Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle ze najwczesniej bedzie cos wiadomo w sobote :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista zapisów:

 

1. Stach - 1b i 1s
2. wujek Mietek - 2b i 1s
3. Walter_87 - 1b
4. Eugeniusz Szwed - 4b i 1s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista zapisów:

 

1. Stach - 1b i 1s
2. wujek Mietek - 2b i 1s
3. Walter_87 - 1b
4. Eugeniusz Szwed - 4b i 1s

5. Zaman - 1b

6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista zapisów:

 

1. Stach - 1b i 1s
2. wujek Mietek - 2b i 1s
3. Walter_87 - 1b
4. Eugeniusz Szwed - 4b i 1s

5. Zaman - 1b

6. lukebor - 1b

7.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze najwczesniej bedzie cos wiadomo w sobote :D

Najwcześniej projekty będą w połowie przyszłego tygodnia. Mamy czas, nie ma jeszcze połowy października

 

Lista zapisów:

 

 

1. Stach - 1b i 1s

2. wujek Mietek - 2b i 1s

3. Walter_87 - 1b

4. Eugeniusz Szwed - 4b i 1s

5. Zaman - 1b

6. lukebor - 1b

7.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista zapisów:


1. Stach - 1b i 1s
2. wujek Mietek - 2b i 1s
3. Walter_87 - 1b
4. Eugeniusz Szwed - 4b i 1s
5. Zaman - 1b
6. lukebor - 1b
7. rk7000 - 1b, 1s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Stach - 1b i 1s

2. wujek Mietek - 2b i 1s

3. Walter_87 - 1b

4. Eugeniusz Szwed - 4b i 1s

5. Zaman - 1b

6. lukebor - 1b

7. rk7000 - 1b, 1s

8. Bakar155 - 1s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Stach - 1b i 1s
2. wujek Mietek - 2b i 1s
3. Walter_87 - 1b
4. Eugeniusz Szwed - 4b i 1s
5. Zaman - 1b
6. lukebor - 1b
7. rk7000 - 1b, 1s
8. Bakar155 - 1s 

9. stalowy - 1b

10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka jakieś mniej więcej info które foty się ukażą? Mam dylemat czy wziąć 1 czy 2 ścienne (sprawa tyczy się ojca i zdjęcia jego zegarka, który nie wiem czy będzie zamieszczony czy nie :) ), jest szansa na jakiś przeciek? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do biurkowego jest juz wybranych 15 zdjęć. Jest tak jak w ubiegłym roku dużo zdjęć z "duszą" ale technicznie są nie bardzo dobre. Wszystko wychodzi na dużym 27 calowym monitorze  :(

Do ściennego połowa też już jest. Do rana będzie wszystko  :)

Na wybór nie ma wpływu marka. Liczy się treść, ujęcie i technika. Są fotki m.in Seiko, Alpiny, Atlantica, Orienta, Tissota, Glycine, Rakety, Longines, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, widzę, że w tym roku znowu przegapiłem "deadline" nadsyłania fotografii  :( . Spróbujemy za rok.

 

 

 

------------------------------------------------------------------------

 

Mimo, że przegapiłeś, to jeśli masz super fotki takie powyżej 1 MG  / nie mniej !!! / przysyłaj natychmiast :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, widzę, że w tym roku znowu przegapiłem "deadline" nadsyłania fotografii  :( . Spróbujemy za rok.

 

No i dobrze bo były by tylko Twoje :P .

A tak poważnie to faktycznie szkoda, bo jest co pokazać. 


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dużej ilości zdjęć zostało tylko 16 które ewentualnie kwalifikują się do druku. Zdjęcia robione telefonami nie dają rady :( 

 

Najładniejsze i najlepsze to fotki Rafała Świderka / zaraz pewnie oberwę za ujawnienie nazwiska, Rafał chyba nie przepada za mną / / zegarki SEIKO i OMEGA, a także Krzysztofa Antoniaka zegarek ORIENT na dwóch fotkach. Są też ALPINA, ATLANTIC, RAKETA, ORIENT, TISSOT, GLYCINE, LONGINES

 

Ze ściennym jest problem bo zdjęć o odpowiedniej jakości jest mało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Panie Eugeniuszu skąd takie wrażenie ? :) Ponad to sam Pan Dariusz od razu karci wszystkich za podawanie imienia i nazwiska. Ciesze się, że moje zdjęcia się podobają. Tym bardziej, że nie mam talentu, doświadczenia, wiedzy w fotografii a same zdjęcia niestety telefonem robione :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A tak z ciekawości zapytam (na przyszłość tylko, bo do tej edycji przyznaję, że nic nie wysłałem, choć w poprzedniej jedno moje zdjęcie zostało wykorzystane), jaka jest wymagana rozdzielczość zdjęć? Myślę, że taka konkretna informacja będzie bardzo przydatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ja też przegapiłem termin wysyłania zdjęć. To przynajmniej się na kalendarz zapiszę

 

Lista zapisów:

 

1. Stach - 1b i 1s
2. wujek Mietek - 2b i 1s
3. Walter_87 - 1b
4. Eugeniusz Szwed - 4b i 1s
5. Zaman - 1b
6. lukebor - 1b
7. rk7000 - 1b, 1s
8. Bakar155 - 1s 

9. stalowy - 1b

10. plu - 1s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lada chwila Eugeniusz wrzuci wstępne projekty :-)

Kalendarze będą rozsyłane najprawdopodobniej końcem listopada czyli 25 lub 28. Mam bardzo napięty kalendarz i jestem wciąż w rozjazdach. Tyle na chwilę obecną mogę powiedzieć :-)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekty są juz gotowe. Zostaną jeszcze naniesione kosmetyczne poprawki dotyczące podpisu na jednym zdjęciu, nazwy siedziby klubu i jego loga. Nie wiem czy da się to podejrzeć, ale tak mam to wyglądać. To jest wersja jeszcze bez naniesionej  korekty.

