Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lukanio

Pomoc w doborze zegarka na 50 urodziny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich mam do was wielką prośbę, a mianowicie niedługo mój Tata obchodzi okrągłe 50 urodziny z racji tej chciałem się z rodzinką złożyć na zegarek na tą okazję a nie bardzo się znam na tych wszystkich modelach i bardzo chciałbym uniknąć kupienia podróbki lub i czegoś kiepskiego... Dla tego bardzo bym prosił kogoś o pomoc lub osobę która ma już doświadczenie w takich sprawach jak doradzenie w doborze itp. Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie określiłeś budżetu, i na jakie okazje ma być ten zegarek noszony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jakis zegarek z jego mlodosci?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chcecie gosciowi zrobic fajny prezent na okrągłe 50 urodziny to nie skąpcie tak. A jak macie 400 pln to lepiej kupcie dobrą flache a nie wyglupiajcie sie z Casio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie kupic ladny starszy zegarek w tej kwocie ale to wymaga czasu.

Na poczatek trzeba znalezc zegarek vintage w bardzo dobrym stanie, pozniej serwis.

Mozna sprobowac zlozyc cos na molni- tez bedzie fajnie.

 

Daj ogloszenie w dziale poszukuje to moze ktos cos znajdzie w swoich zbiorach.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO wiele zależy od podejścia ojca do zegarków. Jeżeli zakłada i ma chodzić, to w tym budżecie Casio edifice lub lorus, natomiast jeśli to ma być coś "z duszą" zerknij na seiko z serii 5. To z nowych, z używanych zobacz na bazarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chcecie gosciowi zrobic fajny prezent na okrągłe 50 urodziny to nie skąpcie tak. A jak macie 400 pln to lepiej kupcie dobrą flache a nie wyglupiajcie sie z Casio

A do jakiej kwoty? Bo przeglądając forum, to nawet gdyby zwiększyli budżet kilkukrotnie, to i tak może się okazać "za mało", a jeśli dla ojca zegarek ma tylko wskazywać czas, to może różnicy nie zauważyć, a nawet będzie narzekał, że mechanik nie jest dokładny, a kwarc to bezobsługowy i dokładny przecież

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek już został wybrany i dostał nowe życie wybrałem go ze względu gdyż osoba która go dostała miała do niego spory sentyment i leżał w szpargałach w pułce. Teraz rozmyslam z Tatą czy nie zmienić paska na jakiś podchodzący pod oryginał czy waszym zdaniem pasuje taki ?

 

Znalazłem go w takim stanie

https://plus.google.com/u/0/photos/116260593091791679225/albums/6289293900687852145

 

Teraz wygląda tak, zegarmistrz powiedział że nigdy nie był rozebrany i wymienił pare nowych części w środku jak i nowa szybka całkiem odświeżony. Gdy usłyszałem jak chodzi miałem Łzy w oczach bo pamiętam go w dzieciństwie jak Tato nosił.

 

1. https://drive.google.com/open?id=0B5zufq2MBDDEeWQzcFR4eWRBWUk

2. https://drive.google.com/open?id=0B5zufq2MBDDEUHdrMUVZejJHVnc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień jeszcze lume na wskazówkach


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gdzies jeszcze dostane do tego modelu ? U mnie u okolicznego zegarmistrza wątpie by miał ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie problem.

Każdy zegarmistrz chyba ma lume na stanie.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie wybrałeś nic nowego tylko fajny vintage model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiore się teraz zobaczyłem że zegarek miał całą lumę przed oddaniem do zegarmistrza i chyba uszkodził przy czyszczeniu, przez ekscytację nie zwróciłem uwagi na to lecz Tacie nie przeszkadza to powiedział że i tak mu się podoba wymieni jak bedzie trzeba coś następnym razem. A tak wybrałem jednak Wostoka szkoda mi było go wyrzucać przez myśl mi przeszło ;/ że już nic z niego nie da się zrobić... a jednak i nie żałuję decyzji. Jednak wspomnienia i sentyment pokonał kupno nowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.