Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek8111

GG-1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

I tym razem się postarali na eglobal. 31.10 klikałem GG-1000 dla kolegi a dziś kurier przywiózł zegar.

 

A przez co placiles??? Ja kupilem w piatek i do dzis oczekuja na wplate. Troche jest to wku...ce!!! Ile moze isc przelew z banku do banku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PayPal ale to chyba nie jest reguła, raczej szczęście. Za pierwszym razem gdy kupowałem, dostawa trwała o jeden dzień dłużej od momentu kliknięcia. Tym razem w czwartek zegar był jeszcze w NL a dziś info o dostawie. W moim przypadku 3 dni trwała pierwsza zmiana statusu na stronie śledzenia statusu przesyłki. Ale gdyby dostawa trwała nawet kilkanaście dni, to też bym zamówił kolejny bez psioczenia, że długo, bo w oczekiwaniu na kuriera jest coś ... przyjemnego, nawet gdy zamawia się zegarek dla nieaktywnego fana G, którym jest np. kolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z Toba. Tylko mnie ciekawi bardzo czy na eglobalu tak przeciagaja czy naprawde tyle to trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez z chęcią bym się dowiedział od czego zależy czas dostawy, który jest aż tak zróżnicowany o czym można się dowiedzieć z tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie mozecie wykreslic z listy posiadaczy. Dzisiaj znalazl nowego szczesliwego nabywce. Oby mu lezel dobrze nie tak jak mi. Teraz kolej kliknac nastepnego G ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1A3 ................... 5 zegarów (Yokaszin, Cam3ridge, Snake68, eye_lip, Lichu89)


1A5 ................... 1 zegar (Arthoor)


1A ...................... brak


GB ..................... brak


 


Suma ................. 6 zegarów


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A3 ..................... 4 zegary (Yokaszin, Snake68, eye_lip, Lichu89)


1A5 ................... 1 zegar (Arthoor)


1A ...................... brak


GB ..................... brak


 


Suma ................. 5 zegarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, planuję zakup tego gshocka, natomiast pytanie brzmi, czy orientujecie się gdzie można dokupić inny kolor paska i czy w ogóle jest to możliwe? Nie ukrywam że najbardziej podoba mi się tarcza z beżowym paskiem, natomiast sam pasek chciałbym mieć zielony żeby w miarę pasował do munduru. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i chciałbym do tego ten zielony pasek. Dzięki Snake za link z tego co widzę wysyłają za granicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i chciałbym do tego ten zielony pasek, Snake68 orientujesz się czy wysyłają za granicę? Pozdrawiam

Dokładnie 3 listopada dostałem info od Zibi

60a24ab4a70f80f6d6f7e02521fb1139.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze da się przeżyć jakoś te dwa miechy a potem zegarek jak odmieniony będzie. Sam do MM (GWG) na początku zakupiłem czarny pasek jako zamiennik dla zielonego. I też szukałem na teraz, na już i wyszło 220 złotyszy a na ręce zagościł 3 doby. Nie żałuje specjalnie bo lubię mieć pod ręka zamienniki, tak na wszelki wypadek ale z perspektywy czasu spokojnie bym poczekał na dostawę z za oceanu. Przy Romanie oczekiwanie na całe, nowe ubranie przebiegło bez rwania włosów z kończyn a 7 tygodni minęło jak 7 dni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten negatyw najbardziej przemawia do mnie, jakby była zieleń z negatywem wybór byłby oczywisty, za 65zł mogę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak tak mam nadzieję, że GG szybko się sprzeda co by mi trochę w portfelu przybyło $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.