Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość D@dik

Skromna forma powiadomień z poczty forumowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość D@dik

Mam pytanie do Admina technicznego:

Czy możemy wrócić do notyfikacji wysyłanej na maila w postaci całej treści PW jaką otrzymaliśmy na forum? Tak jak już kiedyś było.

 

W obecnej formie ta notyfikacja niesie jedynie treść, że ktoś do nas napisał i przynajmniej dla mnie jest lekko upierdliwa, bo nie mam cały czas wygodnego dostępu do webowego interfejsu via PC. Często ktoś mi posyła jakieś ustalenia co do wysyłki lub inne istotne uzgodnienia i sam mail z linkiem do mojej poczty na forum jest mało przydatny.   Jestem albo w pracy albo w rozjazdach i nie mam często dostępu do wygodnego interfejsu web via PC. W pracy wiadomo polityka bezpieczeństwa, audyty i figa z latania po forach ;-)

 

Przecież notyfikacje idą na adres wskazany przez użytkownika forum. Cenna cała treść wiadomości trafi więc we właściwe ręce. Sam jako admin (u siebie w pracy) nie widzę potrzeby ograniczania treści notyfikacji - ma przecież ona służyć wygodzie i niesieniu pełnej treści.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostajesz tresci PW w mailu?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostajesz tresci PW w mailu?

Ja nie dostaje.

Bylo to fajne, bo nie bylo sladu przeczytania wiadomosci i mialem jakby wiecej czasu na ustosunkowanie sie, bo niektorzy chca odpowiedzi w tej samej minucie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Nie dostajesz tresci PW w mailu?

Nie... tylko link do modułu wiadomości na forum... w takiej postaci:

 

D@dik,

 

Użytkownik xxx odpowiedział w rozmowie "pelikan".

 

xxxx napisał:

Zawartość niedostępna. By zobaczyć treść wiadomości należy zalogować się na forum i odczytać ją bezpośrednio w panelu użytkownika forum.

Proszę nie odpowiadać bezpośrednio na tę wiadomość!

W celu przeczytania pełnej wiadomości, kliknij w poniższy odnośnik:

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?app=members&module=messaging&section=view&do=findMessage&topicID=212381&msgID=__firstUnread__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to celowe rozwiązanie. Jeśli zadeklarujesz, że nie będziesz odpowiadać bezpośrednio na wiadomość z powiadomieniem o PW (i jej treścią) - co było powodem takiej zmiany - to Ci odblokuję treść PW.

Oczywiście deklaracja polega na stosowaniu się do tego i odpowiadania na PW na forum tylko i wyłącznie.

Mail - [email protected]


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Cześć

 

Witam,

to celowe rozwiązanie. Jeśli zadeklarujesz, że nie będziesz odpowiadać bezpośrednio na wiadomość z powiadomieniem o PW (i jej treścią) - co było powodem takiej zmiany - to Ci odblokuję treść PW.

Oczywiście deklaracja polega na stosowaniu się do tego i odpowiadania na PW na forum tylko i wyłącznie.

Mail - [email protected]

 

Nie rozumiem tego rozwiązania :blink: Jak sobie przypominam prosto z maila z notyfikacją nie dało się odpowiedzieć nadawcy.

Przecież zawsze odpowiadało się na PW przez forum... Nie wpadło mi na myśl by odpowiadać automatowi notyfikacyjnemu, a Ty mówisz że mam to zadeklarować :D BTW nie było takiego zapisu w regulaminie forum, że coś tam technicznie mamy kombinować i deklarować w używaniu modułu PW.

 

Proszę nie mów, że jest problem z filtrowaniem wiadomości przychodzących od nieświadomych userów odpowiadających automatowi mailingowemu ;-) toż to dwa kliknięcia są do stworzenia reguły poczty na serwerze...

 

Ja chcę tylko widzieć w powiadomieniu całą treść wiadomości, bo to warunkuje pilność mojej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego rozwiązania :blink: Jak sobie przypominam prosto z maila z notyfikacją nie dało się odpowiedzieć nadawcy.

Przecież zawsze odpowiadało się na PW przez forum... Nie wpadło mi na myśl by odpowiadać automatowi notyfikacyjnemu, a Ty mówisz że mam to zadeklarować :D

Tobie nie, ale setkom innych osób już TAK. Nie jesteś sam na forum przecież.

Zamiast do ludzi odpowiedzi (i zdjęcia oraz inne załączone pliki) szły do mnie i zarządu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też chętnie bym zadeklarował, że nie będę wysyłał automatowi.

Gdzie mam podpisać? :D

 

Treść PW w mailu bywała bardzo przydatna.

Dostawałem powiadomienie na telefon i wiedziałem czy mogę szybko sklecić na PW

krótkie "tak" czy też napisać esej, ale to dopiero po powrocie do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie... tylko link do modułu wiadomości na forum... w takiej postaci:

 

[email protected],

 

Użytkownik xxx odpowiedział w rozmowie "pelikan".

 

xxxx napisał:

Zawartość niedostępna. By zobaczyć treść wiadomości należy zalogować się na forum i odczytać ją bezpośrednio w panelu użytkownika forum.

Proszę nie odpowiadać bezpośrednio na tę wiadomość!

W celu przeczytania pełnej wiadomości, kliknij w poniższy odnośnik:

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?app=members&module=messaging&section=view&do=findMessage&topicID=212381&msgID=__firstUnread__

 

 

Twój PW do mnie wygląda tak:

post-2912-0-46194900-1464168660_thumb.png


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Twój PW do mnie wygląda tak:

...bo tak pisałem: kadra moderatorów nie musi deklarować odpowiedzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też proszę mi odblokować.  :)

 

A na Berdyczów nie wysyłam odpowiedzi.  ;)

To że mi uciekają :angry: wynika z całkiem innej przypadłości. :P


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.