Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

msokol19

Koszulki.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Koledzy i Koleżanki.

Jakiś czas temu była inicjatywa, żeby stworzyć fajną forumową koszulkę. Niestety projekt padł, nie wiem z jakich względów.

Wczoraj dostałem coś takiego - koszulka ręcznie malowana, fajnej jakości. Można się bawić we wszelkie możliwe modyfikacje, personalizowanie, podpisanie nickiem, jakaś limitacja.

Byłby ktoś zainteresowany? Jeśli tak mogę napisać o koszulce coś więcej.

Kolory, zegarki, wszystko dowolne.

Może nawet być kilka różnych, albo każdy może wybrać swój ulubiony. Jest możliwość indywidualnych zamówień :)

 

 

post-57835-1464161716,2457_thumb.jpgpost-57835-1464161723,0142_thumb.jpgpost-57835-1464161727,4778_thumb.jpgpost-57835-1464161731,2896_thumb.jpgpost-57835-1464161735,0985_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś zauważyłem temat.

Podaj prosze więcej szczegółów, dostępne rozmiary (najlepiej rzeczywiste) i orientacyjna cenę :)

No i realny czas realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Również mogę się podpiąć do tego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

To kilka słów w takim razie:

 

Kilka słów może o koszulce. 100% bawełna, cienka 150g/m2, o dobrym splocie - korzystam z nich od kilku lat, noszą się świetnie, nie rozciągają.
Wzór nie jest nadrukiem, co widać na zdjęciach, ale ręcznym malunkiem. Do namalowania czarnego szkieletu jest użyty szablon, farba nanoszona pędzlem ręcznie. Kolorki są w całości nanoszone ręcznie przy pomocy pędzla. 
Farby świetnej jakości. Mam kilkanaście koszulek robionych przez tą artystkę - noszą się super już drugi rok. Pranie ręczne zalecane, ale ja spokojnie w zimnej wodzie na lewej stronie piorę i po kilkunastu praniach nie widać różnicy od nowości.
Farba jest rzadka, mocno wiąże się z koszulką, nie spiera, nie blaknie i co najważniejsze jest elastyczna.

Można również malować na koszulkach czarnych, ale wtedy używa się farb które są bardziej gęste i z praktyki wiem, nieco mniej trwałe - po dwóch latach pojawiają się drobne pęknięcia na większych malowanych powierzchniach.

Przy ręcznej, można powiedzieć "manufakturowej" robocie - lubimy to słowo :), nie? Każda koszulka jest nieco inna ze względu na ręczną pracę - to też lubimy - indywidualiści - cena oscylowałaby w okolicach 80 zł za szt. - w cenie projekt, personalizacja (twoje imię, nick, cokolwiek w jakimś miejscu - może być na plecach również, albo przy dolnej krawędzi koszulki - fajnie wygląda), numeracja oraz wysyłka. Normalnie za personalizowaną koszulkę cena jest przynajmniej 20proc. wyższa i jeszcze trzeba doliczyć koszty wysyłki. Koszulki pakowane w kartonowe, logowane przez firmę wykonującą - fajne pudełka, w sam raz na prezent. Cena po bardzo dobrej znajomości - tylko dla członków tego forum.
Można wykonać koszulkę z dowolnym zegarkiem, wg pomysłu. Wszystko się da.
W załączniku bardzo na szybko kilka wizualizacji, do dopracowania oczywiście.

 

Jeśli byłaby chęć na koszulkę forumową da się oczywiście wstawić logo forum itd. Ale to jakby już się akcja miała rozkręcić trzeba ustalić z Zarządem.

Jest możliwość wykonania koszulek indywidualnie oczywiście - wtedy mogę np. na PW przekazać namiary do osoby która się tym zajmuje, proszę się wtedy powołać na mnie i Forum KMZiZ. Wszystko jest dograne :) Przy pracy jednej osoby która się zajmuje malowaniem jest ona w stanie wykonać 2 takie koszulki dziennie. To naprawdę dużo roboty, ale efekt jak widać na zdjęciach fajny :) W razie braku dostępności koszulek termin się oczywiście wydłuży, ale gry jest dostępny rozmiar to koszulka od momentu zamówienia i akceptacji projektu jest u was myślę spokojnie w ciągu 1 tygodnia.

