Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GrogR

Grawer na zegarku kieszonkowym

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem tu nowy zarówno na forum jak i w temacie zegarków. Chciałbym zakupić na prezent taki zegarek:

 

http://www.demus-zegarki.pl/product-pol-26082-Zegarek-kieszonkowy-automatyczny-Prim-W04P-10181-E.html

 

Chciałbym w środku coś wygrawerować. Czy bez problemu da się to zrobić wewnątrz zegarka na przednim wieczku? Wszelkie inne uwagi itp. mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zasięgnąć informacji u grawera, może to plastik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






    • Przez Kacperek_77u
      Przeglądając forum zawsze brakowało mi tego tematu gdzie można by było pokazać aktualną wschodnią sytuacje z zegarkami lub pogadać o późnych rusach
       
      Jako pierwszy post odrazu zadam pytanko-co myślicie o tym?
      https://www.facebook.com/100064452019478/posts/pfbid0bdxJCFyPFup3ZVNeUDKFeFW1fi3KRnuatkL7mwytZbRBph2wfrwLBjMEzKUFNksdl/?sfnsn=mo
       
    • Przez MagicSmajli
      Witam mam pytanie czy ktoś może wie co to za zegarek? 
      Znalazłem go w śmietniku 😁 dosłownie.
      Nie znam się ale uwielbiam stare rzeczy.
      Więc chciałbym wiedzieć gdzie i kiedy go wyprodukowany.
      Jak tylko zrobię więcej lepszych zdjęć to wstawię.
      Na mechanizmie zegarka jest tylko napis swiss tech. Przejrzałem go z lupą i jedynie na wieczku było słabo widoczne pp/r 171/7





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.