Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gpawel

TIMEX T2N720

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szykuje się do zakupu Timex  T2N720.W internecie jest mało opinii na ten temat.

Czy mogę prosić użytkowników o opisania wad i zalet?

Głównie chodzi mi o jakość wykonania, ścieranie się koperty, działanie funkcji - kompas (przyda się z racji wykonywanego zawodu) itp.

A może znacie coś lepszego w porównywalnej cenie?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timex jak to Timex, tani zegarek dla mas. Zepsuje sie, kupujesz drugi. Im wiecej ma bajerow, vide analogowe kompasy, altimetry itd, tym szybciej zdycha. Naprawa niemozliwa, wszystko w jednej 'bryle'. Ale moze bedziesz mial fart?

W tej cenie mozesz sobie kupic Seiko albo Orienta w automacie.


----------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę takimi złymi zegarkami są Timexy i nie warto sobie nimi głowę zawracać?

Chciałem kupić ten bo mi się podoba jego stylistyka i ciężko będzie znaleźć coś podobnego w podobnej cenie. Jeżeli możecie to podeślijcie jakieś propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ze sa zle, sa po prostu produktem masowym, wybijanym ze sztancy w fabryce(moze nie doslowienie). Sa awaryjne, szczegolnie podswietlenie Indiglo, a jak cos padnie, to nie naprawisz.

Moze kup sobie jakiegos GShocka albo Protreka od casio, bedziesz mial funcje jakich potrzebujesz, ale zegarki o klase wyzej jezeli chodzi o awaryjnosc i funkcjonalnosc. Cena porownywalna.


----------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sęk w tym, ża bardziej zależy mi na wyglądzie niż na funkcjach :)

A znacie coś w podobnej stylistyce do tego Timexa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli bardziej zalezy ci na wygladzie, to kup Timexa. Koniec tematu.


----------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się podepnę pod temat. Bo udało mi się kupić w dobrej cenie ten model. I właśnie mam pytanie apropo podświetlenia. Czy rzeczywiście się go już nie da naprawić? Czy po prostu koszt naprawy przewyższa koszt zegarka?

Jak to jest z tym na prawdę? Chciałbym wiedzieć, zanim wybiorę się do zegarmistrza i zrobię z siebie głupia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.