 

 

Rozmiarówka dokładna

koszulka-rozmiary.png

 

Rozmiar                                            XS                  S                M               L                XL            XXL            XXXL

 

A - szerokość klatki (cm)                  47                  50               53              56              59              62                65 

 

B - długość koszulki (cm)                 67                  69               72              74              76              78                81

 

C - długość rękawka (cm)                19                  20               20              20              21              21                21

 

 

 

post-57835-0-28196000-1465128432_thumb.png

post-57835-0-36258900-1465128438_thumb.png

post-57835-0-85599000-1465128444_thumb.png

post-57835-0-22506300-1465128451_thumb.png

post-57835-0-28680800-1465128915_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze dwa kolory tylko da radę?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze dwa kolory tylko da radę?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dwa kolory? Pytasz o koszulkę czy kolory malowania? Jeśli chodzi o koszulkę to są inne kolory, wątpię czy na stanie, trzeba będzie poczekać. Jeśli chodzi o kolory na koszulce może być więcej niż dwa :)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Czy jest szansa na damska wersję koszulki? Tzn taliowana, dekolt V?

 

Spełnijmy kolejne marzenie... http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?/topic/132743-Razem-spełniamy-marzenia

Z okrągłym dekoltem są na stanie na pewno. V-ki trzeba by poszukać, zwiększy to niestety koszty, ale realne jest :)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

 

 

 

Z okrągłym dekoltem są na stanie na pewno. V-ki trzeba by poszukać, zwiększy to niestety koszty, ale realne jest :)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Może być okrągły, byle nie pod szyją jak w męskiej ;)

Możesz zorganizować rozmiarowke? I jakieś poglądowe zdjęcie?

 

Spełnijmy kolejne marzenie... http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?/topic/132743-Razem-spełniamy-marzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damska rozmiarówka:

 

 

Rozmiar                                            XS          S         M          L          XL          XXL 

 

A - szerokość klatki                          38         40,5      43       46,5       50           53,5 

 

B - długość koszulki                         56         57,5      59        60,5      62           68,5

 

C - długość rękawka                        15         15,5      16        16,5      17            17,5

 

 

Z tego co się zorientowałem są dostępne inne kroje koszulek, ale tylko pojedyncze sztuki w wybranych rozmiarach. Jutro mam dostać odpowiedź, co i jak dokładnie jest jak artystka będzie w pracowni. Niestety w standardzie dekolt jest dość płytki (jak w grafice), ale tak jak mówię wszystko jest do dogrania :)

 

 

post-57835-0-66259700-1465156459_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest krok do przodu :)

To teraz dwie sprawy - jak będziesz pytał o damskie koszulki to zapytaj proszę o męskie ale z długim rękawem. Nie wiem czy ktos będzie zainteresowany ale dla mnie takie koszulki są całoroczne więc jakby była możliwość....

 

Druga rzecz to grafiki prezentowane są słabe IMO

Zaproponuję coś ale nie mogę znależć w tej chwili, natomiast wstępnie chciałbym skierować uwagę w tę stronę - będzie łatwiej wykonać i nie będzie kiczu typu IWC czy Rolex

 

post-47356-0-19503600-1465159997.jpg

 

post-47356-0-36672300-1465160035.jpg

 

post-47356-0-15548300-1465160051.jpg

 

Muszę odszukać zdjęcie które mam w głowie ale to na dniach.

Mam też propozycję żeby każdy kto ma jakiś pomysł wrzucał jakieś zdjęcie poglądowe, może jakiś smieszny zegarek? Tylko pamiętajmy żeby był możliwy do namalowania  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do długiego rękawu. Nie ma na stanie takich koszulek, ale jest oczywiście do zamówienia, zrobienia, jeśli będą chętni. Cena wyjdzie trochę wyższa, ale to myślę kwestia 10 zł. Robota ta sama do wykonania, chodzi o cenę koszulki...