 

 

Próbowałem te projekty załączyć do tego wpisu, ale są to zbyt duże pliki i tak się nie da. Nie wiem jak można to zaprezentować na forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może umieścić na zewnętrznym hostingu jak np dropbox (tak jak rok temu) :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości.   Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
       
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected] (Uwaga, nowy adres)   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Przez ladek22
      Pora ruszać z przygotowaniami do edycji klubowego kalendarza na rok 2024. W tym roku będzie podobnie jak w roku ubiegłym. Zdjęcia będziemy zbierać dwuetapowo. Teraz od 7 maja do 30 czerwca oraz po wakacjach od 1 września do końca października.
       
      Klubowiczu, jeśli robisz zdjęcia swoim zegarkom to ten temat jest dla Ciebie  Twoje fotki może się znaleźć w klubowym kalendarzu na rok 2024! Szczegóły gdzie wysłać zdjęcia znajdziesz niżej!
       
      Zdjęcia przesyłamy poziome, a rozmiar wiadomo im większy tym lepszy. Myślę, że nie będziecie mieli problemów z robieniem zdjęć w dużej rozdzielczości.
      Tradycyjnie planowane są dwie wersje kalendarza czyli biurkowy oraz ścienny.
      Jak będą wyglądały kalendarze i czy ostatecznie będą dwie wersje, dużo zależy od Was drodzy klubowicze, więc zachęcam do przesyłania zdjęć.
       
      W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, można przysłać od 1 do 15 zdjęć. Fotki nadsyłamy od dziś do 30 czerwca do godz. 23:59.
      Adres ten co zawsze czyli [email protected] w tytule wiadomości wpisujemy swój login klubowy dokładnie taki jaki mamy czyli np. jeżeli ktoś ma login: K3bZ to w tytule wiadomości wpisuje K3bZ, a nie k3bz co ułatwi podpisywanie zdjęć.

      Autor wysyłając swoje zdjęcia pozwala KMZiZ na użycie ich w kalendarzu i zrzeka się wszelkich roszczeń za użycie ich w tym projekcie (proszę zapoznać się z wątkiem o kalendarzu 2011)

      Zapisy na kalendarz biurkowy zrobimy po wakacjach powiedzmy od 20 września, a na razie czekamy na Wasze zdjęcia!
    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości. Wszystko zależy od Waszego zainteresowania. Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected]   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Przez ladek22
      Pora ruszać z przygotowaniami do edycji klubowego kalendarza na rok 2022. W tym roku będzie inaczej niż zwykle. Zdjęcia będziemy zbierać dwuetapowo   Teraz od 7 marca do 30 czerwca oraz po wakacjach od 1 września do końca października.
       
       

      Tegoroczny kalendarz biurkowy, miesiąc październik, autor zdjęcia Smycel.
       
       
      Klubowiczu, jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia zegarków, lub możesz takie zdjęcia wykonać, to zachęcamy do ich przesłania do nas   
       

       
      Tegoroczny kalendarz biurkowy, miesiąc październik, autor zdjęcia PistolPete.
       
       
      Również Twoje zdjęcie może się znaleźć w klubowym kalendarzu na rok 2022!
       
      Zdjęcia przesyłamy poziome, a rozmiar wiadomo im większy tym lepszy. Myślę, że nie będziecie mieli problemów z robieniem zdjęć w dużej rozdzielczości.
       
      Tradycyjnie planowane są dwie wersje kalendarza czyli biurkowy oraz ścienny. Jak będą wyglądały kalendarze i czy ostatecznie będą dwie wersje, dużo zależy od Was drodzy klubowicze, więc zachęcam do przesyłania zdjęć.
       
      W z tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, można przysłać od 1 do 15 zdjęć. Fotki nadsyłamy od dziś do 30 czerwca do godz. 23:59.

      Adres ten co zawsze czyli [email protected] w tytule wiadomości wpisujemy swój login klubowy dokładnie taki jaki mamy czyli np. jeżeli ktoś ma login: K3bZ to w tytule wiadomości wpisuje K3bZ, a nie k3bz co ułatwi podpisywanie zdjęć.

      Autor wysyłając swoje zdjęcia pozwala KMZiZ na użycie ich w kalendarzu i zrzeka się wszelkich roszczeń za użycie ich w tym projekcie (proszę zapoznać się z wątkiem o kalendarzu 2011)

      Zapisy na kalendarz biurkowy zrobimy po wakacjach powiedzmy od 20 września, a na razie czekamy na Wasze zdjęcia!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.