuksjowy od amarantowego - czego nikt normalny nie jest w stanie rozróżnić, :D  twierdzi że ten wyświetlacz ma kolor szampański i ja jej wierzę... ;)

 

 

DSC00506.jpg

 

DSC00527.jpg

 

DSC00537.jpg

DSC00563.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na pewno piszesz o DW-5035D? Bo jeśłi tak to ten wyświetlacz nie jest srebrny - moja Szanowna, a Ona się zna bo potrafi rozróżnić kolor fuksjowy od amarantowego - czego nikt normalny nie jest w stanie rozróżnić, :D  twierdzi że ten wyświetlacz ma kolor szampański i ja jej wierzę... ;)

 

No może i trochę racji ma, bo szampański to był mój landek, to taki kolor srebrno-złoty ;)

post-33253-0-15002300-1532288019_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak wyskoczyliscie z tym kolorem szampańskim po przyjrzeniu się faktycznie może coś w tym jest

Edytowane przez kaizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się sobie pozwolę przywitać w tym wątku moim pierwszym podejściem do kwadrata: GLX-5600-4 jeszcze przed pełnym montażem po czyszczeniu, taki trochę terminator. :)dcaf0491f5637d3c5fe466defba56d71.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się tak samo, niechcący, zrobiło że doszedł jeszcze taki... fuksjowy:

 

DSC00629.jpg

 

DSC00628.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dw 5035d odnośnie złotego koloru jest to powlekanie złotem pvd lub inna technologia takie info uzyskałem u jubilera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.