Grafiki były bardzo poglądowe!!! Projekty przepuszczone przez jeden filtr w programie graficznym, 3 minuty roboty

Oczywiście fajny ten wieżowy - można coś pokombinować - i zdecydowanie będzie się podobał większości (Rolexa, PAMa nie każdy przecież lubi, podobnie jak inne marki). Jest dostępna złota farba, na czarnej koszulce będzie jak oryginał :)

 

Czekam na propozycje grafik, będziemy działać i będę podsyłał wizualizacje.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie  odezwać się  na pw ale to za parę dni. Tymczasem taka na szybko propozycja, oczywiście do dopracowania ale widzę to na czarnej koszulce w jasnym prostokącie   :)

I farba nie musi być złota  :D

 

post-47356-0-30166000-1465161624_thumb.jpg

 

To tak na szybko bo w głowie co innego mam (chodzi mi o projekt nadruku)  :P

 

Edycja 

Poprawiłem się troszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki :) Coś spróbuję w międzyczasie na tym popracować.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Romek idziesz w dobrą stronę ale myślę, że fajnie to będzie wyglądało w wersji jak na początku kolega zaprezentował inne zegarki. No chyba że Tobie też o to chodzi? ;)

Również postaram się czegoś poszukać i podrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek idziesz w dobrą stronę ale myślę, że fajnie to będzie wyglądało w wersji jak na początku kolega zaprezentował inne zegarki. No chyba że Tobie też o to chodzi? ;)

Również postaram się czegoś poszukać i podrzucić.

No przecież nie chodzi mi o odtworzenie  zdjęcia tylko o pomysł na grafikę   :rolleyes:

 

To nie to co mam na myśli ale dziś już zdjęcia nie znajdę a od jutra przez kilka dni będzie mi doby mało  :D

Dawajcie jakieś pomysły, mam nadzieję że tym razem coś z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tak myślałem ;)

Twój pomysł IMO bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

logo_owc_prague.jpg

 

Fajny pomysł. :) Kupiłbym koszulkę z takim motywem.

Oczywiście - oryginał jest w Pradze

625%20Prague%20Jewish%20Quarter%20-%20Cl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Pięknych zegarów wieżowych jest dużo :)

 

Na przykład ten:

 

post-69581-0-43830700-1465202058_thumb.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norbie :) Oczywiście da się :) Będziemy działać, podrzucać wizualizacje.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Cieszę się. :) Wobec tego jestem wstępnie zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga fankoDaktarino :)

Mamy do zaproponowania dwa kroje koszulek z większym wcięciem w dekolcie.

1.

e749e04a532c19c56371c3a9b6f8a0cf.jpg

2.

72ae7ef20c56444bf4fc2ac2990cafc0.jpg

 

Pierwszej jest dostępne w tej chwili na magazynie po 3 szt. w rozmiarach XS/S, oraz M/L - to taka mieszana (podwójna) rozmiarówka. Na zdjęciu tego nie widać, ma odwijane podszywane rękawki.

Drugiej jest na stanie po 1 szt. S i M, oraz 2xL. To takie cienkie topy są. Na lato świetne.

Te pierwsze są niestety też droższe od standardu, cena ostateczna koszulki z całością projektu, wysyłką itp. ok. 95zł.

Oczywiście jak będą chętni do zamówienia w każdej ilości i w każdym rozmiarze.

 

Kolego Norbie - kilka wizualizacji:

885f99b7cbf60e698f558f64428866f8.jpg

836ebf838a3e2a9524a18bada164d5fb.jpg

10a617fa53b1234159ee3582b350e744.jpg

 

 

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wizualizacja zdjęcia kolegi rk7000 :) Prawa strona do dopracowania, żeby wyciągnąć wyraźniej "cyferki".f4c07276da704ca55af3bc19e5700527.jpg

eef9cfc524e6704a897801a698024292.jpg

1ceec83ffaa0cad6f8c24190b31538d7.jpg

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Dziękuję. :) Czy dałoby się namalować zegar z innym ułożeniem wskazówek - aby indeksy były w całości widoczne. Np. takim?

120212055120_prague_03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak :) Kwestia dopracowania.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

W takim razie wziąłbym 2 sztuki XL: białą i czarną. Czy mógłbyś zrobić wizualizację czarnej koszulki tylko ze złotymi indeksami, wskazówkami i złotym rantem tarczy (sama tarcza byłaby wobec tego też czarna)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.